Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tajlandia planuje więcej lotów dla turystów

Tajlandia planuje więcej lotów dla turystów

Thai Airways International (THAI) planuje obsłużyć więcej międzynarodowych kierunków w nadchodzącym szczycie sezonu. (Zdjęcie: Międzynarodowe linie Thai Airways)

Thai Airways International (THAI) planuje w nadchodzącym szczycie sezonu obsługiwać więcej międzynarodowych kierunków, aby przyciągnąć więcej turystów.

Narodowy przewoźnik planuje także wznowienie lotów do Stambułu w Turcji, będącego ważną bramą lotniczą do Azji, Europy i Afryki. Usługę zakończono w 1994 roku.

Według dyrektora generalnego Chai Imsiri decyzja została podjęta po podpisaniu protokołu ustaleń pomiędzy Thai Airways i Turkish Airlines na początku sierpnia.

Od grudnia linie Thai Airways będą oferować codzienne loty do Stambułu. Lot TG900, który będzie obsługiwany przez Airbusa A350-900, wystartuje z lotniska Suvarnabhumi o 23:45 i przyleci do Stambułu o 6:05 czasu lokalnego.

„Następnie Thai Airways uruchomi nowe loty do Oslo w Norwegii, Mediolanu we Włoszech oraz Sydney i Perth w Australii” – powiedział Chai.

Powiedział, że oczekuje się, że współczynnik obciążenia kabiny podczas lotów z Chin wzrośnie w czwartym kwartale o 75% ze względu na system zwolnienia z obowiązku wizowego dla obywateli Chin, który w okresie zwolnienia z obowiązku wizowego przyniesie 240 milionów bahtów miesięcznych przychodów. okres.

Zwolnienie z obowiązku wizowego, które będzie obowiązywać do 29 lutego przyszłego roku, doprowadziło do wzrostu liczby rezerwacji na chińskich platformach rezerwacji podróży, takich jak Ctrip i Tuniu.

Aby sprostać temu napływowi, Thai Airways planuje uruchamiać codzienne loty do Pekinu, Szanghaju, Kantonu, Kunming i Chengdu, powiedział Zhai.

Thai Airways planuje także obsługiwać codzienne loty do Sapporo i Fukuoki, zwiększyć liczbę lotów do Tokio z 21 do 28 tygodniowo i uruchomić loty czarterowe do Sendai.

Od 1 grudnia Tajpej będzie miało także dwa loty dziennie.

Thai Airways planuje uruchomić więcej lotów do Hanoi i Ho Chi Minh City w Wietnamie od 29 października, a nowe połączenie do Katmandu w Nepalu zostanie uruchomione 1 grudnia.

READ  Królowa Elżbieta II leżąca w Westminster Hall, żałobnicy kilometrami ustawiają się w kolejce po wyrazy szacunku – tak się stało