Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Superbet Rapid Chess: indyjski dyrektor generalny Viswanathan Anand nadal prowadzi w polu | wiadomości szachowe

WARSZAWA: Indyjska legenda szachowa, Viswanathan Anand, kontynuował swój imponujący talent w drugim dniu turnieju Superbet Rapid i Blitz Polska w piątek, zdobywając zwycięstwa w rundach 4 i 5, zanim lokalny mistrz Jan Krzysztof Duda przerwał swoją passę ligową. VI.
Anand jest liderem z pięcioma zwycięstwami i remisem, a po sześciu rundach zgromadził 11 punktów.
Po wskoczeniu na pierwsze miejsce pierwszego dnia z trzema imponującymi zwycięstwami, weteran indyjskiego trenera pokonał w pierwszym meczu Ukraińca Kirilla Szewczenkę. Następnie odniósł oszałamiające zwycięstwo nad wysoko ocenianym Lwem Aronianem.
W szóstej rundzie Anand zmierzył się z polską gwiazdą Janem Krzysztofem Dudą we francuskim meczu ataku Poulsena, a duet zadowolił się remisem w 51 ruchach.
Hindus, który w turnieju gra dziką kartę, w czwartek pokonał w pierwszej rundzie Polaka Radosława Wojcieka, a następnie pokonał Amerykanów Wesleya Su i Antona Korobova (Ukraina).
Wydarzenie, które jest częścią Grand Chess Tour 2022, obejmuje silne pole, w tym Fabiano Caruana (USA), Aronian, Su i Report, z dala od Anand.
Gracz otrzymuje dwa punkty za szybką wygraną i jeden punkt za remis.
Po dziewięciu rundach Rapidu gracze wezmą udział w dwudniowym wydarzeniu Blitz, w którym każdy gracz dwukrotnie zmierzy się z pozostałymi dziewięcioma drużynami.

READ  NRL 2021: Roosters COVID Scare; Gracze stają w obliczu izolacji i testów; Coronavirus, Eastern Suburbs, Moore Park, Roosters vs Eels, News, Updates