Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Universal Studios Hollywood zostaje ponownie otwarte, a bilety do Disneylandu są w sprzedaży

Witajcie fani parków rozrywki! Ostatni tydzień był pełen niewielkich aktualizacji, więc od razu się do tego zabiorę. Od ponownego otwarcia w Kalifornii po aktualizacje Marvela i wiadomości o biletach – oto wszystko, co musisz wiedzieć w rozległym świecie Theme Park News.

UNIVERSAL STUDIOS Hollywood jest oficjalnie otwarte

Filmowy park rozrywki ponownie otworzył swoje kultowe bramy w piątek dwoma godnymi uwagi premierami. Sekretne życie zwierzaków domowych: bez smyczy! Dark Journey, oparty na filmie z 2016 roku i jego kontynuacji, miał zostać otwarty zeszłej wiosny, ale został przełożony Do tego miesiąca Z powodu epidemii. Znajdujący się za fasadą mieszkania w Pets Place, bulwar o tematyce Nowego Manhattanu zawiera stację metra i fałszywą bodegę, a grawitacja zabiera pasażerów w kartonowym wózku po całym Nowym Jorku. Spotkanie postaci z filmu Przez kolorowe sceny. Nawet muszkieterowie, wcielając się w rolę ich wkrótce adoptowanego zwierzaka, widzą, jak pełzają po różnych mieszkaniach w kolejce, proporcjonalnie do poczwórnej perspektywy filmu.

Jurassic World – The Ride mógł zadebiutować swoimi ulepszeniami w 2019 roku, dodając scenę Mosasaurus, odświeżone efekty i Postacie z nowej trylogii filmowej, Jednak dopiero w tym miesiącu goście mogli w pełni wykorzystać jego potencjał dzięki nowemu, przerażającemu Indominus rex. Zachowamy naszą pełną recenzję obu na przyszły tydzień, ale fani naprawdę dbają o oba regiony, zapewniając fanom bardzo potrzebną radość – Kalifornijczyków WyłącznieTo jest – którzy obeszli się bez parków rozrywki od ponad roku.

(COVID-19) Protokoły bezpieczeństwa, W tym ulepszone czyszczenie, ograniczenia wydajności, wysiłki na rzecz zachowania dystansu społecznego i wymagania dotyczące masek w całym parku. Universal Studios Hollywood jest obecnie ograniczone do mieszkańców Kalifornii).

Cyfrowe kasy biletowe są otwarte w Disneylandzie dla firm

Ponowne otwarcie Universal Park nie było jedyną godną uwagi wiadomością w Kalifornii w tym tygodniu. Bilety do Disneylandu zostały wyprzedane w zeszły czwartek, a fani byli tak podekscytowani planowaniem i rezerwacjami, że witryna Disneya spowodowała szokująco długi czas oczekiwania – Do 28 godzinJak już wspomniałem Los Angeles Times.

Jak widzieliśmy wcześniej przy ponownym otwarciu parku, często pojawiają się ogromne problemy techniczne przy pierwszym wydawaniu biletów – wystarczy spojrzeć Posiadacz rocznego paszportu na cały świat Rezerwacje lub Świat Disney’a Kiedy zostanie ponownie otwarty w 2020 roku – i chociaż cały dzień jest w cyfrowej kolejce z błędami opisanymi w tym artykule, nie trzeba się zastanawiać, jeśli pozostaną ich ilości, wkrótce potem wszystko wyjdzie. Z dwoma kurortami Disneyland, które są obecnie ograniczone do mieszkańców Kalifornii (wraz ze wszystkimi innymi parkami rozrywki i parkami rozrywki w Kalifornii), Nadal istnieje powszechna dostępność Dla każdego, kto chce odwiedzić Disneyland lub Disney California Adventure w ciągu najbliższych kilku miesięcy. A przy ograniczonej pojemności wydawało się, że jest to najdłuższa kolejka, na którą ktoś czekał na ekranie komputera.

READ  Internauci nazywają ją „artystką kliniczną” w uznaniu Dhanush

Rezerwacja parku, Który jest wymagany oprócz ważnego wstępu, został skrócony na kilka dni wokół parku, który został ponownie otwarty 30 kwietnia i otwarcie kampusu Avengers 4 czerwca, a także w kilka sobót. Nie bój się jednak: w obu parkach jest nadal dostępność, w tym prawie pełny dostęp do Disney California Adventure, co przybliża miejscowych do poczucia przypływu Guardians of the Galaxy Mission: BREAKOUT! Po raz pierwszy od wielu miesięcy.

Tereny tematyczne zostały otwarte w Disneyland Resort w czerwcu

Wreszcie, jedzenie wypełnione cząsteczkami, technologia linowa i tak, shawarma trafią do parku w południowej Kalifornii, gdy Avengers Campus spadnie 4 czerwca.

Nowe rozszerzenie tematyczne, które po raz pierwszy daje postaciom Marvel Cinematic Universe własną ziemię w lokalnym parku Disneya, miało zostać otwarte w 2020 r., Ale teraz rozpocznie się na kilka tygodni przed premierą. Czarna Wdowa (W kinach i Disney + Premier Access 9 lipca).

Dla fanów serii, którzy wchłonęli WandaVision I Sokół i Zimowy Żołnierz Ponieważ parki w Kalifornii są zamknięte, w końcu nadszedł czas, aby odpowiednio uczcić tych bohaterów wyglądem postaci, świętym miejscem wysadzanym drzewami, występami w parku rozrywki Toma Hollanda (!) I nie tylko.

do tego czasu, Stolarstwo!

Disney aktualizuje wytyczne dotyczące wyglądu pracowników

W zeszłym tygodniu ujawniono, że The Walt Disney Company będzie rozszerzać swój asortyment Wytyczne firmy dotyczące wyglądu pracowników, Pozwalając im mieć nagie tatuaże i odważniejsze kolory lakieru do paznokci, ale co ważniejsze, nowo odkrytą swobodę w tym, jak wyglądają na zegarze. Przejście na „wygląd Disneya” polega na ponownym skupieniu się na uwzględnieniu wszystkich członków obsady, a także na zapewnieniu im wygodniejszego bycia sobą, niezależnie od tego, czy oznacza to noszenie neutralnych płciowo ubrań, neutralnych płciowo fryzur, czy po prostu możliwość Nie ma potrzeby ukrywania niektórych tatuaży. To wspaniała, godna pochwały zmiana, która lepiej honoruje wielu, wielu pracowników, którzy zarządzają tymi parkami i już dają im tak wiele z siebie.

READ  ESE Entertainment Inc produkuje polską transmisję VALORANT Champions 2021

Ponadto wydaje się, że Walt Disney World przedstawia pracowników z Florydy, którzy są na wakacjach i obecnie pracują Jedna bezpłatna noc w hotelu Disney, Co sprawia, że ​​rezydencja jest zasłużona.

Spinki do mankietów! Spinki do mankietów! Spinki do mankietów!

Knott’s Berry Farm Zostanie ponownie otwarty w piątek, 21 maja.

– iw Tokio, Koszmar się kończy.

Jeśli wybierasz się do Disney World, pamiętaj, aby dodać zakładkę To jest lista niepoufna.

Festiwal Króla Lwa W Disney’s Animal Kingdom powraca do prób.

– Ta historia to naprawdę ciekawa eksploracja Nostalgia w parkach rozrywki.

SYFY WIRE i Universal Studios są własnością NBCUniversal, spółki zależnej Comcast Corporation.