Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Usman Khawaja mówi, że Justin Langer zasługuje na zachowanie swojej pracy w Pucharze Świata T20 i Ashes

Justin Langer zasługuje na szansę poprowadzenia Australii do finałów Twenty20 World Cup i Ashes na koniec roku, według jednego z jego ostatnich graczy.

Pozycja Langera jako trenera męskiej reprezentacji jest pod lupą Po zaledwie czterech zwycięstwach w 13 meczach w limitowanych rundach na Karaibach i Bangladeszu, Raporty o zakłóceniach graczy I publiczne zamachy bombowe z australijską załogą krykieta.

Osman Khawaja zagrał 11 testów i 22 jednodniowych zawodów międzynarodowych dla Australii pod okiem Langera, ale od tego czasu nie grał dla swojego kraju. Wypada podczas serii Ashes 2019.

34-latek był świadomy kontrowersji wokół stanowiska Langera na swoim kanale YouTube, mówiąc, że nie powinno być żadnych zmian przed Mistrzostwami Świata w Twenty20 w październiku i listopadzie lub Ashes Series tego lata.

– Zasługuje na szansę, by poprowadzić Australię w Pucharze Świata T20, zasługuje na szansę, by poprowadzić Australię w The Ashes – powiedział Khawaja.

„Jeśli po tym wszystkim nie idzie dobrze… wtedy patrzysz na rzeczy i myślisz „OK, może musimy coś zmienić”.

Dyrektor generalny Cricket Australia, Nick Hockley, powiedział w środę, że organizacja wspiera Langera jako trenera podczas Pucharu Świata w Ashes., chwaląc „podnoszenie kultury, wartości i zachowań” zespołu od momentu objęcia kierownictwa po Sandpaper-Gate w 2018 roku.

Khawaja przyznał, że Langer był „bardzo namiętny” i „może być bardzo emocjonalny”, jadąc na wzloty i upadki związane z międzynarodowym krykietem, co może zranić ludzi w niewłaściwy sposób.

READ  Anand pokonuje Kasparowa w Grand Chess Tour w Chorwacji

Było to widoczne podczas serialu dokumentalnego The Test, kiedy uczciwość i status Khawaja jako jednego z niewielu najlepszych graczy w kadrze narodowej widział go regularnie w szczerych rozmowach z trenerem.

pobieranie

Ale kapitan Queensland, który zdobył Sheffield Shield, powiedział, że relacje między parą były „naprawdę dobre” i panował wzajemny szacunek.

Przy całej rozmowie o graczach infiltrowanych przez okazjonalną szorstką postać Langera, Khawaja powiedział, że niepokojące jest to, że te problemy są transmitowane w mediach, a nie trzymane w domu.

„Dlatego jest to takie rozczarowujące. To naprawdę zły wygląd i jest to coś, co grupa musi rozwiązać jak najszybciej”.

– Nie zawsze to 100-procentowa wina trenera. Chłopaki nie grają, zawodnicy muszą w pewnym momencie przejąć kontrolę – dodał.

Po tym, jak przegapili większość swoich wielkich gwiazd z meczów w Indiach Zachodnich i Bangladeszu, wielkie nazwiska, takie jak Steve Smith, Pat Cummins, David Warner i Glenn Maxwell, powrócą do składu na Mistrzostwa Świata T20 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Ich pierwszy mecz zostanie rozegrany z RPA 23 października.