Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniono: najbardziej opóźnione trasy lotnicze w Wielkiej Brytanii

Ujawniono: najbardziej opóźnione trasy lotnicze w Wielkiej Brytanii

Ujawniono najbardziej zakłócone trasy lotów w Wielkiej Brytanii – pasażerowie udający się do Polski mogą lądować 30 minut później niż planowano.

Najbardziej opóźnioną trasą okazał się lot Ryanair z Leeds Bradford do Ławicy w Polsce. Pasażerowie często spotykali się z opóźnieniami wynoszącymi średnio 36 minut, przy średnim planowanym czasie przybycia wynoszącym 11:51 i średnim czasie przybycia wynoszącym 12:27.

Dostawca usług komunikacji biznesowej Essentex ogłosił trasy na krótkich dystansach, na których podróżujący samolotami mogą napotkać opóźnienia przed podróżami na wakacje.

Podróżujący z Birmingham w Zjednoczonych Emiratach Arabskich do Dubaju mogą spodziewać się półgodzinnego opóźnienia w planowanym czasie lądowania, a następnie przeskoku przez kanał La Manche z lotniska East Midlands na lotnisko Orly w Paryżu, trzecią najnowszą trasę lotniczą w Wielkiej Brytanii ze średnimi opóźnieniami. 28 minut.

Esendex wykorzystał FlightRadar24 do analizy ponad 250 tras lotów na podstawie nadchodzących regularnych lotów na 20 lotniskach w Wielkiej Brytanii. Opóźniony wyjazd Raport.

Loty krajowe i międzynarodowe wylatujące z lotniska w Bristolu najczęściej pojawiały się na liście 10 najbardziej opóźnionych tras lotów, przy czym trzy loty na krótkich dystansach odbywały się z węzła przesiadkowego Southwest Airlines.

W zeszłym roku firma Esendex oceniła każdy ukończony lot według wskaźnika lotu, biorąc średni planowany czas przylotu i średni rzeczywisty czas przylotu, aby obliczyć, czy lot był spóźniony, wcześniejszy czy punktualny.

– powiedział ekspert ds. lotnictwa Sean Moulton Niezależny: „Opóźnienia linii lotniczych mają różne przyczyny. Linia lotnicza może nie chcieć łączyć pasażerów, dlatego posiadanie samolotu obsługującego to połączenie zapewnia dobrą obsługę jak największej liczbie osób.

READ  Dyplomaci twierdzą, że Węgry i Polska zablokowały zdecydowaną reakcję UE na incydent w Ben Zvir

„Co więcej, linie lotnicze w całej Europie mają trudności z rekrutacją pilotów i załogi. Pomiędzy zmianami załogi muszą wziąć ograniczoną liczbę godzin wolnych, co oznacza, że ​​jeśli w linii lotniczej występuje niedobór lub nadmiar personelu, mogą wystąpić opóźnienia do czasu, aż załoga powróci do prawnie dozwolonych godzin pracy.

„Na lotniskach z dużą liczbą przydziałów czasu na start lub lądowanie, takich jak Heathrow i Manchester, linie lotnicze ryzykują utratę przydziałów czasu na start lub lądowanie, jeśli nie spóźnią się na czas. W związku z tym będzie to miało wpływ na trasy do mniej ograniczonych portów lotniczych, ponieważ samoloty będą wykorzystywane na wartościowych trasach, aby zapewnić utrzymanie tych przydziałów czasu na start lub lądowanie w przyszłych sezonach. Na liście znajdują się Leeds i Belfast.Jest to jeden z powodów, dla których istnieją małe lotniska, takie jak

Jeśli chodzi o wczesną liczbę przylotów, trasa z Londynu Heathrow do Delhi została okrzyknięta najbardziej zaawansowaną trasą na planowanej trasie. Pasażerowie linii Air India lądowali średnio 35 minut wcześniej.

Chris Gorman, szef działu usług profesjonalnych w Esendex, powiedział: „Opóźniony lot może powodować wiele niepokoju, zwiększając i tak już stresującą sytuację dla wielu z nas. Niezależnie od tego, czy wpływa to na dalsze plany podróży po wylądowaniu, czy powoduje problemy z zakwaterowaniem, opóźnienia lotów może siać spustoszenie na rejsach.

10 najlepszych opóźnionych tras lotów w Wielkiej Brytanii

  1. Lotnisko Leeds Bradford Ławica, Polska (36 minut)
  2. Międzynarodowy port lotniczy Birmingham w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie (30 minut)
  3. Lotnisko East Midlands Paryż Orly, Francja (28 minut)
  4. Lotnisko w Edynburgu z Belfastu w Irlandii Północnej (27 minut)
  5. Lotnisko Manchester w Lizbonie, Portugalia (25 minut)
  6. Londyn Gatwick – Mediolan Malpensa, Włochy (20 minut)
  7. Guernsey, Wielka Brytania z lotniska w Bristolu (20 minut)
  8. Lotnisko Bristol w Edynburgu, Szkocja (19 minut)
  9. Lotnisko Bristol w Porto, Portugalia (18 minut)
  10. Międzynarodowy Belfast do Glasgow w Szkocji (17 minut)
READ  Albania zakwalifikowała się do Euro 2024 z grupy, w której znalazły się Czechy i Polska po remisie w Mołdawii.