Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tak wyglądał Tom Ellis 20 lat temu. Lucyfer zagrał swoją pierwszą nierozpoznawalną rolę telewizyjną

Tom Ellis może być dumny ze swojego bogatego doświadczenia aktorskiego. W tym zawodzie pracuje od ponad 20 lat. Jego początki nie należały do ​​najłatwiejszych. Zwykle gra role drugoplanowe, ale jego wytrwałość otworzyła w końcu drzwi do Hollywood. W Internecie można znaleźć zdjęcia aktora z młodości, kiedy grał swoją pierwszą telewizyjną rolę. Trzeba przyznać, że Tom jest nie do poznania.

Obejrzyj wideo
Lucyfer powróci na drugi sezon piątego sezonu 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

Matchig Konopka – raper Tin Preston – Matt. Policja ujawnia szczegóły

“zło”. Tom Ellis w młodości

Brytyjski aktor zadebiutował na szklanym ekranie w 2000 roku w jednym odcinku Serie BBC „Kiss Me Kate”. Ellis wystąpił przeciwko Amandzie Holden i Billy Nighy. Aktor miał zaledwie 20 lat i wyglądał zupełnie inaczej niż morderczy i rycerski przystojny demon z serialu „Lucyfer”.

Tak wyglądał Tom Ellis z Lucyfera w wieku 22 lat Zdjęcie wykonane przez Kiss Me Kate

Tom dostał swoją pierwszą rolę wkrótce po ukończeniu Glasgow Academy, gdzie studiował dramat. Po małej scenie w serialu, zagrał w wciąż emitowanym brytyjskim serialu „EastEnders”, gdzie poznał swoją pierwszą żonę Tamzin Outhwaite. Pobrali się w 2006 roku i mają dwie córki, ale ich związek nie trwał długo i rozwiedli się po ośmiu latach w 2014 roku. Początkowo kobieta nie chciała ujawniać przyczyn separacji, ale później przyznała, że ​​jej były mąż jest żonaty. Zdradzają ją przez cały czas trwania ich związku.

Aktor w 2019 roku ponownie ożenił się. Jest żonaty z amerykańską scenarzystką Megan Oppenheimer.

Roxana Roxy & Jill.

Roxie Węgiel przedstawiła swój nowy, bardziej dojrzały wizerunek

Ellis gra w serialu „Lucifer” od 2016 roku, dzięki czemu zyskał światową sławę. Piątek, 28 maja na scenie Netflix Będą nowe odcinki piątego sezonu Lucyfera. Produkcja cieszyła się popularnością od samego początku, a fani z niecierpliwością czekają na przygody Lucifera Morningstar, by kontynuować przystojną i niesamowicie niebezpieczną.

READ  Melissa George, gwiazda Mosquito Coast, nie przeczytała książki, ale zrobiła coś dziwnego, aby ją przygotować (wideo)

Czy to się bardzo zmieniło na przestrzeni lat?