Jedna z moich ulubionych gier z ostatnich dwóch lat jest darmowa przez ograniczony czas w Epic Games. Wielokrotnie nagradzana gra Control jest zbyt dobra, aby ją zepsuć bardzo szczegółowym wprowadzeniem, ale jest to przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby ze świetnymi kontrolkami, świetnym designem i świetnym kierownictwem artystycznym. To w zasadzie SCP: gra i nie powinieneś jej przegapić, zwłaszcza gdy jest darmowa.

Zazwyczaj jestem trochę spóźniony na imprezę, jeśli chodzi o gry – nie mam już zbyt wiele czasu na granie, więc czekam na mój lepszy osąd i znajduję tylko najlepszych. Po tym, jak wszyscy (w tym David Ruddock z AP) zachwycali się tym, jak dobra jest kontrola, zdecydowałem, że warto poświęcić na to trochę czasu i cieszę się, że to zrobiłem. To z pewnością jeden z najlepszych meczów, jakie grałem w ciągu ostatnich dwóch lat i prawdopodobnie najlepszy tytuł, jaki grałem za granicą w zeszłym roku Czarownica (którego wciąż mam obsesję).

Od czasu premiery w 2019 roku Control otrzymał ponad 19 nagród, chociaż jestem pewien, że w większości miejsc został skradziony z gry roku. A teraz to Bezpłatnie w Epic StoreIdealny czas na letnią zabawę.

Podobnie jak w przypadku wszystkich ofert darmowych gier czasowych Epic, będzie ona bezpłatna przez następny tydzień, do 17 czerwca. To pozostawia Ci trochę czasu na podjęcie decyzji – jeśli jakoś uważasz, że nie jest to warte kosztów (znowu za darmo). i Rozszerzenia A karnet sezonowy (i oba w jednym) Połowa za 5 USD i 7,49 USD.