Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kingdom Tears zostało zasadniczo ukończone, zanim zostało opóźnione o rok

Kingdom Tears zostało zasadniczo ukończone, zanim zostało opóźnione o rok

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Miał zostać ukończony w marcu 2022 r., Ale polerowanie opóźniło się o ponad rok.

To pochodzi od długoletniego producenta serii Zelda, Eiji Aonumy, który z nim rozmawiał Washington Post W nowym wywiadzie. Chociaż rzeczywisty wywiad nie określa tych szczegółów, ankieter Gene Park dodał anegdotę za pośrednictwem poniższego tweeta, ujawniając, że Nintendo opóźniło Kingdom Tears o rok wyłącznie z polskich powodów.

Zobacz więcej

Kingdom Tears miał zostać wydany w 2022 roku, ale w marcu tego roku Aonuma pojawił się podczas pokazu Nintendo Direct, aby ogłosić, że gra została opóźniona do 2023 roku. W tym czasie Aonuma mówi teraz, że Tears of the Kingdom było już w dużej mierze ukończone, jednak zespół programistów wciąż opóźnia grę Zelda, aby ją ulepszyć.

Celem było „upewnienie się, że wszystko w grze jest w 100 procentach zgodne z naszymi standardami”, mówi Onuma w nowym wywiadzie. Tears of the Kingdom to bardzo złożona gra, ale dzięki rocznemu opóźnieniu od premiery w 2022 r.

Kingdom Tears to obecnie najszybciej sprzedająca się gra Zelda w historii, 10 milionów egzemplarzy wysłanych w ciągu zaledwie trzech dni. Dla dodatkowego kontekstu, Tears of the Kingdom sprzedało już jedną trzecią całkowitej sprzedaży Breath of the Wild, która już została okrzyknięta jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, kiedy została pierwotnie wydana w marcu 2017 roku.

Zweryfikować Recenzja The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Zobaczmy, co zrobiliśmy z kontynuacją Breath of the Wild.

Możesz również udać się na naszą stronę Zelda Tears Kingdom Korok Seed Udaj się, aby przyjrzeć się, jak wytropić podstępnych robali.