Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

TAB Everest 2021: Wszystko, co musisz wiedzieć

z końcem pliku AFL I NRL Od sezonu uwaga świata sportu zwraca się w stronę karnawału Spring Racing. Dla purystów wszystkie oczy są skierowane na wyścigi na południu, które są przesiąknięte historią. Ale ostatnio w mieście pojawił się nowy dzieciak, który drażni się z trochę pierzastym – Tap Everest. Wyrósł na głównego zakłócacza — błyskotliwy, odważny i pełen kasy — i jeśli jego popularność jest czymś, co przemija, jest tutaj, by zostać.

Co to jest Tap Everest?

Po prostu jest to najbogatszy wyścig konny w Australii i najbogatszy wyścig trawiasty na świecie. Biega na dystansie 1200 metrów i jest odpowiednią wagą do wyścigu rasowego (Młodsze konie noszą mniejszą wagę) Jest teraz w swoim piątym wcieleniu, po raz pierwszy wystartował w 2017 roku. Bogaty w nagrody pieniężne, ale nie w historię. Łączna kwota nagrody to 15 milionów dolarów, a zwycięzca otrzymuje 6,2 miliona dolarów. W rzeczywistości skończysz w pierwszej czwórce i odejdziesz z siedmiocyfrową sumą pieniędzy. Jeśli uważasz, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, twoje instynkty eksplodują. Aby wejść na The TAB Everest – lub zdobyć jedno z 12 miejsc w początkowym składzie – musisz wykrztusić 600 000 $. Większość uczestników jest wspierana przez inwestorów, a za kulisami jest wielu innych, którzy chodzą i handlują.

Gdzie odbywa się wyścig TAB Everest?

TAB Everest działa na torze wyścigowym Randwick w Sydney. To krótka przejażdżka taksówką od CBD i jednego z najbardziej znanych i historycznych torów wyścigowych w Australii.Kiedy jest sam wielki wyścig?

Posłuchaj Randwick lub udaj się do Randwick w sobotę 16 października. Harmonogram wyścigów TAB Everest w 2021 roku to 16:15 (czasu AEST).

Znaczenie wyścigu (oprócz nagrody pieniężnej)

TAB Everest jest wzorowany na amerykańskim wyścigu zwanym Pegasus World Cup. Poprzednimi zwycięzcami są Redzel (2017, 2018), Yes Yes Yes (2019) i Classique Legend (2020). Fantastyczny dżokej Keren McEvoy był na pokładzie trzykrotnego zwycięzcy.

READ  Odważny wybór przez Gilly Khalifa Ben na lidera testów
Lost and Run z australijskim sprinterem olimpijskim, Rohanem Browningiem.

zawodnicy & Rysuj barierę

Gitrash (1) Po pierwsze, nie jest wymawiane jako Gy-Trash – to Gee-Trah. Zdominował swoje domowe tory w Australii Południowej, zanim wylądował na scenie, wygrywając Group One Lightning Stakes we Flemington, pokonując dwukrotnego mistrza TAB Everest, Redzela.

zagubiony i zagubiony (2) Trzyletni eunuch jest lekkomyślnym jeźdźcem, który dwukrotnie ominął pierwsze dwa miejsca w swojej karierze, choć w ostatnich dwóch meczach. Miejmy nadzieję, że więcej biega i mniej się gubi.

przytulacz (3) -Jeden z dwóch ostatnich potwierdzonych zawodników The TAB Everest, Gai Waterhouse i Adrian Bott, wyszkoleni jako jeden z outsiderów. Powiedziawszy to, trzeba by śmiałego hazardzisty, aby odpisać wszystko, czego nauczyła się Królowa Trawy.

trekking (4) – Kolejna odsłona modelu Melbourne z Moir Stakes, Trekking zajął trzecie miejsce za Wild Ruler. Należy do potężnej stajni Godolphin.

klasyczna legenda (5) Legenda z nazwy, legenda z natury. Ten kret był zeszłorocznym zwycięzcą i prawdopodobnie ponownie faworytem w 2021 roku. Czy może po prostu zrobić to, co zrobił Ridzel i wygrać ten wyścig tyle razy? Tak myślą hazardziści.Sprawy wewnętrzne (6) Utalentowany trzyletni ogierek należący do Imperium Colmore, wygrana tutaj prawdopodobnie zaowocowałaby jego wcześniejszą emeryturą i życiem w hodowli.

Eduardo (7) Karierę rozpoczął w rękach mało znanej Sarah Zchuck, zanim przeniósł się do słynnej stajni Joseph Pride i nigdy nie oglądał się za siebie. Początkowo był zwycięzcą w Randwick, pokonując zarówno Nature Strip, jak i Gytrash.

Rozpustnik (8) Bart Cummings nigdy nie myślał w swoich najśmielszych snach, że jego syn mógłby wytresować konia na wyścig o wartości 15 milionów dolarów. Libertini Anthony Cummings pokonał ulubioną klasyczną legendę o ten sam dystans w październiku zeszłego roku.

zamaskowany krzyż (9) – Kochamy tę powieść. W kwietniu ubiegłego roku prowadził Benchmark 70 w Bendigo. Teraz jest na jednym z największych etapów… iw świetnej formie, wygrywając swój ostatni start w Randwick w drugim secie.

READ  Wiadomości NBA 2021: Kyrie Irving łamie milczenie w sprawie odmowy przyjęcia szczepionki Covid-19, Brooklyn Nets

sektor przyrody (10) Sześciokrotny zwycięzca grupy A, ten koń jest najwyższej klasy. Nie zniechęcaj się, że w zeszłorocznym wyścigu ukończyłeś wyścig na siódmym miejscu. Czy to będzie twój trzeci szczęśliwy raz? Nature Strip ukończył jako pierwszy i drugi z ostatnich sześciu wyścigów. Nie jest zły.

Dziki władca (11) Pięć z jego sześciu zwycięstw w jego krótkiej karierze przypadło w Randwick. Wyraźnie kocha kurs. Dziki, ale być może był władcą tej ścieżki. czekać na dalsze informacje

Piekło (12) – Gdyby ten koń był koktajlem, nazwalibyśmy go Singapore Sling. Od czasu przybycia z Singapuru w sierpniu, The Inferno przykuło uwagę, biorąc udział w zawodach grupy A Moir Stakes w Mooney Valley. To duży zegarek – nawet jeśli gracze z Sydney nie oceniają passy Melbourne.

Co mówi nam historia?

W pierwszych czterech rundach The TAB Everest zwycięzcy pokonali następujące przeszkody:  • 2017 – Ridzel (4)
  • 2018 – Ridzel (1)
  • 2019 – tak tak tak (9)
  • 2020 – Klasyczna legenda (6)

Teraz, aby dowiedzieć się od środka Lost And Running z trenerem Johnem O’Shea, obejrzyj poniższą funkcję.

This article is proudly presented in partnership with TAB. Thank you for supporting the brands who support Boss Hunting. Gamble Responsibly. Gambler’s Help: 1800 858 858.