Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tajemnicza wiadomość Fergie do księcia Harry'ego i króla Karola w obliczu trwającej kłótni

Tajemnicza wiadomość Fergie do księcia Harry'ego i króla Karola w obliczu trwającej kłótni

Wydaje się, że Sarah „Fergie” Figson bierze udział w długotrwałym sporze między księciem Harrym, Meghan Markle i resztą rodziny królewskiej.

64-latka mówiła o znaczeniu wzajemnego wspierania się członków rodziny podczas gali amFar 2024 w Cannes.

W wywiadzie z Magazyn LudzieTwierdziła, że ​​kluczem do utrzymania spójnej jednostki rodzinnej jest „tolerancja”.

„Myślę, że kluczem jest rodzina…. Myślę, że kluczem do życia jest wzajemne wspieranie się” – powiedziała. „Myślę, że szukanie przebaczenia jest także wspaniałą rzeczą. Przebaczenie sobie i innym.

Wzięła udział w ceremonii po zapytaniu, jak może pomóc Kate Middleton i królowi Karolowi w walce z rakiem.

W odpowiedzi na oświadczenia Fergie zasugerował to królewski ekspert Tom Quinn kobieta Był to „wyraźny” znak trwającej niezgody w rodzinie.

Następnie dodał: „Ale księżna musi uporać się ze swoimi, dobrze nagłośnionymi, problemami rodzinnymi – nigdy nie przestała przekonywać starszych członków rodziny królewskiej do rehabilitacji jej byłego męża, księcia Andrzeja, a kiedy wypowiadała się na temat jedności i potrzeby o przebaczenie.” Bez wątpienia myślała także o swoim mężu.

Ferguson, była żona księcia Yorku, Andrzeja, jest matką 35-letniej księżniczki Beatrice i 33-letniej księżniczki Eugenii, a także babcią Sieny, Augusta i Ernesta.

„Zostanie babcią zmieniło moje spojrzenie na życie” – ujawniła niedawno podczas Globalnego Szczytu Obywatelskiego w Melbourne.

„Zawsze kochałem przyrodę i wspaniałe chwile na świeżym powietrzu, ale teraz zastanawiam się, jaki świat pozostawimy pokoleniu naszych wnuków.

„Bądźmy szczerzy, to nie brzmi wspaniale, prawda? I jak dotąd mojemu pokoleniu nie udało się podjąć ważnych decyzji niezbędnych do ochrony przyszłości planety do tego stopnia, że ​​naukowcy mówią nam, że zachodzą zmiany. w naszym klimacie i różnorodności biologicznej są nie do naprawienia.

„Naprawdę mam nadzieję, że możemy podjąć globalne, skoordynowane działania, aby coś zmienić. Mamy za to obowiązek to zrobić. To jedna z kwestii, o których mam nadzieję poruszyć podczas szczytu Global Citizen NOW w Melbourne”.

READ  „Problem tkwi nie tylko w Polsce czy Ameryce, to problem na całym świecie” – Tangerine

„Chcę wzmacniać pozycję dziewcząt i kobiet na całym świecie” – wyjaśniła Ferguson. „W centrum tego leży relacja matka-córka. W krajach, w których kobiety nie są wykształcone, chcemy, aby walczyły o to, aby ich córki miały możliwości, których one nie mają.