Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniono królewski związek z wielkim ostatecznym naruszeniem granicy

Pojawiły się szczegóły dotyczące relacji rodziny królewskiej z właścicielem pubu Prahran, Haydenem Burbankiem, który oczekuje na przesłuchanie w celi więziennej w Perth.

wielki haker Final Frontier, Hayden Burbank, Kiedy marnieje w więzieniu w Perth w oczekiwaniu na kolejne przesłuchanie, ujawnia się jego bliski związek rodzinny z przyszłym królem Anglii.

Burbank jest bratankiem australijskiego wielkiego polo Sinclaira Hilla, który słynął z tego, że nauczył księcia Karola grać w ukochaną grę w polo.

Istnieje również związek między rodziną Hill a księciem Harrym.

Książę Sussex mieszkał na rozległej posiadłości w Queensland należącej do syna Hilla, Noela, podczas jego przerwy w roku 2003, gdzie pracował przez trzy miesiące jako Jackaroo.

Hill, AM OBE, osiągnął poziom Khalkh, gdzie został nazwany 10-bramkowym graczem polo – pierwszym Australijczykiem, który to zrobił.

Kiedy zaczął uczyć księcia Karola sztuki polo za oranżerią w zamku Windsor, para szybko się zaprzyjaźniła.

On i jego żona Wendy byli gośćmi na ślubie księcia Karola z Lady Dianą w Londynie w 1981 roku. Charles przebywał z parą w ich domu w Morey w kwietniu tego roku.

Burbank jest ich siostrzeńcem – pani Hill jest siostrą jego ojca – a wycinki prasowe pokazują, jak wita wujka i ciotkę w nowo otwartym domu. Restauracja South Yarra / Maurice Jones Bar W 2011 i 2013 roku opowiada o swojej miłości do polo dzięki wujowi.

Burbank zorganizował duże targi na rynku nieruchomości w czerwcu, kupując dom z trzema sypialniami w Toorak za 4,825 mln dolarów, po tym jak w marcu sprzedał swój dom na Mount Street w Prahran za 1,25 mln dolarów.

Burbank i jego kolega kochający demony Mark Babbage, lat 39, stają przed trzema zarzutami dostarczania fałszywych informacji władzom granicznym po tym, jak… Udaj się do Perth, aby obejrzeć finał NFL.

Ich następne wystąpienie w sądzie zaplanowano na 13 października.

READ  The Block w roli głównej Josh i Luke wybuchają po tym, jak Kirsty wykonuje piosenkę o oszustwie

Każdemu grozi grzywna w wysokości do 50 000 USD, jeśli zostanie stwierdzone, że naruszyła ustawę Washington Emergency Management Act i do 12 miesięcy więzienia.