Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Urocze przedmieście przy plaży, gdzie ceny domów gwałtownie spadają

Urocze przedmieście przy plaży, gdzie ceny domów gwałtownie spadają

Chociaż ceny domów rosną od wybrzeża do wybrzeża, wciąż można znaleźć w nich wartość, o czym świadczy to urocze przedmieście przy plaży, gdzie ceny spadły o 23 procent.

Pojawiła się nasza lista najbardziej poszukiwanych przedmieść w roku 2023. Sprawdź pierwszą piątkę.

Średnia cena domu w atrakcyjnej dzielnicy Gold Coast wynosi 2,9 miliona dolarów w porównaniu do 2,6 miliona dolarów w regionie Gold Coast Plaża Syrena według nowych danych PropTrack ceny spadły aż o 23 procent w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Według danych PropTrack, Surfers Paradise to najdroższe przedmieście przy plaży w Queensland, w którym można kupić dom.

Według PropTrack średnia cena domu w Mermaid Beach wynosi obecnie około 2,55 miliona dolarów, w porównaniu z około 3,25 miliona dolarów w zeszłym roku o tej porze.

Mermaid Beach w okresie po Covid-19 była gorącym rynkiem, ale od tego czasu sytuacja na nim znacznie spadła.

Zamożny ośrodek Noosa Shire w Sunshine Beach nie pozostaje daleko w tyle z kwotą 2,3 miliona dolarów, a za nim plasują się Bondall i Alexandra Headland.

Najdroższym miejscem na posiadanie jednostki plażowej w stanie jest Sunshine Beach, gdzie średnia cena jednostkowa wynosi 1,53 mln dolarów, a następnie Noosa Heads – 1,2 mln dolarów.

Ten apartament z trzema sypialniami przy Bryan Street 3/18 w Sunshine Beach jest dostępny na rynku za 4,45 miliona dolarów.

Więcej aktualności z rynku nieruchomości:

Odkrywanie najbogatszych ulic Australii

Prawdziwy koszt życia na 10 najlepszych ulicach Gold Coast

Bliżej Brisbane, Shorncliffe może poszczycić się najwyższą średnią ceną domów wynoszącą 1,45 miliona dolarów, co oznacza wzrost o 7,6 procent w ciągu ostatniego roku, za nią plasują się Ormiston i Sandgate.

Rynek Gold Coast wygląda szczególnie dobrze w 2024 r., a badania przeprowadzone przez Hotspotting wskazują, że jest to hossa.

READ  Wirusowy TikTok brytyjskiej kobiety jeszcze nie poinformował o odwołaniu wycieczki On The Beach

Ceny domów w Mermaid Beach spadły w ciągu ostatnich 12 miesięcy o 23 procent.

Ogólna średnia cena domu w Surfers Paradise wynosi obecnie 2,4 miliona dolarów, po wzroście o ponad 321 000 dolarów w zeszłym roku, jak wynika z najnowszych wartości domów PropTrack, co stanowi największy wzrost w dolarach w stanie.

Niedawny raport rynkowy firmy Kollosche podkreślił pojawienie się Surfers Paradise jako odnowionej atrakcji dla właścicieli i inwestorów.

Ten dom z pięcioma sypialniami przy 13 Seafarer Court, Surfers Paradise, ma zostać wystawiony na aukcję w lutym.

Mimo że Surfers Paradise jest popularnym kierunkiem wśród wczasowiczów i turystów, w ostatnich latach stracił część swojego blasku, ale obecnie przeżywa renesans wraz ze wzrostem popytu na nieruchomości – wynika z raportu.

Do zwiększenia jego popularności przyczynia się szereg projektów butikowych planowanych, w budowie lub prawie ukończonych wzdłuż Garfield Terrace, a także otwarcie hotelu Langham w kultowym budynku Jewel Building oraz zaproponowana przez władze miasta rewitalizacja śródmieścia o wartości 40 milionów dolarów.

Ten dom z czterema sypialniami przy 66 Sunset Boulevard w Surfers Paradise został sprzedany na początku tego miesiąca za 3,4 miliona dolarów.

Jeszcze w tym miesiącu na Gold Coast zostanie wystawionych na sprzedaż dziesiątki nieruchomości, aby wykorzystać ponowne zainteresowanie i wczasowiczów.

Największa pojedyncza aukcja wewnątrzkomnatowa The Event by Ray White Surfers Paradise Group odbędzie się 28 stycznia.

„Gold Coast to australijski plac zabaw i największy napływ gości obserwujemy w styczniu w okresie świątecznym” – powiedział Andrew Bell, dyrektor generalny Ray White Surfers Paradise Group.

Ten dom z czterema sypialniami przy Tamborine Street 5 w Mermaid Beach został niedawno sprzedany za 4,3 miliona dolarów.

„To wydarzenie ma na celu zapewnienie maksymalnej ekspozycji uczestniczących nieruchomości w najbardziej ruchliwych miesiącach roku.

„Celowo kierujemy również aukcje na długi weekend na cały kraj, aby jak najwięcej osób mogło przyjechać na wydarzenie do Gold Coast bez ograniczeń biznesowych”.

READ  Globalna ankieta ujawnia, że ​​miękka siła USA wciąż jest silna - OpEd - Przegląd Eurazji

Tymczasem 24 stycznia Amir Prestige Group zorganizuje dużą letnią aukcję, na którą dotychczas zarejestrowało się 26 nieruchomości.

Ta nieruchomość położona pod adresem 87 Monaco Street, Broadbeach Waters zostanie wystawiona na aukcji 24 stycznia.

„To sezon wakacyjny, kiedy wszyscy są bardziej zrelaksowani, ludzie podejmują postanowienia noworoczne i wreszcie mają trochę czasu, aby się rozejrzeć i dowiedzieć się, dokąd chcą pojechać w następnej kolejności” – powiedział Mian.

Wśród sprzedawanych nieruchomości znajduje się 87 Monaco Street, Broadbeach Waters, znana również jako Bachelor House.

Dwupiętrowy dom w stylu Beverly Hills, będący tłem dla reality show, został ostatnio sprzedany w październiku 2021 r. za 14,5 mln dolarów – najwyższą sprzedaż w historii Broadbeach Waters.

Ładowanie osadzonego…