Toronto Arrows odpadają z liderów ligi Nowej Anglii, aby podtrzymać nadzieje na mecz MLR

TORONTO – Toronto Arrows zdobyli 28 punktów bez odpowiedzi, aby podtrzymać nadzieje na play-off, wygrywając w czwartek 33-18 z liderami ligi, Nową Anglią, by przypieczętować 10-meczową passę Free Jacka w głównej lidze rugby.

Andrew Quatrine, Josep de Toit, Gaston Merris i Matt Hood strzelili bramki dla Toronto, eliminując na początku przegrany 11-0 i objąwszy prowadzenie 16-11 w pierwszej połowie. Sam Malcolm wykonał transformację i trzy kary. Akcje otrzymały również automatyczną konwersję rejestracji pod publikacjami.

Mills Sanerify i Christopher Newcomer zdobyli punkty dla Nowej Anglii. John Boland strzelił dwa rzuty karne, a Mitchell Wilson dodał konwersję.

Free Jacks zapłacili cenę za słabą dyscyplinę, zrezygnowali z serii kar i zostali trafieni w nogę z pewnymi błędami w prowadzeniu. W międzyczasie Toronto strzeliło wiele bramek po wcześniejszym zejściu, wiedząc, że porażka zakończy ich aspiracje na sezon.

Drużyna Nowej Anglii awansowała w drugiej połowie, strzelając w 63. minucie, próbując zmniejszyć różnicę do 10 punktów. Ale obrona Toronto utrzymała się, a Hood dodał czwarty punkt bonusowy za próby rzutów, lecąc w powietrzu, by wylądować w rogu na siedem minut przed końcem meczu.

„Chłopcy wiedzieli, że to wszystko jest zagrożone, a sposób, w jaki się bronili i sposób, w jaki wypadli z linii, był naprawdę fajny do oglądania” – powiedział trener Araws, Peter Smith. „Gracze byli dziś wspaniali, wszyscy 23.

„To była twarda skóra głowy. Drużyna z Nowej Anglii zajmuje pierwsze miejsce w rozgrywkach, ale pokazaliśmy, że dzisiaj możemy dorównać każdemu”.

Poprzednia jedyna porażka Free Jacka miała miejsce 27 lutego, kiedy przegrali 19-15 na wyjeździe z obrońcą tytułu Los Angeles Giltines.

READ  Polski rząd planuje usługę przesyłania strumieniowego, która będzie obejmować sport i filmy

Pierwsze rozstawienie w Konferencji Wschodniej i Zachodniej otrzyma rundę play-off w pierwszej rundzie, czekając na zwycięzcę meczu pomiędzy rozstawionymi numerami 2 i 3 w każdej z konferencji. Liderzy na wschodzie, Nowa Anglia (12-2-0, 56 punktów) już zapewnili sobie miejsce w play-offach, ale chcieli zwiększyć dystans między nimi i drugie miejsce w nowojorskim rugby (9-4-0, 47 punktów) do zabezpieczyć mistrzostwo. W pierwszej rundzie pa.

Strzały (8-6-0, 40 punktów) zajęły czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej, z jedną pozycją i siedmioma punktami z dostawki. Zakończyli wieczór dwa punkty za trzecim w tabeli ATL Rugby.

Arows odwiedzają trzecie miejsce w ATL Rugby (8-5-0, 42 punkty) 28 maja przed zakończeniem sezonu zasadniczego 5 czerwca przed Visiting Old Glory DC (2-11-0, 16 punktów), która zajmuje wschodnie piwnica.

Rugby ATL gra w Rugby New York w niedziele. Toronto przyciągnie nowojorczyków.

Free Jacks szukali rekordowego zwycięstwa w 13. sezonie zasadniczym. Drużyny San Diego (12-3-1) i Geltenis (12-4-0) osiągnęły odpowiednio 12 punktów w 2019 i 2021 roku.

Strzały weszły do ​​gry w środku tygodnia z 11 kontuzjowanymi zawodnikami rezerw: obrońcą Chrisem Bellem, Cole Brownem, Kobe Faustem, Andrew Fergusonem, Brandanem Fergusonem, Spencerem Jonesem, Mitchem Richardsonem, Denonem Robinsonem-Bartlettem oraz napastnikami Mason Fleish i Tommy. De la Vega i Seki Vekelani.

Czwartkowy mecz był trzecim w ciągu 12 dni dla Arows, ponieważ Smith dokonał wielu zmian w drużynie, które przetrwały ekspansję Dallas Jack 57-0 w ostatnią sobotę na York Lions Stadium.

Toronto dzieliło zupełnie nowe przednie i tylne rzędy z Cole Keithem, Quatrine i Isaac Salmon w pierwszym rzędzie oraz Kyle Bailey, Ronan Foley i Lucas Rumbal w tylnym rzędzie.

Kapitan Mike Shepherd w drugim rzędzie i Malcolm, lecący na wpół, wrócili na start 15 z Uetą Tufuga i du Toit, późnym zmiennikiem Richardsona, którzy wystartowali w środku.

W 23. rundzie udział wzięło 11 międzynarodowych graczy: 10 z Kanady i Meres z Urugwaju.

READ  Finały, Brisbane Lions pokonało Geelong Cats we wstępnym finale, aktualności, wyniki, wielki finał, wideo, skróty

Kanadyjczyk Josh Larsen wybił wolne walety ze swojej pozycji blokady. Trzech Kanadyjczyków – suka Foster DeWitt, skrzydłowy/centrowy Isaac Olson i uwolniony Ethan Fryer – wystartowało z ławki w Nowej Anglii.

Nowa Anglia była bez gwiazdy Bidena Waki, byłego gracza Nowej Zelandii w siódemkach. Harrison Boyle, urodzony w Ameryce i wychowany w Nowej Zelandii, zaczynał pod numerem 10.

Obie drużyny podczas zawieszenia były bez graczy: James O’Neill z Toronto i Slade McDowell z Free Jack.

Nowa Anglia okazała się mocna, prowadząc 11:0 przed wznowieniem meczu w wieku 13 lat po dwóch rzutach karnych dla Polski, a Sanrevi spróbował po nokaucie.

Arrows odpowiedziały w 17. minucie, kiedy po rzucie rożnym po rzucie karnym z Nowej Anglii Quatrine przedarł się przez wślizg i zaatakował na linii próbnej. Wytnij prowadzenie konwersji do 11-7.

Quattrin został wysłany do Sin-bin w 20. minucie, po obejrzeniu filmu, aby wejść bez użycia rąk – wezwanie, które brzmiało szorstko. Dzięki temu Toronto wąsko prowadziło 13-11 w rzutach karnych Malcolma w 26. i 30. minucie.

Kolejny rzut dla Malcolma sprawił, że w 36. minucie było 16-11.

Sanerevi został zlekceważony w 45. minucie za uderzenie głową w ingerencji. Toronto rozpoczęło przyłożenie po rzucie karnym, a Du Toit przeciął linię obrony, by w 46. minucie zanurzyć się pod słupkami i objąć prowadzenie 23-11.

Po kolejnym rzucie karnym dla Nowej Anglii, Merris skręcił ciało w róg, aby pozostać poza kontaktem i upuścić piłkę, starając się zmniejszyć przewagę do 28-11.

Free Jack obniżył prowadzenie do 28-18 w 63. minucie, gdy nowicjusz rozbił się po tym, jak Nowa Anglia oblegała passę Toronto Experience.

Darts weszli do meczu wszechczasów 0-3-0 przeciwko Free Jack, w tym przegranej 21-15 w śnieżnych warunkach 12 marca w Quincy w stanie Massachusetts.