Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ally Langdon opuszcza dzisiaj środek serialu po chorobie

Dzisiaj współprowadząca Alison Langdon nagle opuściła program w połowie odcinka w poniedziałek rano, po narzekaniu, że źle się czuje.

Krótko po audycji informacyjnej o 7:30 Langdon zwrócił się do współprowadzącego Karla Stefanovica i oznajmił, że wraca do domu chory.

„Właściwie zamierzam wystartować dziś rano”, powiedziała, wyjaśniając, że zaczyna się źle czuć, ale nie chce zostawiać współgospodarza „w stanie zdenerwowania”.

„Nie zauważyłem, bo w poniedziałek rano dużo się poruszasz” – zażartował Stefanovic.

Czy chcesz przesyłać strumieniowo swoje wiadomości? Flash umożliwia strumieniowe przesyłanie ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

„Miałam zostać w domu, ale nie uderzyło mnie to, dopóki nie zabrałam się do pracy. A co najważniejsze, mają świetny show” – powiedziała, wstając z miejsca z telefonem w dłoni.

Langdon powiedział, że będzie monitorować z domu i wysyłać notatki.

„Cokolwiek dostanę, mam nadzieję, że nie” – powiedział Stefanovic.

Gdy meteorolog Tim Davies żartował, że muszą „zhakować Glen 20”, Langdon ponownie zadzwonił, że „wzięła RAT”, aby przetestować Covida.

Reporterka z branży rozrywkowej Brooke Bonnie zajęła miejsce Langdona do końca serialu, dołączając do Stefanovica przy stole.

Langdon nagle odszedł po raz drugi w ciągu kilku miesięcy Dziś z powodu złego stanu zdrowia. W czerwcu, ona Zniknął podczas przerwy reklamowejze Stefanovic wyjaśniającym, że wróciła do domu chora z „żabą w gardle”.

„Teraz niestety muszę wracać do domu. Ma bardzo dużą żabę w gardle. Jutro wróci na pokład. W międzyczasie jest to wolne miejsce” – powiedział.

A na początku tego roku choroby nękały armie Dziś’Konkurencyjny program śniadaniowy Seven’s Wschód słońca.

David Koch Wyszedł wschód słońca Transmituj trzy godziny wcześniej Z powodu problemów zdrowotnych 3 maja współprowadząca Natalie Barr powiedziała widzom, że mają atak zapalenia krtani.

READ  Royals: Australijczyk wśród finalistów nowej nagrody Earthshot księcia Williama

Zarówno bar, jak i chata? zachorowałem w tym samym czasie Powrót w marcu, wyjazd wschód słońca Bez każdego ze swoich zwykłych gospodarzy przez tydzień, ponieważ Barr miał silne przeziębienie, Koch uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.