Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Szalony” pomysł australijskich kolegów, aby położyć kres fałszywym recenzjom

„Szalony” pomysł australijskich kolegów, aby położyć kres fałszywym recenzjom

Sztuczna inteligencja zmieniła reguły gry, jeśli chodzi o to, czemu możemy zaufać w Internecie. Australijczycy uważają, że rozwiązali duży problem.

Technologia sztucznej inteligencji rozwija się z niespotykaną dotąd szybkością, zmieniając dzisiejszy świat. W tym filmie omawiamy jego wyczyny, rozwój, potencjalne zagrożenia i władzę nad tym, co czyni nas bardziej ludzkimi: wyborem.

Michael Canning i Justin Drape myśleli, że oszaleli, uruchamiając aplikację podróżniczą podczas Covid, i są zachwyceni, że udało im się przedostać na drugą stronę.

Teraz wierzą, że pojawienie się sztucznej inteligencji i ChatGPT sprawi, że podróżni zwrócą się do nich na czas.

Wyjątkowi współzałożyciele ALIEN, Michael Canning i Justin Drape.

Nawiązują do swojej aplikacji o nazwie Unique ALIEN, takiej jak playlisty Spotify dla branży turystycznej.

Chociaż coraz więcej technologii jest „opartych na sztucznej inteligencji”, twierdzą, że ich aplikacja jest „zasilana przez społeczność”.

W aplikacji podróżni mogą znaleźć „Przewodnik turystyczny”, którego kuratorami są „niezwykli twórcy”, w tym zdobywcy nagrody Grammy, szefowie kuchni nagrodzeni gwiazdkami Michelin i złoci medaliści olimpijscy.

„Dają ci co najmniej pięć perełek podróży, które polecają, takich jak galeria sztuki, świetne miejsce do jedzenia, park lub świetne miejsce na zakupy” – powiedział news.com.au Drape.

Kluczowym szczegółem, mówi, jest to, że są to rekomendacje, którym można zaufać.

„Każdy, kto wydaje rekomendacje, przeciwstawia temu zaleceniu swoje nazwisko i reputację… a tego nie da się uzyskać od sztucznej inteligencji” – powiedział.

Osoby publiczne tworzą w aplikacji „przewodnik turystyczny” i przesyłają swoje rekomendacje.

W 2022 r. Google usunął lub zablokował ponad 115 milionów fałszywych recenzji, a serwis TripAdvisor zidentyfikował 1,3 miliona recenzji jako fałszywych.

„Niektórzy ludzie udają się do miejsca, które w ogóle nie istnieje, ponieważ robiono im dowcipy. To szaleństwo i bardzo niszczycielskie dla podróżnika” – powiedział.

READ  Gwiazda RHOBH Harry Hamlin i jego córka Delilah drażnią fanów przerażającym i „prowokacyjnym” wizerunkiem

Powiedział, że przy obecnych kosztach życia „ludzi brakuje czasu i pieniędzy” i nie stać ich na niezapomniane wakacje.

Wśród Australijczyków prezentowanych w aplikacji znajdują się Mick Fanning i Flight Installations, a za granicą jest muzyk Ny Oh – prawdziwe Naomi Ludlow – który koncertował z Harrym Stylesem.

„Dla niej przywiezienie własnego przewodnika po Los Angeles jest naprawdę dobrym przykładem tego, że jest to doświadczenie szyte na miarę przez kogoś, kto jest naprawdę świetny w tym, co robi i czerpie z kultury” – powiedział pan Drape.

Adele Lim jest scenarzystką Szalenie bogaci Azjacito kolejny zauważalny znak.

„Nie można po prostu wezwać najbardziej rozchwytywanych reżyserów z Hollywood, ale to jest kolejna najlepsza rzecz” – powiedział.

Pan Drape i pan Canning zabezpieczyli podwyższenie kapitału na platformie finansowania społecznościowego Birchal w celu rozszerzenia możliwości technicznych i globalnej sieci specjalistycznej firmy Unique ALIEN.

Drape powiedział, że obecnie oferują poradniki podróżnicze w 23 krajach, a do końca 2024 r. ich liczba ma dotrzeć do ponad 50 krajów.

Powiedział, że osiągnęli już minimalny cel 300 000 dolarów i „jest przekonany, że będzie ich więcej”.

Wyjątkowe przychody ALIEN w roku finansowym 2023 wzrosły o 400 procent rok do roku, przy podobnej trajektorii wzrostu oczekiwanej w roku finansowym 2024, „dzięki szeregowi możliwości biznesowych za granicą” – stwierdził duet.