Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trik Lewandowskiego w polskim treningu jest oszałamiający

Dwa tygodnie po pobiciu 49-letniego rekordu Bundesligi Robert Lewandowski nadal pokazuje, dlaczego jest żywą ikoną oszustów. Służąc w reprezentacji Polski 32-latek pokazał szalony ruch, który nazwałbym kaskaderskim strzałem Lewandowskiego.

Nie wiem, co w teledysku sprawia mi największą przyjemność. Z jednej strony trik jest śmieszny i nie z tego świata, a z drugiej reakcja Lewandowskiego. Jeśli jakikolwiek inny gracz zdobędzie trik tego kalibru, będzie krzyczeć i biegać po boisku. Lewandowski tylko daje pół kopa i idzie dalej.

Lewandowski byłby najgorszym dodatkiem do Dude Perfect. Ten klip będzie jednym z filmów, które pojawiają się w starych grupach piłkarskich w YouTube.

Być może stłumiona reakcja polskiej gwiazdy, gdy próbuje tego ujęcia od nie wiadomo jak długo. Omal nie odciął przy tym Wojciechowi Chesneyowi.

Teraz wszystko, co Lewandowski musi zrobić, to zrobić taki wyczyn w grze. Wyobraź sobie, że kaskaderski strzał Lewandowskiego został trafiony podczas Mistrzostw Europy przeciwko Hiszpanii. Myślę, że w tym momencie świat futbolu się zawali.

READ  Nadchodzące premiery Netflixa, które poprawią Twój sezon świąteczny — wiadomości tamilskie