Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Destiny 2” ujawnia nowe mapy PvP i przywraca egzotyczne misje

„Destiny 2” ujawnia nowe mapy PvP i przywraca egzotyczne misje

Bungie wykonało trzecią i ostatnią pracę w świetle Transmisja na żywo W przypadku nadchodzącej zawartości Destiny 2 skupiającej się na przywróceniu klasycznych zadań egzotycznych i pierwszym spojrzeniu na pakiet map PvP, który pojawi się w maju.

Dodatkowe egzotyczne misje nie są specjalnie szokiem, a większość streamu właśnie omawiała ich stworzenie. Oczywiście oni i ich nagrody będą musieli zostać zmodyfikowani, aby odpowiadały obecnemu stanowi Destiny 2 w 2024 roku.

Misje obcych

Whisper of the Worm powraca w przypadku Whisper of the Worm (Out at Into the Light) – Eris Morn umożliwia wejście do Szeptu zamiast czekania na odpowiednie wydarzenie publiczne na Io (myślę, że jest rzeczą oczywistą, że samo Io nie zostało przesłonięte i jest to samodzielny przykład).

Nowe lokalizacje skrzyń, nowe sekrety, nowe niespodzianki, stare przewodniki i solucje nie będą już działać. Na przykład usunięto pierwszą sekretną skrzynię w Whisper. Walka z bossem w Whisper uległa subtelnej zmianie.

Brakuje godziny zerowej, aby powrócić do Outbreak Prime (w maju) – Nowi wrogowie, tacy jak Briggs, w misji. Obie misje musiały zwiększyć liczbę wojowników w starciach ze względu na obecną siłę Strażnika. Nadal istnieje timer podobny do oryginału, ale w trybie normalnym wynosi 40 minut. Legenda głosi, że trwa to 20 minut.

Byli zaskoczeni, że poszczególne sekcje poradziły sobie tak dobrze, a nawet przy użyciu nowych narzędzi nie było zbyt wiele do zrobienia. Nie ograniczyli narzędzi mobilności, takich jak jazda na łyżwach czy wyzwania związane z grapplingiem. Znowu więcej tajemnic jest teraz innych. Karty-klucze zostały zastąpione czymś innym. Szef również się zmienił, podobnie jak Whisper.

Zarówno Szept Robaka, jak i Epidemia Prime będą miały wersje do wytworzenia jako nagrody za te zadania, podobnie jak inne egzotyczne zadania rotacyjne. Jeśli masz już wyzwalacze, możesz je zachować. Inne atuty mają 3-tygodniową misję, podobnie jak inne gatunki obcych, które można wytworzyć.

  • Szeptać przywileje: Mulligan, przygotowanie w terenie, żadnych zakłóceń, świadome działanie. Oddychanie jest szeptem. Szeptem zdobądź zapasową amunicję.
  • Przywileje związane z epidemią: Banita, Szybki atak, Rundy powrotne, Łowca głów.
READ  Hanwha i LEAP w celu zwiększenia cyklu życia Redback dzięki przełomowej aktualizacji

Statki do odblokowania powracają. To nowe statki, a nie stare wersje, które ludzie mieli od lat. Statek włóczęgi został ulepszony z godziny zerowej do czegoś innego. Remake Outbreak na podstawie Perfected. Nowy projekt na tysiąc skrzydeł, różniący się od starego projektu.

Pakiet map PvP (wydany w maju)

Laboratoria Eventide (Europa) – Dawno zapomniana placówka badawcza. Eramis wybrała to miejsce na przystanek do tankowania swojej łodzi. Mieści się pod nagłówkiem „serwer wbudowany”. Pełne lodowych tuneli.

Cirrus Plaza (Neumona) – Sektor handlowo-rozrywkowy Exos w Neumona. „Hardcore PvP” naprawdę podoba się „czytelna” mapa. Skupiony wokół dużego centralnego atrium.

Esencja (statek-piramida) – Statek zostaje odebrany przez podróżnego. Mapa trudna do zbudowania, ponieważ tworzenie mapy wokół niej jest hałaśliwe. Początkowo spotkało się to z ostrymi komentarzami ze strony testerów i musieli włożyć w to dużo pracy. Naprawdę trzeba było to załagodzić. Zbiór tajemniczych artefaktów w jednej (czysto wizualnej) części.

Po uruchomieniu dostępna będzie zupełnie nowa playlista z mapami.

Inne rzeczy

  • Zupełnie nowe wyzwanie Raid Boss rozpoczyna się 30 kwietnia. Zmierz się z bossami rajdowymi z rosnącym poziomem trudności i nagrodami. Więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach.
  • In the Light będzie miało swój własny tytuł.
  • Premiera 9 kwietnia Into the Light pozwoli Ci pominąć kampanię Nowe Światło, jeśli od razu zaczniesz grać ze znajomymi.
  • Możliwość zmiany wyglądu i imienia swojej postaci podczas uruchamiania Into the Light.
  • Specjalna zapowiedź The Final Shape z transmisją na żywo przed resetem 9 kwietnia.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi.