Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Strictly Come Dancing ogłasza czterech nowych zawodowców w swojej serii 2021 – Entertainment Focus

Strictly Come Dancing ogłosili dodanie czterech nowych profesjonalnych tancerzy do swojego miksu z serii 2021.

Nowi tancerze wchodzący do sali balowej Strictly pochodzą z całego świata: RPA, Ukrainy, Polski i Wielkiej Brytanii.

Są to: Mistrzyni Świata Juniorów w Ameryce Łacińskiej 2010 i była zawodniczka Dancing With the Stars Ireland, Kay Wadrington; Mistrzyni kraju latynoskiego i sześciokrotna sala balowa we Włoszech oraz były zawodowiec Let’s Dance Germany Nikita Kuzmin; Mistrz RPA, Cameron Lombard, mistrz Polish Latin Open 2014 i zdobywczyni nagrody BBC One The Greatest Dancer w 2020 roku, Gueita Presztal.

Dołączają do profesjonalnych tancerzy już ujawnionych w nadchodzącym serialu: Aljakorjanec, Amy Dowden, Dianne Buswell, Giovanni Pernice, Gorka Marquez, Graziano Di Prima, Johannes Radebe, Karen Hauer, Katya Jones, Luba Mushtuk, Nadiya Bychkova, Nancy Xu, Neil Jones And Ooty Mabuse.

reklamy. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Kay Wadrington powiedziała: “To jest spełnienie moich dziecięcych marzeń. Oglądanie pierwszego serialu jako młody chłopak z Southampton, a teraz 18 lat później, bycie zawodowym tancerzem w serialu jest najbardziej niesamowitym uczuciem i największym osiągnięciem w mojej karierze. Ja nie mogę się doczekać, aby wejść na rygorystyczne tereny i doświadczyć ekscytujących czasów, które mnie czekają.”

„Zawsze byłem zdumiony magią, jaką przynosi „Strictly Come Dancing”” – powiedział Nikita Kuzmin. „Bez względu na to, w jakim kraju mieszkałem, nigdy nie przegapiłem okazji, aby go obejrzeć. Dołączenie do tego jako zawodowa tancerka jest dla mnie wielka szansa na stworzenie magii na najsłynniejszym parkiecie. Nie. Nie mogę się doczekać, kiedy dam jej wszystko, co mam!”

Cameron Lombard powiedział: “Dziękuję, przyjdź Dancing Delicately za tę zmieniającą życie okazję. To nie jest tylko spełnienie marzeń, ale wyzwanie, które przyjmuję obiema rękami. Jestem podekscytowany ponad wszelkie wyobrażenia i nie mogę się doczekać, aby odcisnąć swój ślad na parkiet!”

READ  #DobreWakacje 2021 - Wracamy z inicjatywą MEiN

Jowita Przystal powiedziała: „To jest moje największe marzenie. Żadne słowa nie opiszą tego, jak się teraz czuję. Wciąż staram się sprawdzić, czy to prawda, ale jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do rodziny Come Strict Dance i mogę” Nie czekaj, aby oddać całe Moje serce i duszę na tym parkiecie!”

Strictly Come Dancing powraca z 19. serią tej jesieni w BBC One i BBC iPlayer.

reklamy. Przewiń, aby kontynuować czytanie.