Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Telewizyjny wywiad z nowozelandzkim ministrem został przerwany przez syna wymachującego marchewkowym fallusem | Nowa Zelandia

a Nowa Zelandia Sekretarz gabinetu stała się ostatnią osobą publiczną, która jest zakłopotana niefortunnym zdarzeniem związanym z wideorozmową po tym, jak jej syn przerwał jej wywiad telewizyjny na żywo, który wszedł do pokoju z podnieceniem machając falliczną marchewką.

Carmel Cipollone, minister rozwoju społecznego, udzielała wywiadu na żywo w Radiu Samoa, kiedy jej uśmiechnięty syn włamał się do drzwi za nią z marchewką o dziwnym kształcie, którą najwyraźniej znalazł wśród artykułów spożywczych.

Film ma na celu dodanie najwyższej półki do kanonu Zdalne wywiady telewizyjne są przerywane przez niekontrolowane dzieci – Taki, który stał się coraz powszechniejsze W epoce Covid-19, kiedy wywiady i spotkania zamieniają się w rozmowy wideo.

„W tym momencie, kiedy przeprowadzasz wywiad na żywo przez Zoom, a twój syn wchodzi do pokoju krzycząc i chwytając oszpeconą marchewkę w kształcie części ciała mężczyzny”, Cipollone napisał na Twitterze wideo z incydentu. „Tak, prawie mocowaliśmy się o marchewkę przed kamerą i tak, teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było!”

Nowa Zelandia Nadal na 4 poziomie blokady, gdzie wszyscy pracownicy z wyjątkiem podstawowych pracowników pozostają w swoich domach, a szkoły są zamknięte w całym kraju.

Cipollone płakał za innymi rodzicami, którzy bawili się nauką w domu i pracą zdalną. “Wielki postęp dla wszystkich naszych rodziców pracujących w domu i jednocześnie jako rodzicielstwo – do zobaczenia!”

„Uwaga dla siebie: nigdy więcej nie kupię opakowania z marchewką w jednym kształcie”.

Do najbardziej znanych przykładów typu wywiadów telewizyjnych, które dzieci przerywają, należą profesor Robert Kelly, czyje dzieci wędrowały w BBC Mówiąc o polityce w Korei Południowej, redaktor Sky News ds. zagranicznych Deborah Haynes, Jego syn poprosił o dwa ciastka. podczas jej relacji na żywo.

READ  Gubernator Teksasu powołuje się na poparcie Elona Muska dla stanowej polityki społecznej