Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tony Armstrong odmawia dołączenia do OnlyFans

Kilka dni po tym, jak upublicznił nieudany błąd X-rated, wschodząca gwiazda ABC, Tony Armstrong, podobno wyjaśnił, że stoi za zupełnie nowym kontem OnlyFans.

Aktualizacja: Fałszywy alarm, fani Tony’ego Armstronga – ten sam człowiek potwierdził, że nowo uruchomione konto OnlyFans utworzone na jego imię „For Charity” zdecydowanie nie jest z nim powiązane.

Kilka dni po tym, jak ukochany reporter sportowy ABC stał się wirusowy za jego twórczość X. karta oceny Podczas audycji krótko pojawił się dzisiaj, że będzie Uruchomili OnlyFans konto.

Pierwszy wpis na koncie brzmi: „Witamy w OnlyFans. Tylko pozytywne opinie. Publikuję kilka razy w tygodniu. Wszystkie zyski do końca miesiąca trafią do Fundacji RCD, która zbiera pieniądze na badania nad rakiem mózgu”.

Za 4,99 USD miesięcznie konto do tej pory dało fanom szczere selfie Armstronga w domu. W biografii napisano, że “daje ci to, czego nie wiedziałeś, że potrzebujesz ;-)”

Ale podejrzenia pojawiły się, gdy sam Tony nie potwierdził konta OnlyFans ani na swoich publicznych stronach na Twitterze, ani na Instagramie, a ogłoszenie zamiast tego od kolegi dziennikarza Othmana Farooqui Świergot Dziś. Jednak konto OnlyFans zostało uzupełnione zweryfikowanym „tagiem”.

News.com.au zwróciło się do ABC, aby zapytać, czy Tony na pewno stoi za kontem – ale w międzyczasie sam człowiek Podkreśl w mediach społecznościowych Że nie, to nie ma nic wspólnego z kontem. Wydaje się, że niektóre nikczemne koty wykorzystują obecną obsesję Tony’ego w Australii.

OnlyFans pojawiło się w wiadomościach w zeszłym miesiącu po tym, jak platforma, która płaciła fanom miesięczną opłatę za dostęp do ekskluzywnych treści od wykonawców, zmieniła swoją decyzję o Zakaz treści o charakterze jednoznacznie seksualnym. Witryna zawiera szereg treści od wszystkich, od szefów kuchni, trenerów fitness i muzyków. Jednak najpopularniejsze treści to treści dla dorosłych i pornografia.

READ  Jamie Lynn, siostra Britney Spears, twierdzi, że rodzice namówili ją na aborcję w wieku 16 lat