Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uruchom dwa konta WhatsApp na swoim smartfonie z Androidem; Oto jak

Użytkownicy Androida mogą uruchomić dwa konta WhatsApp na jednym smartfonie. Chcesz wiedzieć jak? Poniżej znajdują się kroki, które musisz wykonać.

Czy masz dwa konta WhatsApp? Jak były operowane? Większość osób, które mają dwa konta WhatsApp, używa go na różnych urządzeniach. Chcesz mieć dwa konta WhatsApp na jednym telefonie? Wiadomo, że użytkownicy Androida mogą otworzyć dwa konta WhatsApp na jednym telefonie. Jednak jedynym wymogiem jest otwarcie dwóch kont z dwóch różnych numerów telefonów komórkowych.


Co istotne, oficjalnie jeden WhatsApp Konto można otworzyć tylko na jednym smartfonie. „Twoje konto WhatsApp można zweryfikować tylko za pomocą jednego numeru na jednym telefonie. Jeśli masz telefon z dwiema kartami SIM, pamiętaj, że nadal musisz wybrać jeden numer do weryfikacji WhatsApp. Nie ma możliwości uzyskania konta WhatsApp z dwoma numerami telefonów – poinformowała firma na swojej stronie. Strona z często zadawanymi pytaniami.


Istnieje jednak sztuczka, aby użyć dowolnego android Użytkownicy mogą uruchomić dwa konta WhatsApp na jednym urządzeniu. Wszystko, co muszą zrobić, to użyć podwójnej aplikacji. Możesz zainstalować aplikację z Google Sklep Play. Oto jak używać aplikacji do uruchamiania dwóch kont WhatsApp na swoim urządzeniu.


Jak korzystać z podwójnych aplikacji i prowadzić dwa konta WhatsApp na jednym urządzeniu

1. Odblokuj smartfon z Androidem i przejdź do Ustawień.


2. Przewiń w dół i dotknij Aplikacje.


3. Następnie będziesz musiał wybrać Podwójne aplikacje i kliknąć Utwórz.


4. Następnie wybierz WhatsApp.


5. Teraz możesz wrócić do programu uruchamiającego aplikacje i otworzyć WhatsApp za pomocą ikony podwójnych aplikacji. Po prostu ustaw swoje konto WhatsApp z innym numerem telefonu i zacznij z niego korzystać.Warto zauważyć, że ta opcja jest oferowana w smartfonach z dwoma kartami SIM z Androidem, takich jak Oppo, Xiaomi, Vivo, Huawei, Samsung, OnePlus i Realme. Ponadto kroki mogą się różnić w zależności od zaangażowanych marek, a funkcja ma inną nazwę dla różnych producentów. Na przykład w Oppo nazywa się to „App Clone”, podczas gdy w Samsungu nazywa się „Dual Messenger”.