Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Transakcje, ruch graczy, szepty, brak kontraktu, wolni agenci, wylosowane wybory, Jacob Hooper, Dan Hanberry, Tanner Bronn

Greater Western Sydney ma zamiar zawrzeć trudną transakcję dla gwiazd, które chcą wyjść.

Dodatkowo na kartach jest potencjalna emerytura dla byłej gwiazdy NFL.

Otrzymuj najnowsze informacje o ruchu graczy na AFL Trade Whispers!

Oglądaj każdy mecz przed wielkim finałem na żywo i przerwą na reklamy na żywo na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Plotka o handlu Star Blue została powstrzymana

– David Zeta

Carlton nie stara się zwolnić Zacha Williamsa, pomimo poniedziałkowego raportu sugerującego, że „może to zdobyć”.

Raport RSN powiedział, że Carlton „umiejętnie robi zakupy (Williams)”, mimo że 27-latek miał zaledwie dwa lata lukratywnej sześcioletniej umowy.

Ten raport został stanowczo odrzucony dla foxfooty.com.au.

27-letni Williams rozegrał tylko dziewięć meczów w 2022 r., ponieważ kontuzja przerwała jego sezon, podczas gdy w 2021 r. zagrał 14 meczów.

Poważna kontuzja łydki w maju sprawiła, że ​​do rundy 23 wrócili tylko pomocnicy, kiedy Collingwood zakończył nadzieje Carltona na finały.

Harry McKay na czele listy piłkarzy, których kontrakty z klubem wygasły w 2023 roku.

Giganci grają w HARDBALL przy stole handlowym

Podobno aglomeracja Zachodniego Sydney chce dwóch wyborów w pierwszej rundzie z Richmond w zamian za Jacoba Hoopera.

Hopper ma kontrakt z Giants do końca 2023 roku, ale chce dołączyć do Tygrysów w ramach siedmioletniej umowy z obecnym kolegą z drużyny, Timem Taranto.

The Herold Sun Raporty wskazują, że Giganci szukają dwóch typów dla Hoppera w pierwszej rundzie, przy czym Hopper jest w pełni świadomy, że Giganci mogą zatrzymać go do ostatniego roku jego umowy.

Richmond posiada obecnie wybory w pierwszej rundzie na ten i następny rok, co utrudni gigantom rezygnację zarówno z Hoppera, jak i Taranto.

Giganci są otwarci dla wielu graczy, którzy odejdą za odpowiednią cenę w tym okresie rozliczeniowym, ponieważ czekają na nowy start z dużą ilością kapitału demo pod kierownictwem nowego trenera Adama Kingsleya.

READ  Wynagrodzenie pracownika Ziegler Tire | Wiadomości, sport, praca

Bobby Hill ma dołączyć do Collingwood, podczas gdy rywalizujące kluby są żywo zainteresowane Tannerem Braunem, który w drafcie na 2020 rok zajął 12. miejsce.

Richmond może dodać Taranto i Hubera do miksu z 2023 r., który obejmuje Dustina Martina, który przez ostatnie dwa lata swojego kontraktu utrzyma się na stałym poziomie 1,3 miliona dolarów na sezon.

Ostatni emeryt jest otwarty na powrót AFL

Była gwiazda Sydney i St Kilda, Dan Hanbury, nie wykluczył powrotu na poziom NFL w 2023 roku.

Hannebery zadzwonił do Saints w tym roku po rozegraniu zaledwie 18 meczów w ciągu czterech sezonów z powodu kontuzji.

Jednak Damien Barrett, korespondent NFL z Sunday Footy Show, powiedział, że w innych klubach nadal istnieje „pewne zainteresowanie” Hanneberym, a Hannebery zostawia otwarte drzwi na powrót.

„Szczerze mówiąc, nie jestem do końca pewien. To były ciężkie cztery lata, psychicznie i fizycznie” – powiedział Hanbury Channel Dziewięć.

„Włożyliśmy dużo pracy, ale czułem, że w końcu udało nam się dobrze. Nie rozmawiałem o tym zbyt wiele z moim szefem ani dużo o tym myślałem.”

31-latek dodał: „Cieszę się na emeryturze, choć przez trzy tygodnie, ale zobaczymy, jak to będzie. Staram się nie wysadzać zbyt wiele. Do tej pory zrobiłem kilka biegów i czuję Cienki.

„Muszę o tym pomyśleć, ale w tym momencie ciało czuje się dobrze.

„Dyplomatycznie powiem, że w tej chwili jestem na emeryturze”.

Koty zgadzają się na YOUNG DUO

Mówi się, że Geelong wyrósł z młodej pary Tanner Bronn i Ole Henry po utracie Jacoba Hoppera.

Hopper nominował Richmond jako swoje ulubione miejsce docelowe w okresie handlu, pomimo zainteresowania i pokazywania kotów.

Reporter Channel Seven, Mitch Cleary, mówi, że koty zawężają teraz swoją uwagę na Bron i Henry.

READ  Fani reagują po smutnej wiadomości Emmy Radokano

Bron i Henry otrzymali pięć typów rozłożonych w drafcie 2020, z 20 najlepszymi typami.

Bruhn przyciąga również zainteresowanie z Północnego Melbourne, podczas gdy Henry pozostaje w Collingwood, mimo że w tym sezonie wykazuje duży potencjał.