Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szósty sezon Animal Kingdom kończy filmowanie, odsłaniając filmy na pierwszy rzut oka

Hitowy dramat kryminalny Animal Kingdom zakończył finał piątego sezonu 3 października 2021 r., A w styczniu 2021 r., przed premierą piątego sezonu, serial został odnowiony na szósty sezon. Niestety, TNT ujawniło również, że sezon 6 będzie ostatnim rozdziałem historii rodziny Cody.

Ponadto Sean Hatose, który gra najstarszego syna Cody’ego, Andrew „Boba” Cody’ego, ujawnia na Twitterze, że książka obiecywała widzom bardzo satysfakcjonujące zakończenie. Szósty sezon Animal Kingdom będzie składał się z 13 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na lato 2022 roku.

Niedawno na oficjalnym koncie na Twitterze pojawił się filmik z pierwszym spojrzeniem na sezon 6 z podpisem: „Pierwsze spojrzenie na sezon 6 #AnimalKingdom. Ponieważ pięć sezonów Cody Heist to za mało!”

Produkcja szóstego sezonu Animal Kingdom rozpoczęła się na początku marca, a zakończyła w sierpniu 2021 roku. Obecnie najbardziej oczekiwany ostatni sezon jest w fazie postprodukcji, której ukończenie zajmie około sześciu miesięcy. Widzowie mogą więc spodziewać się, że data premiery 6. sezonu Animal Kingdom przypada na lato 2022 roku.

Animal Kingdom zostało opracowane przez Jonathana Lesko i oparte na australijskim filmie z 2010 roku o tym samym tytule, wyreżyserowanym przez Davida Michouda, producenta wykonawczego serialu, wraz z Liz Watts, która wyprodukowała film.

Animal Kingdom opowiada historię 17-letniego chłopca, który po śmierci matki wprowadza się do swoich wygnanych krewnych, rodziny Cody, przestępczego klanu rządzonego przez Smerfy. W szóstym sezonie Animal Kingdom możemy zobaczyć pełną historię, która rozwiązałaby wszystkie pozostałości klifów z poprzednich sezonów.

READ  Lucy została odesłana do domu przez rolnika Andrew

Sezon 6 Animal Kingdom powróci z kilkoma aktorami, którzy ponownie zagrają swoje role, w tym Sean Hatosei, Jake Wehrey jako Diran Cody, Ben Robson jako Craig Cody i Finn Cole jako Joshua „C” Cody. Niedawno Variety zauważyło, że Jasper Polish, Kevin Csolak, Darren Mann i Stevie Lynn Jones również dołączyli do serii.

Podczas gdy użytkownicy Amazon Prime w Ameryce i Wielkiej Brytanii mogą bezpłatnie oglądać wszystkie pięć sezonów Animal Kingdom, Netflix transmituje cztery sezony serialu w następujących krajach: Australia, Kanada, Indie, Hongkong, Singapur i Tajlandia. W Kanadzie program jest emitowany w CTV Drama, wcześniej znanym jako Bravo, a wszystkie pięć sezonów są dostępne na Netflix i Crave.

Przeczytaj także: The Witcher Season 2: Netflix dokucza pierwszemu spojrzeniu na szkolenie Ciri, aby zostać Wiedźminem