Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

US Open 2022: Film Sarah Beglick zaskakuje swojego ojca i trenera podczas World Tennis Qualifier

Media społecznościowe wybuchły po tym, jak nastoletnia gwiazda Sarah Beglick została sfotografowana, świętując swoje ogromne zwycięstwo w US Open.

16-letnia Czeszka zadebiutuje w Grand Slam we wtorek w pierwszej rundzie US Open po wygraniu rund kwalifikacyjnych w Nowym Jorku.

Jej sobotnie zwycięstwo nad Brytyjką Heather Watson (AEST) było punktem kulminacyjnym pracowitego dnia w czeskim tenisie, ponieważ trzy nastolatki wygrały remis w singlu kobiet na Flushing Meadows.

Jednak świętowanie, które nastąpiło po zwycięstwie Beglika 3-6, 6-4, 7-5 nad dawnym Top 40, nieco przyćmiło tę wyjątkową okazję.

Oglądaj tenis na żywo z beIN SPORTS na Kayo. Relacja na żywo z turniejów ATP + WTA, w tym z każdego finału. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Światowy numer 194 w Amazon Prime TV był widziany, jak ściskał dłonie ze swoim przeciwnikiem i sędzią, zanim zwrócił się do mężczyzny, który został zidentyfikowany jako jej ojciec, zanim go przytulił, podczas wspólnego świętowania wyjątkowego momentu.

Potem widziano ją idącą i obejmującą innego mężczyznę, który również poklepał ją po pośladkach.

Ojciec i trener Bilyk wydawał się nawiązywać kontakt z jej tyłkiem podczas przytulania.

Odeszła od wymiany, uśmiechając się i machając do innych fanów.

Od tego czasu film z uroczystości stał się wirusowy, a jeden film został wyświetlony na Twitterze ponad 130 tysięcy razy.

Podziałowe uroczystości trafiły na pierwsze strony gazet na całym świecie.

Sportskeeda Raporty mówią, że fani na Twitterze opisali wideo jako „nieodpowiednie” i „przerażające”.

Bilyk zadebiutuje w US Open przeciwko rosyjskiej Ludmile Samsanowej na 7 korcie we wtorek rano.

W pierwszej rundzie dołączyły do ​​niej 17-letnie reprezentantki Linda Noskova i Linda Frohvertova, które również wygrały remis główny w kwalifikacjach.

Bejlek miał znakomity sezon w 2022 roku, w tym triumfując w trzech tytułach ITF World Tennis Tour.

READ  Naomi Osaka bierze udział w US Open ze zwycięstwami Aryny Sabalenki, Simony Halep i Sloane Stephens | wiadomości tenisowe

O jej szybkim awansie w rankingach świadczy fakt, że brała udział tylko w dwóch głównych turniejach juniorskich, według Międzynarodowa Federacja Tenisowa.

Doszła do półfinału juniorów tegorocznego French Open.

Powiedziała ITF, że nie była w USA przed tym miesiącem.

Czeska mistrzyni Wielkiego Szlema i 23. rozstawiona w US Open, Barbora Krijkova, powiedziała, że ​​Biglic jest na dobrej drodze do wspaniałej kariery.

„Widzę ogromny potencjał i myślę, że Sarah ma przed sobą wspaniałą przyszłość” – powiedziała Krijikova.

„Jest naprawdę dobrą zawodniczką i bardzo dobrze radzi sobie w zawodach ITF World Tennis Tour. Dla mnie fajnie jest trenować z nią na dobrym poziomie i mam nadzieję, że będzie miała okazję trenować ze mną.”

„Sarah jest naprawdę na dobrej drodze i ma fajny zespół, który każdego dnia robi wszystko, co w jego mocy, aby uczynić ją lepszą, a ja po prostu powiedziałbym jej, żeby szła dalej, dawała z siebie wszystko każdego dnia i nadal wierzyła w siebie”.