Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

TVIDS – Aktualności – Alaska National Guard powraca z wysłania do Polski

Joint Base Elmendorf-Richardson, Alaska – Około 80 strażników narodowych Alaski Army z 297. Regionalnej Grupy Wsparcia wróciło tutaj w czwartek wieczorem po dziewięciu miesiącach wsparcia dla operacji Atlantic Resolve w Polsce.

Siły zbrojne Stanów Zjednoczonych kierują działaniami Departamentu Obrony na rzecz osiedlenia się na Atlantyku od 2014 roku poprzez rotację amerykańskich jednostek do Europy. W trwających dziewięć miesięcy cyklach Atlantic Resolution dostępnych jest około 6000 graczy przydzielonych do regionów.

Istnieją cztery typy amerykańskich wojskowych cykli rozwiązywania problemów Atlantyku – pancerz, lotnictwo, trwała grupa zadaniowa i dowództwo dywizji. Jednostki rotacyjne prowadzą bilateralne, wspólne i międzynarodowe szkolenia w kilkunastu krajach. Atlantic Resolve jest finansowany przez Europejską Inicjatywę Prewencji, która pomaga Stanom Zjednoczonym w zwiększaniu oporu, zwiększaniu gotowości i wsparciu NATO.

„Naszym celem jest zapewnienie podstawowego wsparcia tysiącom żołnierzy z rotacyjnych sił zbrojnych w Polsce” – powiedział pułkownik Matthew Shell, dowódca 297. Regionalnej Grupy Wsparcia.

Zadanie Strażnika Alaski polegało na koordynowaniu lub zarządzaniu podstawową ochroną, restauracjami, salonami, prysznicami, pralnią, toaletami, siłowniami i strefami rekreacyjnymi na 11 wysuniętych platformach operacyjnych za pośrednictwem krajowych kontraktów i usług kontraktowych.

Porucznik Balinda O’Neill Dressel, burmistrz Ruchu Naprzód 297. Regionalnej Grupy Wsparcia Sweetosjo, został mianowany burmistrzem jednej z 11 platform Ruchu Naprzód i wyjaśnił, że każda platforma ma swoje unikalne wyzwania.

„Niektóre lokalizacje są miastem namiotowym i w mniejszym stopniu polegają na kraju gospodarzu” – wyjaśnił O’Neill Dressel. „FOS Sweetosso to kluczowe centrum logistyczne zlokalizowane na instalacji Sił Zbrojnych RP, a większość naszych prac koordynowała z 10. Pułkiem Pancernym. Mój zespół współpracował ramię w ramię z Dywizją Współpracy Cywilno-Wojskowej czyli S-5”.

O’Neill Dressel, głównodowodzący sztabu armii generał James C. Powiedział, że jednym z najważniejszych punktów jego rozmieszczenia było spotkanie z McKenville i wyjaśnienie ich roli w zapewnianiu podstawowych potrzeb w zakresie przetrwania rotujących sił w Sweetoso.

READ  Tysiące gromadzą się w Warszawie na polskich i ukraińskich rajdach LGBT+

„Mój zespół nie tylko zapewniał jedzenie, wodę i zakwaterowanie, ale także nadzorował projekty na dużą skalę i pomagał nadzorować usługi kontraktowe w zakresie prania, fitness i zdrowia psychicznego, rekreacji i rekreacji. Prowadziliśmy hotel dla żołnierzy z całej Europy Środkowej i Wschodniej. . Mój zespół ciężko pracował, aby zapewnić najlepszą opiekę żołnierzom stojącym na zewnątrz ”.

Pomiędzy wdrożeniami epidemia COVID-19 była w pełni praktykowana na całym świecie, a Shell wyjaśnił, że jego jednostka stanęła na wysokości zadania.

„Utrzymanie wszystkich podstawowych funkcji funkcjonalnych w całej Polsce podczas epidemii to wielkie osiągnięcie” – powiedział Shell. „Przewidujemy wyzwanie, jakim jest ustanowienie środków łagodzących i reagujących na COVID-19 w Polsce. Ściśle współpracowaliśmy z naszą spółką zależną w celu ustalenia protokołów testowych i procedur”.

Według Shell, oficerowie odpowiedzialni za każdą lokalizację są przygotowani do odizolowania żołnierzy, u których zdiagnozowano chorobę, oraz do odizolowania ich bliskich kontaktów. Każdy plan lokalizacji obejmuje monitoring medyczny, żywność, pranie i higienę dla całego personelu, którego dotyczy problem.

„Pomimo trudności w zasobach 297. RSG wykazała się doskonałą cierpliwością i sumiennością w reagowaniu na zarazę bez przerywania którejkolwiek ze służb, na których polegali nasi żołnierze”.

Shell powiedział, że 297. RSG była częścią Gwardii Narodowej Alaski dopiero od pięciu lat i była główną jednostką tej jednostki mobilizacyjnej, co było dobrodziejstwem nie tylko dla misji federalnej konstabla, ale także dla misji stanowej.

„Nasz czas w Polsce odzwierciedla cenne doświadczenie, którego nie ma na Alasce, dopóki nie podejmiemy tego wyzwania” – powiedział. „297. RSG jest teraz lepiej przygotowana do reagowania na sytuacje kryzysowe lub wdrożenia federalne”.

W rzeczywistości ich wysiłki zostały dobrze przyjęte, co pomogło rozszerzyć misję Atlantic Risal na sąsiednie kraje.

„Pomogliśmy nie tylko zaplanować wsparcie ćwiczeń Defender 2021 na Bałkanach, w Bułgarii, Grecji i Rumunii, ale także rozszerzyliśmy podstawowe działania wspierające, uruchamiając wsparcie dla baz Atlantic Resolve na Litwie i Łotwie. O naszym sukcesie w Polsce”.

READ  Polka Iga Sviatech zdobywa drugi tytuł French Open, pokonując Amerykanina Koko Koffe

Shell powiedział, że była to dobra okazja, aby uczyć się od dyrektorów korporacyjnych ds. Jakości.

„Mieliśmy ludzi na 11 różnych platformach” – powiedział. „To doświadczenie było dla nich dobre, ponieważ umożliwiło tym funkcjonariuszom podejmowanie decyzji, a sposób, w jaki przystosowaliśmy się do takich rzeczy, jak COVID-19, był świetny, a zapewnienie takiego poziomu autonomii i pewności siebie było wspaniałym doświadczeniem. profesjonalizm naszych żołnierzy w codziennym rozwiązywaniu problemów i jestem dumny ze współpracy z naszymi partnerami. ”

Data wykonania: 03.05.2021
Data wydania: 03.05.2021 23:58
Identyfikator artykułu: 390733
Lokalizacja: A.K., USA

Wyświetlenia sieci: 3
Pliki do pobrania: 0

Domena publiczna