Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Supertani robotnik odchodzi z pracy po tym, jak „psychicznie cierpi” z powodu wirusowego wideo

Konkurencyjny właściciel sklepu z częściami samochodowymi ujawnił, że pracownik, który w tym tygodniu wycofał się z SuperCheap Auto, „walczy psychicznie”.

Konkurencyjny właściciel sklepu z częściami samochodowymi ujawnił, że pracownik, który w tym tygodniu wycofał się z SuperCheap Auto, „walczy psychicznie” po tym, jak jego kłótnia z kobietą stała się wirusowa.

Mężczyzna, którego tożsamość nie została jeszcze ujawniona, został sfilmowany, gdy próbował złapać wózek przykryty kocem przed sklepem na Gold Coast w filmie, który szybko stał się wirusowy.

Po tym, jak oboje walczyli o kontrolę nad wózkiem, pudło zostało zrzucone spod koca na podłogę, a kobieta powiedziała: „Możesz dostać mate spinnera”.

Zrozumiano, że wózek był pełen kradzionych towarów i nie zawierał wówczas dziecka.

podczas gdy pracownik był Pochwalony bohater online Jeśli chodzi o jego asertywne podejście, ujawniono w zeszłym tygodniu, że został zwolniony, gdy kierownictwo analizowało incydent.

Autobarn w Burleigh Heads był jednym z pierwszych, który zaoferował mu nową pracę, a właściciel Michael Farrar powiedział, że jest właśnie takim pracownikiem, jakiego szukał.

Powiedział codzienna poczta Mężczyzna miał trudności z radzeniem sobie z uwagą i utratą pracy po tym, jak znalazł się w centrum uwagi.

Farrar powiedział, że nie może potwierdzić, czy mężczyzna przyjął jego ofertę pracy, stwierdzając jedynie, że nadchodzą „pozytywne rzeczy”.

Wcześniej powiedział: „Jego działania pokazały mi, że jest lojalną osobą i kimś, kogo chcemy w naszym zespole”. Biuletyn Złotego Wybrzeżadodając, że w ciągu ostatnich dwóch lat jego sklep ukradł 15 000 dolarów.

Rzecznik firmy macierzystej Supercheap Auto, Super Retail Group, podkreślił, że pracownik nie został zwolniony i otrzymywał pełną pensję w trakcie dochodzenia w sprawie incydentu.

Rzecznik firmy powiedział przez Kanał 7.

„Przez cały czas koncentrujemy się na zdrowiu, bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu członków naszego zespołu i klientów”.

READ  Firma przeprowadzkowa Affordable Movers Brisbane została oskarżona o przetrzymywanie mebli ludzi jako zakładników

Pracownik utonął w ofertach pracy

Oprócz oferty pracy z Autobarn w Burleigh Heads, niszczyciel samochodów Southport Auto Recyclers zaproponował mężczyźnie rozmowę o pracę.

„Jeśli ktoś go zna, DM lub oznacz go, z przyjemnością spotkamy się z nim na stanowisko, jeśli go potrzebuje!” Pracownik napisał na Facebooku.

„Po obejrzeniu filmu to szaleństwo, że Supercheap powstrzymał go po zaangażowaniu, które im pokazał!”

Pracodawcy zwrócili się również do radiostacji 2GB Bena Fordhama, który chce zaoferować mu pracę.

Fordham argumentował, że „nigdzie na świecie” powinien ustąpić.

„Ten facet wykonywał swoją pracę, mówiąc, że nie wypchniesz tego ze sklepu” – powiedział w Today Extra.

„Zadzwoniłem do ludzi w moim audycji radiowej, mówiąc, że zaoferują mu pracę. Dodał, że dadzą mu podwyżkę lub awans.