Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Targi Washington County trwają | Wiadomości, sport, praca

Królik pije wodę ze swojej miski w stodole Rabbit and Poultry na targach Washington County Fair w niedzielę. (Zdjęcie Jamesa Dobbsa)

Marietta – Shauna Thompson potrzebowała tylko kilku sekund, aby wymyślić odpowiedź, gdy poproszono ją o nazwanie swojej ulubionej części sobotniej parady targów Washington County Fair.

„Cały,” Powiedziała.

Thompson, 7 lat z Belpre, oglądał program po raz pierwszy, ustawiając się wzdłuż Front Street z wieloma innymi ludźmi, takimi jak zespoły, lokalne organizacje, uczciwi członkowie rodziny królewskiej, firmy i nie tylko, zmierzając na tereny targowe na oficjalny początek pokaz. Stało się to przez cztery dni.

Frederick i Liani Rowland przenieśli się na Front Street w 2018 roku i cieszyli się, że zajęli miejsce w pierwszym rzędzie na pokazie.

„Widzieliśmy parady przez dwa lata, a potem nagle nic” Leilani Rowland powiedział, odnosząc się do sposobu, w jaki wiele wydarzeń zostało odwołanych na początku pandemii COVID-19.

Orkiestra marszowa Pride of Bilberry wykonuje utwór „Don’t Stop Believing” podczas sobotniej parady targowej Washington County Fair Parade w dół Front Street w Marietta. (Zdjęcie: Evan Bivens)

Ona i jej mąż byli w sobotę na werandzie, ciesząc się scenami z serialu.

„Po prostu ją kochamy” Powiedziała.

9-letnia Nola Schlitz powiedziała, że ​​po wejściu na paradę z Oak Grove Christian School lubiła jeździć na kozach, ale ona i jej siostra i brat również uwielbiali zbierać cukierki.

„Torba jest pełna” powiedziała siostra Lola Schlitz.

„Musieliśmy nawet włożyć go do rękawa” – dodała Nora.

Jeden z ukończonych ogrodów bajkowych, Kim Henry, ogrodnicy-wolontariusze z okręgu Washington, został zaprojektowany podczas niedzielnego pokazu Fairy Garden w Merchants’ Hall na Washington County Fair. (Zdjęcie Jamesa Dobbsa)

Na terenach targowych młodzi mężczyźni z całej prowincji pasli swoje owce, kozy i bydło, przygotowując się do pokazania swojej pracy na różnych jarmarkach.

„Duch wyglądu to sposób, w jaki chodzisz ze swoim zwierzęciem, obserwujesz sędziego i jak je pielęgnujesz” Josie Bell z Backyard Gang 4-H Club wyjaśniła. „Więc rynek pokazuje, jak dobrze wyglądają twoje krowy”.

To ostatni rok, w którym Kesselyn Bigley wraz z twórcami domów z Salem Liberty będzie wystawiać zwierzęta w programie, co robiła odkąd skończyła dziewięć lat. Aby pokazać bydło w sobotę.

„Jagnięta na pewno” Powiedziała na pytanie, z którym z nich najtrudniej sobie poradzić. „Bydło jest łatwe”.

Fred Boyd, jeden z 21 dyrektorów Washington County Fair Board, który pomaga nadzorować targi, powiedział, że jego ulubioną częścią imprezy jest oglądanie dzieci uczestniczących w zajęciach.

Kim Henry, wolontariuszka Washington County Gardener, tworzy bajkowy ogród podczas niedzielnego pokazu Fairy Garden w Merchants’ Hall na Washington County Fair. (Zdjęcie Jamesa Dobbsa)

„Ten program dotyczy dzieci. Po to został stworzony” Powiedział. „Ale w zasadzie staramy się mieć coś dla każdego”.

W niedzielę Morgan McCoy, członek Rady Dyrektorów Targów Hrabstwa Waszyngton, zebrał młodych ludzi w Junior Fair Building na konkursie jedzenia ciastek, który jest podstawą targów. McCoy powiedział, że konkurs żywieniowy odbywa się co roku w soboty, niedziele i poniedziałki o godzinie 13:00. Powiedziała, że ​​zwykle uczestniczy w nich co najmniej osiem osób każdego dnia i każdy może dołączyć do zabawy. W młodzieżówce o pierwsze miejsce walczyli Griffin Young (7 lat), Odin Becker (4 lata) i Thatcher Becker. Young zajął pierwsze miejsce, a Odin i Thatcher odpowiednio drugie i trzecie. Jedno słowo przyszło do głowy Youngowi, gdy zapytano go, co myśli o konkursie: „Smaczny!” W najwyższej klasie rozgrywkowej pierwsze miejsce zajęła 11-letnia Mariska Benedict, druga 8-letnia Maria Benedict, a trzecia 9-letni Andon Holland.

W Rabbit and Poultry Barn, Rabbit Dress Up Show rozpoczął się o godzinie 14, a Chloe Schweitzer, 11 lat, była jedyną uczestniczką. Weszły dwa z jej króliczków, jeden w kostiumie na Halloween, a drugi w kostiumie więźnia, który pasował do policyjnego munduru, który miała na sobie. Królik więzienny Schweizer zdobył pierwsze miejsce, a króliczek Halloween zdobył drugie miejsce.

„Uwielbiam przebieranki, ponieważ myślę, że zabawnie jest widzieć swoje króliczki w kostiumach” Powiedziała.

Schweitzer otrzymała również Wiceczempiona na Market Rabbit Show, co oznacza, że ​​jeden z jej królików był drugi po wszystkich innych królikach na wystawie. Powiedziała, że ​​dowiedziała się o królikach od matki, która pokazywała króliki na targach, gdy była małą dziewczynką. Schweitzer naprawdę lubi opiekować się swoimi królikami.

Debbie Handschumacher, po lewej, pomaga swojej wnuczce, Chloe Schweitzer, 11 lat, podczas pokazu Rabbit Dress Up. Schweitzer weszła do jednego z królików w kostiumie na Halloween, a drugi królik był przebrany za więźnia, aby pasował do policyjnego munduru. (Zdjęcie Jamesa Dobbsa)

„Podoba mi się to, ponieważ możesz poznać nowych przyjaciół” Powiedziała. „A ja kocham króliczki, zawsze próbują się na mnie wspiąć, żeby mnie przytulić”.

Kim Henry, wolontariuszka Washington County Gardener z Ohio State University Extension Office, przedstawiła prezentację na temat tworzenia bajkowych ogrodów w Merchant Hall. Henry od 15 lat buduje bajkowe ogrody, a od 10 lat przywozi swoje dzieła do galerii kwiatowej galerii.

„Myślę, że najbardziej podoba mi się to, że nie ma żadnych ustalonych zasad” Powiedziała. „I możesz być bardzo kreatywny z rzeczami, które budujesz”.

Henry powiedział, że do stworzenia dobrego bajkowego ogrodu potrzebna jest ziemia, akcesoria i rośliny. Jeśli chodzi o rośliny w bajkowych ogrodach, powiedziała, mniej znaczy więcej. Zasugerowała użycie kamieni i małych zabawek lub figurek, aby uczynić swój bajkowy ogród swoim własnym.

„Często wystarczy rozejrzeć się po domu i znaleźć coś małego, a następnie wymyślić, jak tego użyć” Powiedziała.

Uczestnicy jeżdżą na niedzielnych targach Windsor Windsor w hrabstwie Washington. (Zdjęcie Jamesa Dobbsa)

Jedną z porad, jakie udzielił Henry, było użycie lakieru do paznokci do pomalowania kamieni, aby wydobyć kolor i nadać mu bardziej lśniący połysk. Zasugerowałem również użycie kur i piskląt w swoim bajkowym ogrodzie lub jakiejkolwiek roślinie, która nie potrzebuje dużo wody. Niektóre z kreatywnych pomysłów na dekorację, jakie miała, polegały na używaniu żołędzi na sznurkach, aby wyglądały jak latarnie, malowaniu koszulek golfowych tak, by wyglądały jak do kąpieli dla ptaków i używaniu kamyków akwariowych jako ścieżki, ponieważ występują w tak wielu kolorach. Jeden z parków fantasy, który stworzyłem, był tematem dinozaurów, jeden w kształcie wróżki, jeden w kształcie ciężarówki i zawierający mini-zabawki samochodowe, a ostatni był w kształcie gnoma.

Popularne imprezy pokazowe obejmują ciągnięcie ciągnika w sobotę, niedzielne Rodeo i poniedziałkowe derby wyburzeniowe, dwa lata później. Nowością jest KOI Drag Racing na trybunach, zaplanowany na ostatnią noc pokazu we wtorek.

Z Evanem Bevinsem można skontaktować się pod adresem [email protected]

Z Jamesem Dobbsem można skontaktować się pod adresem [email protected]

***

Pozostały harmonogram wystaw:

Dziś

* 8-10 rano: 4 godziny filipińskiego śniadania i pokazu naleśników

* 9 rano: DFS Showmanship / Targi

* 10 rano: ciągnięcie ciągnika; zabawa; Oczyszczenie i czysty koń

* Od 10 rano do południa: Twórz, weź rzemiosło

* Południe: otwiera się Midway; pan lalka. Umiejętność nabiału

* 13:00: Wyświetlacz nabiału; pan lalka. Świt czerwonego nieba (rozrywka); Zawody w jedzeniu ciast

13:00: Zajęcia z lucerny

* 13-19: Wybory członków zarządu targów

* 14.00: Pan Lalka. sztafeta do odbijania konia

* 15:00: Polowanie na monety (12 lat i młodsi)

* 15:30: Konkurs Malowanej świni

16:00: przecier kwaśny (rozrywka). Pan Lalka

* 17:00: Hipnoza. Zwycięska prezentacja plakatowa i prezentacja Skillathon

*17-18: zamyka się w połowie do oglądania

* 17:30: noc, by zabłysnąć

* 18:00: Pedał pociąga

*18-21: 1 noc na nartach

* 19:00: Derby rozbiórkowe. zahipnotyzowany

*21:00: Hipnoza

* 23:00: zamknięcie w połowie drogi

Wtorek

* 15:00: Odbiór kupujących

* 16:00: Otwarcie w połowie drogi; Młodzieżowa Wystawa Bydła

* 18.00-20.00: wyburzona kabina

* 19:00: KOI Drag Racing

* 23:00: zamknięcie w połowie drogi


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Q&A: Kompozytor Zaire Jabri o procesie komponowania „Southern Crossings”