Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Unikaj jak zarazy”: Astrologowie ujawniają znak zodiaku, z którym nigdy nie powinieneś się umawiać

Złą wiadomością dla Keitha Urbana jest niedawna ankieta, która stała się wirusowa na TikTok, deklarując, że jeden znak zodiaku jest „najbardziej niewymowny” — to jest żona Gemini, Nicole Kidman.

Sekcja udostępniona przez użytkownika @pracownikobejrzało go około 400 000 ludzi i ostatecznie oświadczył, że Kidman i jej podobny znak zodiaku „społeczeństwo unika jak zarazy”.

Według sondażu przeprowadzonego na 2000 Amerykanów przez OnePoll w 2021 roku, 42% ludzi „odmawia” umawiania się na randki z kimkolwiek urodzonym między 21 maja a 21 czerwca.

To przypomnienie na czas, biorąc pod uwagę, że jesteśmy jednym dniem w sezonie Gemini.

Wielu widzów wskoczyło do komentarzy, aby zgodzić się z sentymentem, mówiąc, że „wiedzieli”, że znak brzmi „Będę tam”.

„Jako Bliźnięta zawsze jesteśmy numerem jeden bez względu na wszystko” – napisał jeden z nich.

Podczas gdy drugi skomentował: „Jako Bliźnięta, mówię, że to prawda! Ci z nas, którzy umawiają się na randki, mogą wiele znieść. Nie jesteśmy dla słabych. ”

Trzeci powiedział: „Fakty o moim mężu Byku, który nigdy nie wiedział, która strona mnie go dopadnie lol”.

Jeszcze przed jej wirusowym tweetem w listopadzie zeszłego roku, w którym ogłosiła, że ​​„Bliźnięta są złe”, świat był pełen oszczerstw Gemini. Znak zawsze miał najgorszą reputację wśród ludzi okultystycznych – jako „dwulicowi” kłamcy, oszuści i złodzieje.

Artysta, zdobywca nagrody Grammy, Lizzo szczery Piosenka dla każdej kobiety, która została „prześladowana” przez Gemini.

„Czy powinienem zniesławić Bliźnięta? … Wiesz? Tak. Daj nam powód, abyśmy cię lubili, Bliźnięta. „

W artykule z 2017 r nylonKristen Iverson nazwała ich „psychopatami niskiego poziomu zodiaku… odpowiedzialnymi za większość problemów świata”.

„Bliźnięta są tak głęboko zafascynowane tym, co dzieje się w ich głowach, że mniej dbają o to, co dzieje się w twoim umyśle. To właśnie czyni ich psychopatami” – kontynuowała Iverson, sama Bliźnięta.

READ  Gwiazda licencjata 2019, Matt Agnew, prezentuje nowy wygląd

„Będą z tobą walczyć o wszystko i kłócić się o pieprzenie nigdy Ponieważ zawsze są pewni, że mają rację; Nie ma innej możliwości, bo jeśli coś im w głowach siedzi, to jest to prawda”.

Lub jak ostrzegał Danny Larkin w artykule dla Wice W następnym roku: „Jeśli potrafisz dostrzec niestabilne Bliźnięta w romantycznym związku, 1) prawdopodobnie cię zdradzą, i 2) zostaniesz wyczerpany z powodu ich niezdolności do zaprzestania mówienia nawet na chwilę”.

„Bliźnięta lubią parać się wieloma różnymi zainteresowaniami naraz, więc naturalnie to samo odnosi się do ich życia randkowego. Mogą chcieć częściej otwierać swoje opcje, więc mogą być trochę niezobowiązujące” – napisała Alice Bell dla magazynu Vogue w 2021 r., dlaczego wytwórnia jest „trudna” do tej pory.

„Jeśli chcesz się od razu ustatkować i poważnie z kimś zaprzyjaźnić, możesz mieć trudności z zrobieniem tego z Bliźniętami. Ich opinia może zmieniać się z dnia na dzień na temat tego, jak bardzo cię lubią, a jeśli znajdą kogoś, kogo lubią więcej, mogą szybko przejść do kogoś nowego”.

Biorąc pod uwagę, jak astrologia wizualna jest potoczna – Merkury w retrogradacji jako interpretacja, im bardziej czyjeś życie idzie w górę; Aplikacje randkowe dają możliwość ogłoszenia, że ​​jesteś zarejestrowany w swoim profilu — trudno zignorować tę retorykę, nawet jeśli jesteś całkowicie sceptyczny.

Należy oczywiście zauważyć, że astrologia nie jest nauką i nie ma udowodnionych dowodów na to, że znak zodiaku danej osoby koreluje z jej osobowością.

„[Star signs] to dobry początek rozmowy, łamacz lodów i zgrubny przewodnik” — powiedziała Kerry Ward, astrolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, Niezależny ostatni rok.

„Ale osoba jest sumą znacznie więcej niż tylko gwiazdką. Rodzina, kultura, wartości, wykształcenie, doświadczenie życiowe, przyjaźnie, kariera i zdrowie również wchodzą w ten tygiel osobowości. Nie sądzę, aby ktokolwiek powinien opierać swoje interakcje z innymi lub ich opinie na ich temat wyłącznie na ich znak”.

READ  `` Tajemnicze zwierzę bez głowy '' na drzewie wywołuje w Polsce przerażenie, okazuje się `` rogalikiem ''