Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Telestream buduje umowę dystrybucyjną w regionie Azji i Pacyfiku z Blonde Robot

Chris Horsley White (blond robot)

Źródło: Grupa Midwich

Firma Telestream z siedzibą w Stanach Zjednoczonych podpisała umowę dystrybucyjną w regionie Azji i Pacyfiku z firmą Blonde Robot dotyczącą swoich rozwiązań stacjonarnych.

Według dystrybutora, rozwiązania desktopowe dostawcy treści strumieniowych wideo objęte umową obejmują rozwiązania sprzętowe i programowe Wirecast, Wirecast, Wirecast Gear, ScreenFlow i Switch.

Przykłady użycia tych rozwiązań, jak twierdzi Blonde Robot z Melbourne, obejmują konferencje i spotkania, a także inne wydarzenia mające na celu dotarcie do szerokiego grona odbiorców online.

Umowa, pierwsza między tymi dwiema firmami, jest „naturalnym dopasowaniem” do profesjonalnego ramienia dystrybutora wideo, a Blonde Robot twierdzi, że para „dzieli się wspólnym naciskiem na dostarczanie rozwiązań twórcom”.

„Blonde Robot stara się dostarczać kompleksową ofertę za pośrednictwem swojego pakietu dystrybucyjnego, a Telestream stanowi doskonałe uzupełnienie niektórych innych marek, które z dumą reprezentujemy, oferując produkty, które pomagają uprościć konfigurację i bezpośrednią produkcję, dzięki czemu twórcy treści mogą skupić się na terminowej dostawie do chętnych odbiorców ”, powiedział Chris Horsley-White, dyrektor generalny Blonde Robot.

READ  Uczestnicy Apple Entrepreneur Camp przełamują bariery podczas wypraw programistycznych