Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zapaśnik AEW Chris Jericho odwołuje się do „God Of War”

Zapaśnik AEW, Chris Jericho, podobno zgłosił znak towarowy dla „God of War” do użytku w towarach i podczas telewizyjnych występów w profesjonalnych pokazach wrestlingowych. Wniosek został złożony 15 lipca i obecnie oczekuje na akceptację od Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO) — ale chociaż brzmi to jak suchy, kategoryczny przypadek naruszenia, znak towarowy może być w rzeczywistości ważny.

Siedziba, stworzona jako „Chris Irvine” (prawna nazwa Jerycha), odnosi się konkretnie do terminu „Bóg Wojny” w związku z zapasy towar i wydajność.

Możesz zobaczyć pełną listę i przeznaczenie marki poniżej:

„G&S: czapki; koszule. skarpetki; opaski. bluzy. bluzy”, a także „G&S: rozrywka w postaci zawodów zapaśniczych; usługi rozrywkowe, czyli pokazy i występy zapaśnicze przez profesjonalnego zapaśnika i artystę; usługi rozrywkowe, które czy występy na żywo profesjonalnego zapaśnika i artysty sportowego; usługi rozrywkowe, tj. osobiste występy profesjonalnego zapaśnika i osoby zajmującej się rozrywką sportową; usługi rozrywkowe, tj. występy telewizyjne profesjonalnej osobowości zapaśników i rozrywki sportowej; dostarczanie wiadomości i informacji o wrestlingu za pośrednictwem globalnej sieci komputerowej ;udzielanie wywiadów on-line z osobistościami zawodowych zapaśników i rozrywki sportowej w zakresie profesjonalnego zapaśnictwa i rozrywki sportowej w celach rekreacyjnych.”

Zakładany przez wielu Czy to naruszyłoby prawa własności intelektualnej Sony? Bóg wojny Działalność franczyzowa. Branding jest jednak nieco bardziej subtelny, biorąc pod uwagę słownictwo i przeznaczenie marki.

Zdjęcie: AEW

Jak zauważono w USPTO ListaSony jest właścicielem znaku towarowego ل Bóg wojny Od 2004 roku, ale odnosi się to konkretnie do użycia wyrażenia W kategorii Oprogramowanie gier komputerowych i wideo dla towarów i usług. Ten depozyt im na to pozwolił Upuść programistę gry Próbuję stworzyć tytuł o nazwie Władca Wojny W 2018 r. – ale prawdopodobnie nie powstrzyma to marki Chris Jericho przed przejściem.

Jego plik USPTO odnosi się do „God of War” w zakresie zapasów, wydajności, wiadomości i informacji i istnieje równolegle z Sony Bóg wojny znak towarowy. Zgodnie z amerykańskim prawem o znakach towarowych dwa podmioty mogą posiadać ten sam znak towarowy Dopóki ich klasa lub branża jest inna.

READ  Film dokumentalny o życiu krowy podbija serca na Festiwalu Filmowym w Cannes

Tak więc podczas zapasów i gier wideo często (To wyrażenie może nie być dozwolone w nadchodzących grach wideo AEWna przykład) użycie znaku towarowego jest tutaj na tyle różne, że można go zachować.

W tej chwili lokata jest oznaczona jako „oczekująca” z decyzją do wykonania w późniejszym terminie. Podczas gdy Jericho zaczął ostatnio dubbingować tytuł „God of War” w telewizji na żywo, spodziewaj się, że jakakolwiek decyzja prawna wpłynie na to, jak i kiedy będzie on używany w przyszłości.