Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uczestnicy Block, Leah i Ash, rozmawiają o kłótni Christy i Bretta

Uczestnicy Block, Leah i Ash, rozmawiają o kłótni Christy i Bretta

Uczestnicy programu Block, Leah i Ash, znajdują się w centrum najbardziej dramatycznej historii sezonu, próbując wyrwać się z bliskiej przyjaźni, jaką nawiązali z innymi uczestnikami, Christy i Brettem.

W nowym, szczerym wywiadzie dla news.com.au para opowiedziała o scenach, które w tym tygodniu rozgniewały widzów, a także odniosła się do „nieuczciwych” plotek, które krążą na ich temat.

Od tygodni widzowie są coraz bardziej sfrustrowani postawą pary z Australii Południowej, Christy i Bretta, wobec innych uczestników, w szczególności sióstr (i nowicjuszek) Elizy i Liberty. Christie i Brett oskarżyli ich o specjalne traktowanie i mówili o teoriach spiskowych mówiących o tym, że zostali „podrzuceni” do serialu przez Nine i zapewnieni łatwą przejażdżkę.

Gdy dziewczyny zaczęły odnosić zwycięstwa, złość Christy i Bretta wobec nich była namacalna, a Leah poczuła się bardzo nieswojo w związku ze swoim związkiem z najbliższym sojusznikiem w serialu.

W rozmowie z news.com.au, kiedy doświadczyli intensywnych reakcji widzów na ostatni odcinek programu, Leah i Ash chętnie podzielili się swoją wersją wydarzeń. BlokOstatni skandal.

Leah wyjaśniła, że ​​na tym etapie sezonu od tygodni miała przerażające uczucie, że jej przyjaźń z Christy zaczyna stawać się „toksyczna”.

„Christy i ja właśnie to przeżyliśmy Blok A co do naszego tematu – nie znamy się nawzajem – więc nasza rozmowa dotyczyła wielu tematów BlokWyjaśniła.

„Na początku tu i ówdzie były żarty, ale z biegiem tygodni pomyślałem, że to trochę zbyt złośliwe. Naprawdę polubiliśmy dziewczyny, a kiedy wydawały się zdenerwowane działkami fabrycznymi Channel Nine, pomyśleliśmy, że to też minęło daleko. Nadszedł czas, aby cofnąć się i przyjrzeć temu.” Rola, jaką odegraliśmy w tym wszystkim.

Jednak prezentowana obecnie w telewizji ocena Lei spotkała się ze sceptycyzmem części widzów. Niektórzy oskarżali ją o to, że po siedmiu tygodniach kręcenia zdjęć zdała sobie sprawę, że może zostać przedstawiona jako złoczyńca reality show.

READ  Projektant „Wiedźmina” zdradza, w jaki sposób Nevelan Castle honoruje autora

W rzeczywistości raport, który pojawił się w mediach w tym tygodniu, cytuje anonimowe źródło programu, które twierdziło, że błąd Leah nastąpił dopiero po tym, jak Eliza ją odwiedziła i poinformowała, że ​​jej sny minęły.przeszkoda na drodze Kariera telewizyjna nie byłaby możliwa, gdyby nie zmieniła swojego postępowania.

Para stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

„Twierdzenia, że ​​Eliza przyszła i powiedziała Leah, że nie będzie w przyszłości kariery telewizyjnej? To kompletna bzdura, to nie miało miejsca. Stawia Leah w złym świetle, a Elizę w dobrym świetle… ale tak się nie stało tak się nie stanie” – Ash powiedział news.com.au. „Z ręką na sercu”.

Zapytałem Leah i Asha, którzy oglądali program i monitorowali reakcje w Internecie, czy to, co pokazano w telewizji, w rzetelny sposób odzwierciedla przebieg wydarzeń w telewizji. Blok.

Leah została nominowana w momencie, gdy była zawiedziona, że ​​nie został on wyemitowany – w ramach przeprosin złożyła koleżance Steph za niegrzeczne potraktowanie jej na początku sezonu.

„Niestety nie wyemitowano tego, ale Steph i ja odbyliśmy bardzo szczerą rozmowę tego wieczoru, gdy dziewczyny były nad gorącymi źródłami. Mieliśmy okazję porozmawiać i powiedziałem jej: „Myślę, że oceniłem cię zbyt szybko”. i myślę, że nie poświęciłem czasu, żeby ją poznać.” Musisz dowiedzieć się więcej.” Powiedziałem, że bardzo mi przykro i od tego momentu zdecydowaliśmy, że poznamy się znacznie lepiej .

Chociaż niektóre rzeczy nie zostały wyemitowane, Leah powiedziała, że ​​czasami była oszołomiona, gdy widziała, co się stało – szczególnie w przypadku Elizy i Liberty.

„Wiesz, czym byłem zszokowany? Jak wiele dziewcząt opowiadało o nas za naszymi plecami. „Nie spodziewaliśmy się tego – byliśmy z dziewczynami tak blisko, że przez większość wieczorów chodziliśmy do ich domu, a one rozmawiały przez FaceTime nasze dzieci… Byłem tym trochę zszokowany”.

READ  Zespół SAS Australia 2022: Rihanna Crehan załamuje się, gdy dzieli się „największym żalem” z powodu „nagłej” śmierci ojca

Jednak parze przez chwilę zaniemówiły słowa, gdy zapytano ich, czy poruszali tę kwestię z siostrami w trakcie emisji odcinków, co sugeruje, że w tym konkretnym związku czeka ich więcej wyzwań.

„Hm… nie tak… jeszcze nie” – powiedziała Leia po długim milczeniu.

„Myślę, że jest… tak. Chciałbym, ale może jeszcze nie dotarliśmy do celu z dziewczynami.”

W kolejnym odcinku Blok, Po poniedziałkowej transmisji Leah i Ash w końcu bezpośrednio rozmawiają z Christy i Brettem na temat ich zachowania, sugerując, że wszyscy muszą zmienić kurs i być mniej negatywnie nastawieni do innych zawodników.

Uwaga, spoiler: Sprawy nie układają się dobrze, ponieważ para opuszcza napięte spotkanie w złych stosunkach.

Kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć napięcie wydaje się nadal utrzymywać Blok Nastroje te są nadal odczuwalne, ponieważ zespoły oczekują na dzień aukcji w listopadzie.

„To wpłynęło na resztę mojego doświadczenia Blok. Niektóre poważne i głębokie problemy nadal się utrzymywały. „W tej chwili większość aktorów stara się zachować pozytywne nastawienie i zachować profesjonalizm” – powiedziała Leah.

Powiedziała też, że jest jeszcze jeden przeszkoda na drodze Krążą plotki, że chce to zmiażdżyć: że ona i jej mąż będą widziani, jak „dostosowują się” do Christy i Britt jeszcze w tym sezonie.

„Nie ma żadnej reorganizacji (w przypadku Christy i Bretta). Powiedziała: „To niesprawiedliwe, że te plotki się rozprzestrzeniają, gdy nikt nie zna faktów”.

Przeczytaj powiązane tematy:Blok