Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Torba Gabby Petito pokazuje ciemną stronę ciężarowego życia

Opowieści o ciemnej stronie najnowszych trendów internetowych zaczęły napływać po straszliwej śmierci Gabi Pettito.

Kiedy słynna blogerka Van Life, Nikita Crump, odkryła, że ​​ma dokładnie taką samą białą ciężarówkę Ford Transit co Gabe Pettito, zadrżała.

„To tak, jakby wiedzieć, że twoje pomieszczenia mieszkalne mają identyczne kości – identyczne kwadratowe powierzchnie” – powiedział 30-letni Crump The Post z Parku Narodowego Yosemite. „Czułem, że mógłbym ją w końcu spotkać, gdyby tak się nie stało, ponieważ poszedłem o krok dalej, aby nawiązać kontakt z ludźmi, którzy mają ten sam samochód”.

Społeczność Van Live cierpi z powodu morderstwa Gabe Pettito, 22-letniej kobiety, która nigdy nie wróciła do domu z podróży z narzeczonym Brianem Laundry. Szczątki Pettito zostały znalezione na kempingu w Wyoming 19 września, a Laundry, osoba zainteresowana tą sprawą, zaginęła.

Prawnik jego rodziny potwierdził, że pralnia opuściła dom Bez portfela lub telefonu komórkowego w dniu jego zniknięcia.

Latem w mediach społecznościowych Pettito opublikowała zdjęcia jej i Londry’ego uśmiechających się na tle pięknego krajobrazu, ale te wspaniałe chwile wydają się ukrywać ciemniejsze fakty dotyczące jej życia w drodze.

Życie Van nabiera tempa podczas pandemii, ponieważ młodzi ludzie zostali zwolnieni z pracy biurowej i chcą podróżować samochodem. Na samym Instagramie jest 11 milionów postów z hashtagiem #vanlife, z których wiele przedstawia młodych podróżników w pięknej scenerii. Ale ci w społeczności szybko zauważają, że styl życia to nie wszystko, do czego przeznaczony jest Instagram, a pod spodem czai się poważny brzuch.

„Ludzie mówią: „Żyjesz marzeniem, masz najlepsze życie. Crump, który od około dwóch lat blokuje drogę i Ma milion obserwujących na TikTok. „Nie wszystko jest szczęśliwe”.

165 cm wzrostu i 52 kg Crump, która głównie podróżuje samotnie, przeżyła wiele incydentów z przerażającymi mężczyznami, którzy rzucali niegrzeczne komentarze i grozili jej, sprawiając, że obawiała się o swoje życie. Śpi z kluczami pod ręką, gdyby musiała szybko wyjść.

READ  Naukowcy twierdzą, że globalne ocieplenie zamienia dorzecze Amazonki w producenta dwutlenku węgla, a nie go pochłania

Mniej więcej rok temu kręciła teledysk do BuzzFeed, kiedy powierzchowny facet kręcił się wokół jej ciężarówki, a potem podbiegał do niej i pytał ją o trasę. Po zakończeniu filmu uciekła, obserwując swoje plecy.

„Spojrzałam na każdy pojazd i każdą osobę, aby upewnić się, że to nie on” – powiedziała. „Myślałem o zadzwonieniu na policję, ale nie wiedziałem, czy to zbyt dramatyczne i strata ich czasu. Z perspektywy czasu absolutnie musiałem do nich zadzwonić.”

Niedawno podróżowała z inną młodą kobietą, 22-letnim Billy Webbem z Indiany. Obaj zaparkowali w St. Louis i Webb zapomniał w nocy zasłonić okna ciężarówki. O drugiej nad ranem obudziło ją pukanie.

„Ten facet bierze swoje genitalia i wyciera je w moje okno” – wspomina Webb. Obaj podjęli szybką decyzję o jeździe na miejscu. „To było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń, jakie miałem w życiu”.

Inni kierowcy ciężarówek zauważyli, że zawsze są w pogotowiu. 24-letnia Sunny Flaherty, która od pięciu lat jest w trasie z 26-letnim chłopakiem Jordanem Summerlinem, pamięta straszny incydent sprzed kilku lat. Ona i karawana przyjaciół zbierała się wokół ogniska na pustyni w Arizonie, gdy do grupy podszedł niebezpieczny mężczyzna.

Powiedziała, że ​​ubił maczetę i „groził, że spali autobusy w obozie”. Grupa szybko uciekła. „Mamy zasadę, że jeśli ktokolwiek z nas będzie miał dziwne przeczucie, wszyscy odejdziemy” – powiedział Flaherty. „Do dziś stosuję tę zasadę, aby zachować bezpieczeństwo”.

Odpieranie gęsiej skórki i psychopatów nie jest jedynym problemem.

„W ciągu dnia odczuwasz podświadomy nacisk na ramiona — martwisz się, gdzie pójdziesz tego dnia wziąć prysznic i skorzystać z łazienki… albo czy przebiła ci się opona” — powiedział Crump. Jednak tworzenie treści na YouTube i inne witryny wymaga uśmiechniętej twarzy.

„Trudne i dziwne jest mieć pracę, która wymaga, abyś cały czas był tym miłym facetem” – powiedział Crump. „Nie zawsze jestem w nastroju do filmowania i pokazywania fragmentów mojego życia — jest to wyczerpujące, denerwujące i trochę przerażające. Praca w handlu detalicznym to jedno i bycie szybkim podczas nagrywania, ale to co innego przestrzeń i udawanie szczęścia.”

READ  Matka z Peru została uhonorowana Nagrodą Zielonego Nobla za swoją pracę nad stworzeniem nowego parku narodowego w amazońskiej dżungli

Amber, autorka popularnego bloga Always the Adventure, zgodziła się.

Gabby Petito i jej chłopak Brian Laundrie podzielili się tego lata niesamowitymi zdjęciami z przełajowej przygody.

Sytuacje takie jak ta i ogólnie życie mogą być szczególnie stresujące w związkach.

„Jeśli jesteś z kimś na małej przestrzeni, to przepis na katastrofę” – powiedział Flaherty. „Zdecydowanie może być trudno zrobić z partnerem. Wyobraź sobie, że twój samochód się psuje i nie masz gdzie mieszkać. Są chwile, kiedy po prostu śpisz na parkingu Walmart.”

Amber, która od dwóch lat podróżuje ze swoim chłopakiem, jest związana z fotografowaniem policyjnym aparatem ciała Od namiętnego sporu między Petito i pralnią Zrobione w Moab w stanie Utah 12 sierpnia.

„Ujęcia są realistyczne. Rozumiem – dostaję te naprawdę stresujące dni, kiedy sprawy nie idą dobrze. Miałem zły tydzień i wszystko idzie dobrze” – powiedziała. „Rzeczy mogą się tak czuć i można się skończyć się z płaczem na poboczu drogi.”

Billy Webb był „jednym z najbardziej przerażających doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem” z niechcianym intruzem w zeszłym roku.

Ostrzega tych, którzy rozważają wędrówkę samą drogą: nie wszystkie widoki na pustynię i zachody słońca znajdują się nad szczytami gór.

„Ludzie wkraczają w życie ciężarówek, próbując uciec i myślą, że byłaby to ucieczka od życia” – powiedziała – „To po prostu inny sposób życia. Wysokie stany i niskie dna.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta w Nowym Jorku Opublikowane za pozwoleniem