Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Loop Live: 6 stycznia panel głosuje za wezwaniem Donalda Trumpa do złożenia zeznań, strzelec z Parkland zwolniony z kary śmierci za morderstwo

Rodziny ofiar zaczęły odpowiadać po decyzji ławy przysięgłych, aby nie ubiegać się o karę śmierci dla szkolnej strzelanki w Parkland Mikołaj Cruz W sądzie na Florydzie.

Cruz miał 17 lat, kiedy był 17 osób zginęło w 2018 roku w Marjory Stoneman Douglas Liceum w Parkland.

Prokuratorzy zażądali kary śmierci dla 24-latka, ale ława przysięgłych Zamiast tego wezwał Dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.

Ilan Al Hadafktórego córka Alyssa zginęła w strzelaninie, zastanawiał się, jaki jest cel kary śmierci, jeśli nie w takim przypadku.

„Jestem zniesmaczony naszym systemem prawnym. Jestem zniesmaczony tymi przysięgłymi” – powiedział.

„To nierealne, że nikt nie zwraca uwagi na fakty w tej sprawie i że nikt nie pamięta, kim jest ofiara i jak wygląda” – dodał. Tony MontaltoJej córka Gina również została zabita.

„Wiem każdego dnia, bo widzę twarz mojej pięknej córki w naszym domu iw moich snach i tak bardzo za nią tęsknię”.

Debbie Hicksonktórego mąż Chris Hickson był dyrektorem sportowym szkoły i zginął po konfrontacji z Cruzem podczas masakry, powiedział, że „robi i powinien coś powiedzieć społeczności — musimy przyjrzeć się komu pozwalamy na posiadanie broni palnej, jak leczymy zdrowie psychiczne w naszych wspólnotach i gdzie udzielamy łaski, gdy jest to konieczne.” „.

READ  Goście Shanghai Disney Resort utknęli w obliczu nagłego zamknięcia COVID-19