Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tegoroczny Ghostrunner 2 został potwierdzony, ponieważ udostępniono nowy zwiastun

Ghostrunner 2 zostanie wydany w tym nowym zwiastunie potwierdzonym dla gry, podczas PlayStation Show. Nowy zwiastun pokazuje, jak gra ewoluowała od oryginału, a gracze mogą teraz przemierzać świat na motocyklu i wygląda na to, że będzie to duża część Ghostrunner 2.

Ghostrunner 2 został po raz pierwszy zapowiedziany w 2021 roku na PS5 i Xbox Series X | S i PC. Kiedy ogłoszono ogłoszenie, Rafael Gallant, współzarządzający Digital Bros wraz ze swoim bratem Ramim, powiedział: „Jesteśmy szczególnie podekscytowani nadchodzącą premierą Ghostrunner 2. Wraz z One More Level stworzyliśmy ekscytującą i wciągającą grę wideo. Ta nowa współpraca pogłębia obecność 505 Games na polskim rynku gier wideo i jest teraz jednym z pierwszych w Europie, aby rozwijać gry Wideo, projekty i nowe talenty Będziemy nadal uważnie obserwować rynek polski, aby stale ulepszać i poszerzać naszą ofertę produktową o gry wideo, które mogą zaspokoić gusta całej społeczności graczy.

Ghostrunner był pod wrażeniem naszej recenzji, a Thomas napisał: „Ghostrunner odpowiada na odwieczne pytanie: „Co by było, gdyby bitwa w Mirror’s Edge była naprawdę dobra?” Doskonale łączy parkourowy styl swobodnego biegania z szaleńczą i precyzyjną walką, tworząc sekwencje akcji przypominające filmy. Wszystko to wspiera wciągająca narracja, która popycha rozgrywkę do przodu w niesamowitym tempie. Ghostrunner to naprawdę pozycja obowiązkowa dla graczy PC i najlepsza zabawa, jaką miałem podczas recenzowania tegorocznej gry”.

Źródło: demo PlayStation

READ  Kobiety charedi otrzymują 70 000 podczas wirtualnej wizyty w Auschwitz