Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Turyści w zatłoczonym hotelu uderzeni za „oburzające zachowanie”: „chaos”

Turyści w zatłoczonym hotelu uderzeni za „oburzające zachowanie”: „chaos”

Mężczyzna przebywający na wakacjach w słynnym regionie Hiszpanii z rozbawieniem i niedowierzaniem obserwował hałaśliwy poranny rytuał wykonywany przez tłumy gości w jego hotelu.

Thomas Clifford odwiedzał Teneryfę z żoną, kiedy ta ostrzegła go przed wczesnym „wyścigiem” o leżak przy malowniczym hotelowym basenie.

„Moja żona powiedziała mi, że każdego ranka wszyscy ścigają się o leżaki, nie mogłem jej uwierzyć!” Napisał wraz z filmem opublikowanym na TikTok, nazywając dzikie sceny „Wojnami słońca”.

Urlopowicze ustawiali się w kolejce przez 40 minut przed biegiem po leżaki z ręcznikami. źródło: TikTok

Basen, który zdaje się otwierać o 8 rano, otoczony jest dziesiątkami pustych leżaków. Kilka metrów dalej, za odgrodzonym linami terenem, czekał tłum wczasowiczów z ręcznikami w rękach. Thomas ujawnił, że niektórzy goście stoją w kolejce od 40 minut, aby dostać miejsce.

Gdy basen zostanie otwarty, ludzie kierują się w stronę łóżek – niektórzy biegną – w pośpiechu, by odebrać krzesła wraz z ręcznikami. Widać kobietę rzucającą ręcznikami

Thomas powiedział, że niesamowity pośpiech zdarzał się „każdego ranka”, a niektórzy ludzie nawet „zrzucali ręczniki ze schodów”, aby zająć miejsce.

Frustrujące było to, że niektórzy goście zostawiali ręczniki na miejscu, aby przytrzymać krzesło, zanim zniknęli z basenu.

„Doszło do tego, że personel musiał zacząć umieszczać osobisty znaczek„ Jeśli nie wrócisz do łóżka, usuniemy twoje rzeczy! ” powiedział Tomasz.

Hotel Bahia Principe kosztuje ponad 300 dolarów za noc.

Krytykuj „niegrzeczne” zachowanie

Film TikTok zebrał tysiące wyświetleń, a wielu uznało zachowanie turystów za naganne.

„To nie jest święto” – napisał ktoś.

Jasnoniebieski basen w Bahia Principe na Teneryfie.

Personel Bahia Principe zaczął ostrzegać gości, aby usuwali swoje rzeczy, jeśli nie przebywają przy basenie. źródło: tripadvisor

„O mój Boże!”, powiedział inny.

„Co to za hotel? Musisz unikać. powiedział trzeci.

READ  Oczekuje się, że komisja 6 stycznia zarekomenduje postawienie zarzutów karnych w związku z zamieszkami na Kapitolu. Oto, z czym Trump może się zmierzyć

Thomas zgodził się, że każdego ranka był „bałagan”, ale oprócz codziennego pośpiechu, pochwalił hotel i powiedział, że były to „piękne wakacje”.

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? e-mail: [email protected].

Możesz też nas śledzić FacebookI InstagramI TIK Tok I Świergot I pobierz aplikację Yahoo News z sklep z aplikacjami Lub aplikacje Google.