Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Heidi Klum jest pod ostrzałem Emojis po opublikowaniu tego „AGT” na Instagramie

amerykańskie talenty Sędzia Heidi Klum Sprawdza wszystkie stacje na koniec teleturnieju NBC.

W pierwszej części osiem Finał 16. sezonu we wtorek wieczorem 48-letnia supermodelka świeciła jak gwiazda w metalicznej srebrnej mini sukience. Fragment oświadczenia autorstwa Projektant mody Julian MacDonald Posiada wzór zebry, frędzle i ochraniacze na ramiona. ten robienie kawałków Gwiazda dopełniła swój oszałamiający wygląd masywnymi wiszącymi kolczykami, siateczkowymi pończochami i czarnymi szpilkami. Błyszczący czerwony lakier do paznokci i fryzura z warkoczem typu fishtail dopełniły jej oszałamiającego wyglądu.

Przed i po zajęciu miejsca w panelu sędziowskim Heidi zaprezentowała swoje stroje w serii Zdjęcia i filmy na Instagramie. Po obejrzeniu stroju Heidi fani zaczęli publikować niekończące się ogniste emotikony i słodkie wiadomości. Ktoś napisał “Jamala”. Inny dodał: „Niesamowite bardziej niż kiedykolwiek 😍😍😍😍”. „Ta sukienka! Kolczyki… Kobiety! Czarujące!” Powiedział inny fan. „Zawsze bardzo elegancki. piękny! , skomentował jeden z obserwatorów.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Przez cały wyczekiwany odcinek, kiedy kamery się nie kręciły, Heidi skorzystała z okazji, by bawić się z innymi sędziami Sofia Vergara I Howie Mandel. Naturalnie trio zostało przyłapane na wspólnym tańcu i spacerowaniu.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

rozmawiać z ludzieHeidi ujawniła, że ​​pomiędzy osiem Jej wspaniały wygląd szybko się przykuwa dzięki kosmetyczce, którą trzyma pod stołem sędziowskim. „Jestem pudrowana z Sophią. Uwielbiamy proszek” – powiedziała w gazecie.

Z osiem Aby oficjalnie zakończyć w tym tygodniu, przegapimy oszałamiający wygląd Heidi na naszych małych ekranach. Mam nadzieję, że wrócę osiem Następny rok. W międzyczasie będziemy mieć oko na więcej wspaniałych strojów na jej Instagramie. W końcu Heidi nie kręci się, jeśli chodzi o fajną modę.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  W Disneylandzie obowiązuje zasada dotycząca fryzur i ubioru uwzględniająca płeć pracowników - Dolina Krzemowa