Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kingdom Tears zostało zasadniczo ukończone, zanim zostało opóźnione o rok

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Miał zostać ukończony w marcu 2022 r., Ale polerowanie opóźniło się o ponad rok.

To pochodzi od długoletniego producenta serii Zelda, Eiji Aonumy, który z nim rozmawiał Washington Post W nowym wywiadzie. Chociaż rzeczywisty wywiad nie określa tych szczegółów, ankieter Gene Park dodał anegdotę za pośrednictwem poniższego tweeta, ujawniając, że Nintendo opóźniło Kingdom Tears o rok wyłącznie z polskich powodów.

Zobacz więcej

Kingdom Tears miał zostać wydany w 2022 roku, ale w marcu tego roku Aonuma pojawił się podczas pokazu Nintendo Direct, aby ogłosić, że gra została opóźniona do 2023 roku. W tym czasie Aonuma mówi teraz, że Tears of the Kingdom było już w dużej mierze ukończone, jednak zespół programistów wciąż opóźnia grę Zelda, aby ją ulepszyć.

Celem było „upewnienie się, że wszystko w grze jest w 100 procentach zgodne z naszymi standardami”, mówi Onuma w nowym wywiadzie. Tears of the Kingdom to bardzo złożona gra, ale dzięki rocznemu opóźnieniu od premiery w 2022 r.

Kingdom Tears to obecnie najszybciej sprzedająca się gra Zelda w historii, 10 milionów egzemplarzy wysłanych w ciągu zaledwie trzech dni. Dla dodatkowego kontekstu, Tears of the Kingdom sprzedało już jedną trzecią całkowitej sprzedaży Breath of the Wild, która już została okrzyknięta jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, kiedy została pierwotnie wydana w marcu 2017 roku.

Zweryfikować Recenzja The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Zobaczmy, co zrobiliśmy z kontynuacją Breath of the Wild.

Możesz również udać się na naszą stronę Zelda Tears Kingdom Korok Seed Udaj się, aby przyjrzeć się, jak wytropić podstępnych robali.

READ  TVP VOD jest transmitowany na żywo przy wsparciu Redge Media