Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Syn Arjuna Rampala, Eric, otrzymuje swoją „pierwszą historię”. Przeczytaj post aktora

Pokaż mi w filmie udostępnionym przez Arjuna Rampala. (zdjęcie dzięki uprzejmości: Rampa 72)

Najważniejsze

  • Arjun udostępnił film, na którym Eric obcina włosy w środę
  • Książki o „świetnych wspomnieniach” w podpisie
  • W poście Arjuna Gabriella upuściła emoji w kształcie serca.

Nowe Delhi:

Mały syn Arjuna Rampala i Gabrielli Demetriades, Eric, niedawno dostał swoją „pierwszą fryzurę”, a maluch to „uwielbia”. Eric został ostrzyżony przez swojego ojca, ulubionego naukowca Hakeema, który jest bardzo popularny wśród celebrytów. W środę Arjun Rampal udostępnił nagranie, w którym Alam daje Arikowi swoją „pierwszą fryzurę” i napisał: „Eric dostał swoją pierwszą fryzurę. Według legendy sam mądry naukowiec, dziękuję ci bracie, kocha go i czy możemy go winić? niegdyś mądry naukowiec Another For Great Memories #Arikfirsthaircut. W poście Arjun Gabriella Demetriades upuściła emoji w kształcie serca.

Obejrzyj post Arjuna Rampala tutaj:

Kanał na Instagramie Arjuna Rampala jest wypełniony absolutnie uroczymi zdjęciami i filmami jego syna Arika. W weekend aktor udostępnił to zdjęcie z Ericiem, aby opisać swój „niedzielny nastrój”.

Pamiętasz, jak aktor opublikował wideo, na którym Eric uroczo go wystraszył w Halloween? To też było zabawne. „Wesołego Halloween z Małego Dino” — napisał Arjun. Obejrzyj klip tutaj:

Arjun Rampal był ostatnio widziany w dramacie sądowym Zee5 Lakier do paznokci, który zagrał razem z Manav Kaul. Pracował w kilku filmach, takich jak Dil Hai Tumhara, Asambhav, D-Day, Chakravyuh, Inkaar, Om Shanti Om, Rock On! Dom, Raajneeti I Ra jeden, w którym zagrał z Shahrukhiem Khanem.

jego następny film dcad Pierwotnie miał zostać otwarty w kinach w okolicach Diwali 2020, ale został przełożony z powodu pandemii COVID-19. Teraz ma się ukazać 8 kwietnia przyszłego roku.

READ  Były panelista projektu Gorgi Coghlan ujawnia powód swojej rezygnacji