Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Turniej Rugby Runda 4: Jak oglądać Wallabies vs Republika Południowej Afryki, drużyny, mecze i nie tylko | Najnowsze wiadomości o rugby

Wallabies będą chętnie wspierać swój imponujący występ, gdy zmierzą się z RPA w Sydney.

Podopieczni Dave’a Raineya odnieśli zwycięstwo po solidnym pierwszym meczu, odnosząc zwycięstwo 25-17 w Adelajdzie.

Złap Wallabies i zmierz się ze Springboks w Stan Sport. Rozpocznij bezpłatny sportowy okres próbny teraz

Zmierzą się ze Springboksami, którzy chcą się odbić po drugiej prostej porażce w mistrzostwach rugby i siadają na samym dole drabinki.

Odbędzie się na nowym stadionie Allianz, pierwszej międzynarodowej imprezie na nowym stadionie w Sydney.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Wallabies v Springboks

The Wallabies zagrają w RPA w Sydney 3 września

Będzie to czwarta runda turnieju rugby, ponieważ Wallabies podzielili serię przeciwko Argentynie, zanim odbiją się w Argentynie.

Podopieczni Dave’a Raineya zmierzą się z All Blacks w Melbourne i Auckland na zakończenie turnieju.

Starcie Wallabies z Springboks zostanie pokazane na żywo w Stan Sport i Nine Network.

Relacja w Stan Sport będzie na żywo i bez reklam, a jej rozpoczęcie zaplanowano na 19:00 czasu AEST, z oczekiwanym rozpoczęciem o 19:30 czasu AEST.

Mecz będzie również pokazywany w bezpłatnej telewizji 9GEM (Sydney i Brisbane), Channel 9 (Melbourne i Adelaide) i 9Go (Perth), a transmisja rozpocznie się również o 19:00.

Decydujący mecz Nowej Zelandii z Argentyną zostanie pokazany na Stan Sport.

Drugi test będzie wolny od reklam, na żywo i na żądanie, z rozszerzonym zasięgiem w Stan Sport od 16:00.

Argentyna odniosła zwycięstwo w pierwszym teście, pierwszym na ziemi Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia: Sky Sports

Republika Południowej Afryki / Afryka i sąsiednie wyspy: Super Sport

Argentyna / Ameryka Południowa / Ameryka Północna: ESPN

Stany Zjednoczone Ameryki:Flusporty

Kanada: TSN

Irlandia i Zjednoczone Królestwo (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna, Wyspy Normandzkie i Wyspa Man): Niebo w Wielkiej Brytanii

Francja / Andora / Monako / Luksemburg: Kanał +

Japonia: wow

Pacyfik: Digicel

Włochy, Watykan, San Marino, kanton Ticino, Szwajcaria: Niebo Włochy

READ  Weterynarz z Valley bada stan zębów żołnierza | Wiadomości, sport, praca

Hiszpania / Andora:Telefonica

Azja i Pacyfik, Bangladesz, Bhutan, Brunei, Birma (Myanmar), Kambodża, Sfederowane Stany Mikronezji, Hongkong, Indonezja, Kiribati, Kirgistan, Laos, Makau, Malezja, Malediwy, Mariana, Wyspy Marshalla, Mongolia, Nepal, Północna Mariana Północna Korea, Pakistan, Palau, Filipiny, Singapur, Korea Południowa, Tadżykistan, Tajwan (Republika Chińska), Tajlandia, Timor Wschodni i Wietnam: Premier Sports

Afryka i sąsiednie wyspy:Super Sport

Lista krajów pod SanzaarRugby.tv:

Azja

Afganistan, Bahrajn, Iran, Irak, Izrael, Jordania, Arabia Saudyjska, Chiny, Indie, Sri Lanka

Europa

Portugalia, Hiszpania, Andora, Albania, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Gruzja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Kazachstan, Kosowo i Łotwa Liechtenstein, Litwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Turcja, Ukraina

* Cały czas AEST

pierwsza runda

Niedziela 7 sierpnia

Republika Południowej Afryki 26 pokonała Nową Zelandię 10 na stadionie Mbombela w Nelspruit o godzinie 1.05

Argentyna 26 pokonała Australię 41, Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza, 5.10

druga runda

Niedziela 14 sierpnia

Republika Południowej Afryki 23 pokonała Nową Zelandię 35, Emirates Park, Johannesburg, 1.05 rano

Argentyna 48 pokonała Australię 17 na Bisentario Stadium, San Juan, 5.10 rano

trzecia runda

Sobota 27 sierpnia

Australia 25 vs RPA 17, Adelaide Oval, Adelaide, 15:30

Nowa Zelandia 18 – Argentyna 25, Stadion Orangetheory, Christchurch, godz. 17.45

Czwarta runda

Sobota 3 września

Nowa Zelandia vs Argentyna, FMG Waikato Stadium, 17:05

Australia – RPA, Stadion Allianz, Sydney, godz. 19.35

5 runda

czwartek 15 września

Australia – Nowa Zelandia, Marvel Stadium, Melbourne, 19:45

Niedziela 18 września

Argentyna – RPA, Vélez Sarsfield Stadium, Buenos Aires, godz. 5.10

Szósta runda

Sobota 24 września

Nowa Zelandia – Australia, Eden Park, Auckland, godz. 19.05

READ  Mecz Manchester City i Crystal Palace, wiadomości, wyniki, wyniki, angielska Premier League, najważniejsze wydarzenia, mecz Chelsea i Fulham

Niedziela 25 września

Republika Południowej Afryki – Argentyna, Hollywood, Pets Kings Park, Durban, 1.05 w nocy

Pierwszy test między Wallabies i Springboks rozpocznie się o 19:35 czasu AEST na stadionie Allianz w sobotę 3 września.

Relacja będzie wolna od reklam od 19:00 czasu AEST i będzie trwać przez cały mecz w Stan Sport.

Starcie Wallabies z Springboks na stadionie Allianz zostało oficjalnie ogłoszone jako wyprzedaż.

Jest to drugi wyprzedany test w Sydney po końcowym teście England Series.

Wciąż dostępnych jest kilka biletów na finał w 2022 roku na ziemi australijskiej, kiedy Wallabies zmierzą się z All Blacks na Marvel Stadium 15 września.

KLIKNIJ TUTAJ PO WALLABIES V WSZYSTKIE BILETY NA CZARNE

Ściany (15-1): Rhys Hodge, Tom Wright, Lynne Iketao, Hunter Bisame, Marica Coropiti, Noah Lollicio, Nick White, Rob Valletini, Fraser McWright, Jed Holloway, Matt Philip, Rory Arnold, Alan Alalatuwa, Volao Vaenga, James Slipper (c).

Rezerwy: Dave Borecki, Scott Siu, Taniela Topo, Darcy Swain, Rob Lotta, Pete Samo, Tate McDermott, Andrew Killaway.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie wiadomości o swoim zespole dotyczące Wallabies

Afryka Południowa (15-1):Willy Le Roux, Canan Moody, Jesse Creel, Damien de Allende, Makazul Mbembe, Damien Willemsey, Jaden Hendrix, Jasper Veese, Franco Mostert, Sia Colsi (kapitan), Lud de Geiger, Eben Ezebeth, Frans Malherbe, Malcolm Marksoff, Stephen Kitchoff

Rezerwy: Dion Faury, Ox Nshe, Trevor Nyakan, Quaga Smith, Duane Vermeulen, Cobos Renach, Francja Stein, Eric Gilant.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie wiadomości dotyczące zespołu w RPA

Nowa Zelandia (15-1)Jordi Barrett, Will Jordan, Rico Ewan, David Haveley, Caleb Clark, Richie Muonga, Aaron Smith, Ardy Savia, Sam Kahn (kapitan), Shannon Frizzell, Scott Barrett, Sam Whitelock, Tyrell Lomax, Samisoni Taukiahu, Ethan de Groot.

READ  Jovan oszałamia Sabalenkę w Adelajdzie, zdobywając swoje pierwsze zwycięstwo w pierwszej dziesiątce; Rogers zabija Strasznego

Rezerwy: Dean Coles, George Bauer, Fletcher Newell, Brody Retalk, Dalton Papale, Finley Christie, Bowden Barrett, Królowa Tobia.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie wiadomości dotyczące zespołu z Nowej Zelandii

Argentyna (15-1): Juan Cruz Malia Emiliano Bovelli, Matias Moroni, Matias Orlando, Santiago Cordero; Santiago Carreras, Thomas Copley; Pablo Matera, Marcus Kramer, Santiago Grondona; Thomas Lavanini, Guido Petit; Joel Sclavey, Julian Montoya (kapitan), Thomas Gallo

Alternatywy: Santiago Socino, Maico Vivas, Eduardo Bello, Matias Alemanno, Juan Martin Gonzalez, Gonzalo Bertrano, Benjamin Urdabileta i Lucio Cente.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie wiadomości swojego zespołu dotyczące Argentyny