Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szybka misja rybacka na dystansie 8000 km do SouthernBM

Szybka misja rybacka na dystansie 8000 km do SouthernBM

Po 12 godzinach w powietrzu w Melbourne w Australii pojaśniało. Pomimo zmęczenia spowodowanego zmianą strefy czasowej mój entuzjazm pchnął mnie do przodu. Mając wciąż na karku smak pospiesznie zjedzonego burgera, skupiłem się na tym PołudnieBM. Nie ma czasu do stracenia – Szybkie polowanie Zaczyna się teraz.

Ta podróż zaczęła się od mojego znajomego Bimmera, który zalał moje media społecznościowe zdjęciami Andrew Briena z SouthernBM, pokazującego zielone wyścigowe BMW M3 E92 i zabytkowe BMW 3.0 CSL. Po zniesieniu czegoś, co wydawało się niekończącą się liczbą postów i wiadomości, moja ciekawość została całkowicie pobudzona. Wiedziałem, że muszę odbyć pielgrzymkę z mojego domu w Szanghaju w Chinach do największej autonomicznej przystani BMW na półkuli południowej.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_38

Podniecenie zaczęło się, gdy wjechałem na Sullivan Street w Moorabbin. Ze względu na duże rozmiary można go również nazwać „BMW Boulevard”. Bayerische Motorworks Modele zaparkowane na poboczu drogi, wiele z gamy M.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_31

Po przekroczeniu bramy SouthernBM zostałem ciepło przywitany przez Erica Wanga, który zaprowadził mnie na wycieczkę do Southern Classic Garage.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_29
Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_32

Obszar ten był połączony z głównym warsztatem i mieścił imponującą kolekcję samochodów M, Alpina i klasycznych modeli BMW. Samochody te, niektóre należące do prezesów firm, inne przywiezione przez klientów do konserwacji, przebudowy i renowacji, ukazywały bogatą historię i pasję do rzemiosła w murach SouthernBM.

Mój wzrok od razu skupił się na samochodzie wyścigowym M3 i kultowym 3.0 CSL.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_12

Nie było jednak czasu na długotrwałe zachwyty. Nogi poprowadziły mnie w stronę M5 z otwartą maską. Podobnie jak matowy sąsiad E92 w kolorze Frosted Grey, oba samochody są wyposażone w zespół doładowania opracowany przez SBM.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_17
Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_19

Dzięki nienagannemu oświetleniu i nieskazitelnemu otoczeniu przypadkowe rozmieszczenie samochodów w SouthernBM było po prostu genialne. Pojazdy są strategicznie rozmieszczone na różnych poziomach, tworząc urzekający spektakl wizualny. strzelanie Ta dynamiczna przestrzeń napełniła mnie radością.

READ  Seria Galaxy Z Fold, od pomysłu do stworzenia | „Czasy Canberry”.
Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_23
Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_22

Szczerze mówiąc, poczułem się, jakbym został przeniesiony w fuzję czasu lat 70. i 20. XX wieku. Przestrzeń emanowała magią, która dla mnie przewyższała magię Muzeum BMW, wywołując poczucie nostalgii i zachwytu.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_40
Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_35

Kiedy wszedłem do warsztatu, zobaczyłem Eric's Competition M2. Ten samochód, zwykła maszyna torowa, ma nawet swój własny samochód Dedykowane konto na InstagramieŚwiadectwem jego pasji i poświęcenia.

Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_24
Speedhunters_Bruno_Han_SouthernBM_3

Dotarcie tutaj mogło być prawdziwą podróżą, ale wizyta w SouthernBM napełniła mnie ponownym uznaniem dla kunsztu i poświęcenia, jakie cechuje każde dzieło BMW. Wyszłam z niecierpliwością czekając na następny Szybkie polowanie Przygoda.

Bruno Hahn
Instagram: pani1x

więcej IAMTHESPEEDHUNTER Obsługuje

Jak przystąpić do programu IATS: Zawsze zachęcaliśmy czytelników, aby kontaktowali się z nami przykładami swojej pracy i wierzyli, że najlepszym Speedhunterem jest zawsze ten, który jest najbliżej samej kultury, na ulicy lub na lokalnym parkingu. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba i chcesz podzielić się z nami swoją pracą, powinieneś zgłosić się do programu IAMTHESPEEDHUNTER. Przeczytaj, jak wziąć udział tutaj.