Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Wstyd”: Brooklyn Beckham traci kolejną pracę

„Wstyd”: Brooklyn Beckham traci kolejną pracę

Niekończąca się kariera Brooklyna Beckhama napotkała kolejną przeszkodę po tym, jak jego żona zrezygnowała z epizodycznej roli w swoim filmie. Lola.

Brooklyn (25 l.) jest synem gwiazdy piłki nożnej Davida Beckhama i byłej Spice Girl, która została projektantką mody Victorii Beckham.

W 2022 roku poślubił aktorkę Nicolę Peltz, 29-letnią córkę miliardera biznesmena Nelsona Peltza, podczas wystawnej ceremonii przedstawionej w filmie Magazyn Vogue'a.

To był ślub pełen skandali. Pan Peltz pozwał organizatorów ślubu, a Nicola nie założyła sukienki zaprojektowanej przez matkę Brooklynu.

Ich związek został szczegółowo udokumentowany w mediach społecznościowych, a on ma ponad 70 tatuaży na cześć swojej żony – niektóre z nich są obiektywnie nieco brzydkie.

Pomimo tego, jak bardzo się kochają – i faktu, że Brooklyn często publikuje posty o tym, jak szczęśliwa jest, że nazywa Nicolę „moją” – wciąż wydaje się, że bezwarunkowe wsparcie nie obejmuje każdej części ich życia.

W nowym wywiadzie Nicola przyznała, że ​​musiała opuścić najnowszy występ męża na podłodze montażowni.

Dziedziczka zbiera obecnie entuzjastyczne recenzje za swój debiut reżyserski, LolaNiedawno wyjawiła, że ​​musiała wyciąć z filmu scenę z udziałem męża.

powiedziałem ludzie„Brooklyn jest naprawdę zdenerwowany, że usunięto go z jego małej roli”.

Jakie jest główne przestępstwo Brooklynu? Cóż, nie był w stanie napisać nawet jednego wiersza bez jego wypełnienia.

„Miał jedno zdanie: «Cześć», ale powtarzał je z brytyjskim akcentem i patrzył prosto w kamerę. Powiedziałem: «O mój Boże, musimy działać dalej, o mój Boże». „

W Internecie ludzie są rozbawieni, że Brooklynowi nie udało się zagrać nawet małej epizodycznej roli.

Jedna z nich napisała: „Nicola jest niesamowita, nigdy nie pozwoliła swojemu mężowi ujdzieć na sucho”.

Inna pytała: „Kiedy sobie uświadomi, że wyszła za mąż za nieślubne dziecko, które nie ma szans na jakąkolwiek pracę twórczą?”

READ  Ponownie otwierają się ulubione bary LGBT w Melbourne

Inny zażartował: „Zdolność Brooklynu Beckhama do wchłonięcia wszystkiego wymaga badań”.

Jeden z nich powiedział: „Myślę, że to wyjątkowe, że Brooklyn Beckham zawsze był pozbawiony talentu we wszystkim, co robił, od piłki nożnej po książki o fotografii, karierę szefa kuchni, a teraz aktorstwo”.

Jeden z nich napisał: „Och, być tak samo pozbawionym talentu i wybitnym jak Brooklyn Beckham”.

Mimo że film nie jest produkowany, Brooklyn nadal wspiera go w Internecie i wydaje się, że jego krok został uderzony.

Na Instagramie napisał, że jest bardzo dumny ze swojej żony i że film nie mógł być „doskonalszy”.

Brooklyn zyskał sławę dzięki próbom wytyczenia własnej drogi, z różnym skutkiem.

Kiedy miał 18 lat, opublikował książkę o fotografii, zawierającą niewyraźne zdjęcie słonia i podpis wyjaśniający, że zdjęcie nie jest zbyt dobre, ponieważ słonie „trudno sfotografować”.

Po trzech latach zdecydował się rzucić fotografię, bo była trudna, i został szefem kuchni.

Nie zrobił nic radykalnego, jak pójście na studia techniczne i uzupełniające czy praca w kuchni; Zamiast tego pojawił się w porannym programie śniadaniowym w Wielkiej Brytanii, nazwał siebie „smakoszem”, a następnie udzielił długiego poradnika na temat robienia kanapek z bekonem, jajkiem i kiełbasą.

Tak, to prawdopodobnie najpopularniejsza kanapka na świecie; Jedna osoba napisała na Twitterze, że jego próba zostania szefem kuchni była „żenująca”, a inna zapytała, czy to „żart”.

W 2022 roku Brooklyn zdecydował się dać szansę roli barmana i określił siebie jako „wariata w kuchni”, a następnie stworzył standardowy dżin z tonikiem, pozostawiając internetowe plotki na swój koszt.

Następnie zajął się gotowaniem i w 2023 r. zyskał ogromną popularność, ponieważ zamieścił wideo na swoim koncie na Instagramie i za pomocą palnika zrobił grillowaną kanapkę z serem, co według fanów było nieco przesadzone.

Przeczytaj powiązane tematy:Melbourne