Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Teraz możesz zdobyć latający samochód w Cyberpunk 2077 dzięki Modders

Teraz możesz zdobyć latający samochód w Cyberpunk 2077 dzięki Modders

Istnieje zmodyfikowany latający samochód dla Film Cyberpunk 2077.

Niektórzy z Was już kliknęli ten artykuł i nadal to robią W drodze do Nexus Mods. Słusznie. Szczęśliwy piątek, do zobaczenia później. Dla wszystkich, którzy utknęli w pobliżu:

Tak, jest modyfikacja latającego samochodu CyberpunkaI wygląda świetnie. Dostrzeżony przez znajomego strony Kosta Andreadis w AusGamers, mod został stworzony przez użytkownika o imieniu Jack Humbert. Nazywa się „Let There Be Flight” i jest to konfigurowalny system lotu dla wszystkich pojazdów w grze. Możesz zobaczyć, jak porusza się w zwiastunie poniżej.

Jak widać na zwiastunie, masz już dużą kontrolę nad pojazdem w locie. Humbert wpada na zgrabny samochód okrążający, po czym z gracją podgryza samochód pod wiaduktami i z dużą prędkością. Jest sporo wyskakujących okienek – Film Cyberpunk 2077 Tak naprawdę nie został zaprojektowany dla graczy, którzy przelatują nad nim z ogromną szybkością dekady – ale on jest Świetny sposób na zobaczenie miasta.

Według Humberta tryb zawiera przełącznik lotu i zestaw wstępnie ustawionych trybów lotu, takich jak Hover & Fly i Drone. W locie będziesz mógł przełączyć się na widok pierwszoosobowy zainstalowany na dachu pojazdu. Gracze, którzy lubią zabawną przejażdżkę w niebo, powinni wiedzieć, że naciśnięcie przycisku wyjścia spowoduje wyskoczenie z samochodu (może cię zabije, jeśli będziesz zbyt wysoko). Również ważne: jeśli stan twojego samochodu spadnie do 15%, zapali się. W tym momencie samochód nadal może latać, ale nie będziesz w stanie uciąć nie więcej. Ponieważ twoja postać będzie siedziała w W ogniu zaczniesz z czasem tracić zdrowie. Jeśli twoje zdrowie spadnie do zera, zginiesz, a samochód eksploduje.

Możesz znaleźć modyfikację latającego samochodu dla Film Cyberpunk 2077 Więcej w Nexus Mods.