Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniono bezpłatną grę Marvel Rivals

Ujawniono bezpłatną grę Marvel Rivals

podziwiać

Nowa, darmowa gra Overwatch na komputery Marvel Games, Marvel Rivals, ukaże się w maju, a gracze będą mogli wcielić się w osiemnastu kultowych superbohaterów i superzłoczyńców Marvela.

Strzelanka oparta na drużynie superbohaterów gromadzi „stale rozwijającą się, gwiazdorską drużynę superbohaterów i superzłoczyńców”, którzy walczą ze swoimi supermocami na „dynamicznym zestawie zniszczalnych map z całego Marvel Multiverse”.

W grze bezlitosne starcie Doktora Dooma z jego przyszłym odpowiednikiem z roku 2099 spowodowało, że niezliczone wszechświaty zderzyły się w czasowym splątaniu, tworząc nowe światy i kryzysy, które pozostają nieznane.

Teraz superbohaterowie i superzłoczyńcy z całego multiwersum muszą walczyć razem i przeciwko sobie, podczas gdy odmienne grupy starają się pokonać wszystkie Zagłady, zanim któreś z nich będzie mogło przejąć kontrolę nad tą rzeczywistością.

W początkowym składzie znajdą się Czarna Pantera, Doktor Strange, Groot, Hulk, Iron Man, Loki, Luna Snow, Magik, Magneto, Mantis, Namor, Peni Parker, Rocket Raccoon, Scarlet Witch, Spider-Man, Storm, Star-Lord i . Punisher.

Mówi się, że Marvel i NetEase przygotowały agresywny harmonogram aktualizacji popremierowych, obejmujący sezonowe aktualizacje dodające nowe postacie, mapy i zawartość.

READ  Priyanka Chopra świętuje Dzień Kobiet, publikuje wirusowe zdjęcie pustych wózków na polskim dworcu dla ukraińskich matek