Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

To już oficjalne: Galaxy AI pojawi się w serii Galaxy S22, tabletach Tab S8 i urządzeniach składanych w roku 2022

To już oficjalne: Galaxy AI pojawi się w serii Galaxy S22, tabletach Tab S8 i urządzeniach składanych w roku 2022

W serii S24 wprowadzono telefon Galaxy ze sztuczną inteligencją, który następnie Samsung wdrożył na flagowych telefonach w 2023 r., udostępniając funkcje sztucznej inteligencji około 100 milionom użytkowników. Ale to nie wszystko, Samsung potwierdził teraz, że będzie aktualizował także swoje flagowe urządzenia na rok 2022 (telefony, urządzenia składane i tablety). Oto lista:

Samsung Galaxy S22 5G • Samsung Galaxy S22+ 5G • Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Samsung Galaxy Z Fold 4 • Samsung Galaxy Z Flip 4
Samsung Galaxy Tab S8 • Samsung Galaxy Tab S8+ • Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Galaxy AI pojawi się w ramach aktualizacji One UI 6.1 dla tych urządzeń i będzie zawierać pełną listę funkcji: krąg do wyszukiwania w Google, pomoc na czacie, błyskawiczny tłumacz, tłumaczenie na żywo, pomoc w notatkach, pomoc w transkrypcji, pomoc w nawigacji, edycja generatywna , sugestie edycji i tło generowane przez sztuczną inteligencję.

Samsung twierdzi, że wdrożenie rozpocznie się na początku maja. Przypominamy, że funkcje Galaxy AI będą dostępne bezpłatnie do końca 2025 roku. Nie jest jasne, które funkcje staną się premium ani ile będą kosztować.

Kilka dni temu moderator forum społeczności Samsunga w Korei napisał, że urządzenia z roku 2022 otrzymają Galaxy AI i okazało się, że to prawda. Moderator stwierdził także, że niektóre modele z 2021 roku otrzymają ograniczony zestaw funkcji – serie Galaxy S21, Galaxy Z Flip3 i Z Fold3 otrzymają jedynie Circle to Search i Magic Rewrite. Nie zostało to jednak potwierdzone w oficjalnym komunikacie prasowym Samsunga.

źródło

READ  Jak Halo Infinite radzi sobie na listach przebojów Steam pod względem liczby graczy i recenzji?