Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

U księżnej Katarzyny zdiagnozowano raka: smutny powód, dla którego Kate tak długo wraca do zdrowia

U księżnej Katarzyny zdiagnozowano raka: smutny powód, dla którego Kate tak długo wraca do zdrowia

Reakcja księcia Williama na gałązkę oliwną jego brata, księcia Harry'ego, w świetle diagnozy raka u Katarzyny, księżnej Walii, nie była „ciepłą” braterską wymianą zdań.

Harry i jego żona Meghan, księżna Sussex, którzy w sobotę dowiedzieli się o diagnozie raka u księżnej Kate wraz z resztą świata, wydali publiczne oświadczenie, w którym życzą Kate wszystkiego najlepszego.

Obejrzyj wideo powyżej: Księżna Walii ogłasza diagnozę raka.

Oglądaj bezpłatnie najlepsze na świecie programy typu reality show, programy rozrywkowe i kryminalne 7plus

Książę Sussex „kontaktował się prywatnie”, aby wyrazić współczucie swoje i Meghan swojemu bratu i szwagierce.

W sobotę Kate ujawniła w wiadomości wideo, że zdiagnozowano u niej pewien rodzaj raka, co wykryto w badaniach po styczniowej operacji jamy brzusznej.

„Harry i Meghan skontaktowali się z Williamem, ale ich prywatna wiadomość zawierała jedynie wyrazy współczucia i nie zawierała żadnej sugestii, że bracia powinni zadośćuczynić i odpuścić lub że Harry powinien wkrótce wrócić do Wielkiej Brytanii” – powiedział królewski ekspert. powiedział Tom Quinn kobieta.

Katarzyna, księżna Walii, książę William, książę Harry i Meghan, księżna Sussex w 2022 r. kredyt: Pula WPA/Obrazy Getty’ego

„Czuję się z tego powodu bardzo nieswojo” – odpowiedział William, wciąż zraniony wszystkim, co Harry powiedział w przeszłości, ale reakcja była w dużej mierze zaplanowana przez Pałac i nie była to ciepła, nieformalna reakcja, jakiej można oczekiwać od brata brat.

„To bardziej przypomina rodzaj komunikacji między nieco ostrożnymi dyplomatami”.

Harry i Meghan w sobotnim publicznym oświadczeniu życzyli Kate wszystkiego najlepszego.

Książę i księżna Sussex powiedzieli: „Życzymy Kate i rodzinie zdrowia i powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że będą mogli to zrobić w prywatności i spokoju”.

Królewski autor Phil Dampier poinformował, że Harry i Meghan znajdowali się na samym dole listy priorytetów Walii, jeśli chodzi o wiadomości o stanie zdrowia Kate.

READ  Sztuczna inteligencja w branży rozrywkowej: zwycięstwo Gildii Pisarzy wyznacza nowe standardy
Katarzyna, księżna Walii i Meghan, księżna Sussex. kredyt: Obrazy Getty’ego

„Nie powiedziano o tym rodzinie Sussex, ponieważ relacje między Williamem i Harrym są na najniższym poziomie w historii” – powiedział. słońce.

Jak Kate wspomniała w podpisie swojego filmu, najwyższym priorytetem była trójka jej dzieci: książę George (10 lat), księżniczka Charlotte (8 lat) i książę Louis (6 lat).

Redaktor królewski, Chris Ship, potwierdził, że w świetle tej wiadomości Harry „skontaktował się ze swoim bratem”.

„Harry i Meghan kontaktowali się ze swoim bratem/siostrą, ale robili to prywatnie. Nie jest jasne, czy była to rozmowa telefoniczna/wideo, czy też wyraz wsparcia” – powiedział redaktor ITV.