Surowy radar, Australijczycy za granicą, Australijczycy, Alex Robertson, Portsmouth, Reakcja, Gol Jacksona Irvine’a, Jordan Boss, Świadoma Mabille, Najnowsze aktualizacje

Młody pomocnik w dalszym ciągu zbiera entuzjastyczne recenzje za występy przeciwko upadłym angielskim gigantom, a Australijczyk strzelił oszałamiającego gola w zadziornych derbach Niemiec.

Jak bawiły się nasze australijskie gwiazdy przez weekend w najnowszym numerze ale radar!

Transmituj na żywo ponad 50 dyscyplin sportowych na żądanie dzięki Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Dwa gole, dwie minuty!: Czerwoni wygrywają z WILD | 01:30

Więcej zasięgu

Widok z Wielkiej Brytanii: Jak odważna decyzja Angie udowodniła, że ​​Premier League jest „szczęśliwa”, że go ma

„Wściekły” Ange drażni się z „niewiarygodnym” oświadczeniem Tottenhamu, gdy ryzyko w meczu przeciwko City się opłaca

Okładka Premier League: Gwiazda City „straci głowę” u sędziego; Dramat podczas epickiego powrotu Liverpoolu

„Sexy” Robertson błyszczy

Kibice piłki nożnej wiedzą, że najlepiej jest zakochać się w wypożyczonym zawodniku, ale na nieszczęście dla fanów Portsmouth ich wzrok skupia się na pomocniku Alexie Robertsonie.

Robertson, wypożyczony z Manchesteru City, strzelił swojego pierwszego gola w sezonie dla Portsmouth w zeszłym tygodniu w wygranym 2:0 meczu z Burtonem Albionem.

Australijski pomocnik zaliczył kolejny imponujący występ dla Pompejusza w wygranym 3:0 meczu z Northampton Town.

Robertson zaliczył asystę po dośrodkowaniu z kąta do nieoznaczonego Paddy Lane’a, który przyjął piłkę i spokojnie minął bramkarza Northampton, Maxa Thompsona.

To był tylko jeden z najważniejszych punktów emocjonującego pokazu Robertsona, który wyrwał się spod znacznika w ciasnych przestrzeniach, biegał z piłką i wygrał osiem pojedynków.

Matt Drabble, reporter piłkarski Ekspresowe FM W Portsmouth oda do 20-latka.

„To punkt, który został zakryty na śmierć, ale to, co Alex Robertson robi na środku pomocy Pompejusza, jest ekscytujące, kontrolując tempo całej gry”. Drabble napisał na X.

„Łapanie piłki w dowolnej pozycji i popychanie drużyny do przodu.

READ  Mimo rosnących obaw na granicy polsko-ukraińskiej panuje spokój

„Szewcy go teraz kopią, bo nie mogą się do niego zbliżyć”.

Robertson nie był jedynym Australijczykiem, który wystąpił w barwach Portsmouth, podobnie jak Sokiro Kosini Yenge, który niedawno wystąpił w meczu League One, zaczynając od Northampton.

Robertson (po lewej) w dalszym ciągu zbiera pochwały za swoje występy w Portsmouth. (Zdjęcie: Pete Norton/Getty Images)Źródło: Getty Images

Słodkie dźgnięcie Irvine’a podtrzymuje passę meczów bez porażki

Jackson Irvine wniósł decydujący wkład swoim oszałamiającym uderzeniem, a St. Pauli utrzymało prowadzenie w drugiej lidze.

St. Pauli zmierzyło się z lokalnym rywalem Hamburgerem SV w zaciętych derbach, które również podwoiły się jako mecz pomiędzy pierwszym a trzecim miejscem w lidze.

Irvine strzelił pierwszego gola w 15. minucie po rzucie rożnym, kiedy strzelił bezpośrednio z 12 jardów.

St. Pauli podwoiło prowadzenie 12 minut później po bramce samobójczej strzelonej przez Daniela Hoyera Fernandeza z Hamburga.

Jednak drużynie Irvine nie udało się dokończyć meczu, ponieważ Hamburger strzelił dwa gole w ciągu dwóch minut drugiej połowy po trafieniach Roberta Glatzela i Emmanuela Viraya.

Mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2, a St. Pauli utrzymało swój rekord niepokonanej drużyny w tym sezonie i utrzymało pierwsze miejsce w rankingach.

Fellow Socceroo Connor Metcalfe również rozpoczął mecz dla St. Pauli.

Irvin (z prawej) oddał świetny strzał. (Zdjęcie: Jorn Bullex/Getty Images)Źródło: Getty Images

Szef nie na miejscu

W Belgii młody lewy obrońca Jordan Bosz w końcu strzelił swojego pierwszego gola dla KVC Westerlo w przegranym 3:1 meczu z Anderlechtem.

Bramka Bossa padł w 90. minucie i była niczym więcej niż pocieszeniem, ale Australijczyk bez wątpienia będzie miał nadzieję, że będzie to pierwszy z wielu, które jeszcze padną.

Były obrońca Melbourne City zagrał solidnie w defensywie, wygrywając 14 pojedynków i odzyskując sześć piłek.

READ  Dzień 4 Blog na żywo Australijczycy w akcji Emma McKeon Pełny harmonogram Cody Simpson Kiedy pływać Diamenty Hockeyroos Wyniki

Na nieszczęście dla Westerlo, porażka utrzymuje go na 15. miejscu i pozycji spadkowej.

Mabel tka magiczną różdżkę, rzucając pięcioma bramkami

Auer Mabil był jedną z bramek strzelonych przez jego szwajcarską drużynę Grasshopper w meczu z Lozanną.

Mabille strzelił trzeciego gola dla Grasshoppera i zdobył czwartego gola w meczu, który zakończył się wynikiem 5:0, dzięki czemu klub z Zurychu awansował na ósme miejsce.

Australijski skrzydłowy ma obecnie na koncie cztery gole i trzy asysty przez cały sezon.

Ekscytujące wykończenia wstrząsają drabiną angielskiej Premier League! | 02:55

Gdzie indziej na Ziemi…

w Szkocji, Martina Boyle’a Odegrał kluczową rolę dla Hiberniana, asystując przy obu bramkach drużyny w wygranym 2:0 meczu z Aberdeen.

K Rolls Rozegrał cały mecz i pomógł Herzowi zachować czyste konto w wygranym 1:0 meczu z Kilmarnock, pod wodzą młodego pomocnika. Calluma Neuenhoffa Zacznij także.

Do Holandii i Garang Cole’a W drugiej połowie wszedł na boisko z ławki rezerwowych FC Volendam w przegranym 5:0 meczu z PEC Zwolle.

Bramkarz piłkarski Matta Ryana Nie udało mu się zachować czystego konta, gdy Alkmaar zremisował 1:1 z FC Utrecht.

w Anglii, Massimo Longo i Camerona Burgessa Zagrał pełne 90 minut, a Ipswich Town kontynuowało imponującą passę w Championship, wygrywając 2:1 z Coventry City.

Niestety dla Harry’ego Soutar’a Nadal nie znalazł się w Leicester City, ponieważ był niewykorzystanym rezerwowym w wygranym 2:1 meczu z West Bromwich Albion.

Aleksandra Cercatiego Pomógł Parmie zachować czyste konto po zwycięstwie 1:0 nad Spezią, co utrzymało klub na szczycie tabeli Serie B.

W Japonii obrońca Tomasza Dinga Albirex Niigata również zachował czyste konto po bramkowym zwycięstwie nad Cerezo Osaką 1:0. Mitcha Langeraka W lidze japońskiej Nagoya Grampus zremisowała 1:1 z Kashiwą Reysolem.