Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Players Championship 2023 PGA Tour Golf News Aktualizacje na żywo Pierwsza runda Jak oglądać Rankingi Rory McIlroy TPC Sawgrass Aussies

The Players Championship 2023 PGA Tour Golf News Aktualizacje na żywo Pierwsza runda Jak oglądać Rankingi Rory McIlroy TPC Sawgrass Aussies

Pierwsza runda piątego nieoficjalnego dużego turnieju golfowego – The Players Championship – dostarczyła w równym stopniu chwil magii, jak i czystego podziwu.

Należą do nich as na słynnym 17. trzy razy z rzędu.

Drużyna australijska, mając nadzieję na powtórzenie imponującego zwycięstwa Cama Smitha bez żadnych ograniczeń w zeszłym roku, zaczęła mocno w TPC Sawgrass z wieloma graczami, którzy zaliczyli mocne rundy otwarcia.

Światowy numer 50 Min-Woo Lee prowadzi australijską szarżę na Florydzie i jest szósty po strzeleniu czterech poniżej 68 lat, pomimo okazjonalnych skurczów pleców.

Oglądaj każdy turniej PGA NA ŻYWO i wyłącznie w Fox Sports, dostępny na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Gracze PGA rozmawiają o zbanowaniu Cama Smitha | 01:19

Amerykański słabszy Chad Ramey prowadzi z wynikiem 8 poniżej 64 lat w swoim debiucie na turnieju na Florydzie, wyprzedzając Colina Morikawę z wynikiem 7 poniżej 65 lat. Obaj wyszli z bogeyów w rundzie otwierającej, a Rami, zajmujący 225. miejsce na świecie, po prostu gonił. Jego drugie zwycięstwo w PGA Tour.

Kanadyjczyk Taylor Pendreth – który zrobił wrażenie na tym samym torze w zeszłym roku – dzieli trzecie miejsce z pięcioma mniej po strzeleniu 67 wraz z amerykańskim duetem Benem Griffinem i Justinem Suhem na trzecim miejscu z pięcioma mniej niż 67.

Wśród innych Australijczyków, Cam Davis zajął miejsce 3-69 poniżej 69, aby usiąść na jedenastym miejscu, z pięcioma birdie zmieszanymi z trzema bogeyami – w tym 18-tym – aby biegać w górę iw dół.

Jason Day, który zajął pierwsze miejsce w pierwszej dziesiątce w ostatnich czterech startach sezonu, zakończył swoją pierwszą rundę z wynikiem 2-poniżej 70 po tym, jak został uratowany 18. Jest remisowany z innym Australijczykiem Harrisonem Endicottem w dużej grupie zajmującej 21. miejsce. Adam Scott zajmuje 47. miejsce po remisie 72.

READ  BOX rozszerza swoją obecność w Europie o nowe biura w Polsce

Punktem kulminacyjnym gry dnia był Hayden Buckley na słynnym 17. dołku – słynnym putt green – z sensacyjnym asem prowadzącym do szalonych uroczystości.

Światowy numer 107 był dopiero w drugiej grupie, która rozegrała 17. dołek pierwszego ranka na plaży Ponte Vedra, wprawiając tłum w ekstazę wczesną chwilą magii.

Więcej wiadomości o golfie

Jak LIV traci panowanie nad sobą w paskudnej golfowej wojnie domowej, gdy Norman konfrontuje się z prawdą, od której nie może uciec

Prywatne życie Tigera Woodsa „zaraz poniesie kolejny cios”. Tym razem chodzi o pieniądze

Była Tigera oskarża go o szokujący czyn i twierdzi, że jest jej winna 30 milionów dolarów

Hayden Buckley świętuje, robiąc dołek na 17. dołku.Źródło: Getty Images

Ale to była inna historia dla Nicka Watneya 17-go, który potrójnie zanurzył się z odległości zaledwie dwóch stóp, aby ustawić poczwórny straszak koszmar.

Były gracz z pierwszej dziesiątki znalazł wodę – jedną z 16 piłek, które wylądowały w wodzie 17. pierwszego dnia – zanim jego mocny strzał sprawił, że trafił siedem na trzy.

Aaron Wise uderzył uderzeniem tee z trzema uderzeniami prosto w wodę na 18. dołku, po czym nadrobił straty, uderzając czwartą próbą w nierówny teren i drzewa. Skończył z wynikiem 10, drugim najgorszym wynikiem w historii hard hole – i zobaczył, jak jego wynik eksplodował do ośmiu na 80.

Rory walczy jako pierwsza trójka trudnych walk „No Joke”.

Numer trzy na świecie, Rory McIlroy, miał katastrofalny początek weekendu, strzelając cztery ponad 76 w swojej pierwszej rundzie w TPC Sawgrass.

Czterokrotny główny mistrz doznał czterech bogeyów i podwójnego bogeya oraz dwóch birdie w pracowity dzień.

To nie pierwszy raz, kiedy McIlroy ma problemy na trudnym torze i przegapił pięć z ostatnich 12 startów na boisku.

READ  Polska głosuje w „najważniejszych” wyborach od czasów komunizmu

Jego dzień zaczął się fatalnie, trafiając double-bogey o sześć na 10. dołku z czterema dziesiątymi po trafieniu żetonem z nierównego uderzenia, zanim potrzebował dwóch strzałów, aby uciec z bunkra.

Mistrz z 2019 roku grał u boku Johna Rahma i Scottiego Schefflera – trójki najlepszych puttów na świecie – podczas gdy Scheffler uderzał trzema ptakami na ostatnich czterech dołkach, zajmując czwarte miejsce w wieku poniżej 68 lat. The Rams, którzy odnieśli pięć zwycięstw w ostatnich 10 meczach, mieli ciężki dzień z kijem, ale mimo to udało im się wygrać jedno poniżej 71 lat.

Powiedział: „Trudno. Tutaj nie masz dużego marginesu do spudłowania. Nawet gdy jesteś na torze wodnym, musisz oddać wiele wysokiej jakości uderzeń, aby dać sobie szansę na birdie… Jest grubo. Jest tam gęsto. To nie żart. To bardzo mało razy. „Dostaniesz piłkę na boisku, gdzie możesz śmiało pomyśleć, że możesz ją umieścić na greenie”.

McIlroy powiedział: „Czuję, że jest to karalne, ponieważ widziałem to tak nieuchwytne od tak dawna. Myślę, że musiałbyś cofnąć się do czasów, gdy turniej był w maju, kiedy byliśmy na trudnych Bermudach, aby kara była bądź taki. Tak, nie wpadniesz na to w Passage tutaj, będziesz walczył.

Dodał, że zmaga się z nowym kierowcą w swojej torbie, mówiąc: „Chciałbym móc użyć mojego kierowcy z zeszłego roku, ale nie mogę tylko dlatego, że korzystasz z kierowcy od tak dawna i… w zasadzie nie przejdzie testu”.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni trochę walczyłem z tee”.

„Jestem bardziej zadowolony ze sposobu, w jaki skończyłem” – powiedział Scheffler.

„Zrobiłem parę par na pierwszej dziewiątce, więc coś tam dostałem, ale jestem dumny z tego, jak skończyłem”.

To był trudny dzień dla McIlroya.Źródło: Agence France-Presse

Nadchodzi więcej

READ  Wyniki, najciekawsze momenty, aktualizacje, najnowsze, Josh Gedi, Oklahoma City Thunder, połowa strzału Jacoba Boeltela, wideo, San Antonio Spurs, Indiana Pacers, Hamido Diallo Dunk