Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Variety poprowadzi rozmowy o globalnych lokalizacjach na Festiwalu Filmowym w Cannes – Variety

Variety poprowadzi rozmowy o globalnych lokalizacjach na Festiwalu Filmowym w Cannes – Variety

różnorodny Cztery prelekcje skupione wokół globalnej motywacji i fotografii zostaną zaprezentowane na festiwalu filmowym w Cannes w pawilonie amerykańskim w sobotę 20 maja w godzinach 10:00-13:00

W moderowanych przez niego rozmowach wezmą udział prelegenci z Hiszpanii, Węgier, Polski oraz Al-Ula Film różnorodny Dziennikarze John Hopewell, Leo Barraclough i Nick Vivarelli. Panele będą podkreślać zarówno udogodnienia, zachęty, jak i społeczność fotografów w okolicy. W rozmowach z gośćmi wezmą udział producenci, agenci sprzedaży, dystrybutorzy i twórcy, którzy chcą poznać różne możliwości filmowania w tych regionach.

Juan Manuel Gemirance z Sekretarza Generalnego Hiszpańskiej Komisji Filmowej będzie przemawiał podczas hiszpańskiego Panelu Witryny. Klaudia Śmieja-Rostworowska, producentka Madants; Kamila Morges, Kierownik Działu Produkcji Filmowej i Rozwoju Projektów Filmowych w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej; oraz Martin Moskowitz, prezes zarządu Constantin Film omówią produkcję w Polsce. Csaba Káel, komisarz filmowy i prezes Narodowego Instytutu Filmowego oraz Ildiko Kemeny, dyrektor generalny/producent Pioneer Stillking Films opowiedzą o filmowaniu na Węgrzech. O możliwościach produkcyjnych w Arabii Saudyjskiej opowie Charlene Dillion Jones, CEO firmy Alula.

powiedziała Dia Lawrence, dyrektor operacyjny i dyrektor ds. marketingu różnorodny.

Jeśli wybierasz się na Festiwal Filmowy w Cannes i chcesz wziąć w nim udział różnorodny Witryny globalne, poproś o zaproszenie tutaj Variety.com/cannesampav.

Przemówienia zostaną opublikowane na stronie Variety.com po wydarzeniu. różnorodny Będzie obecny na Festiwalu Filmowym w Cannes na wiele innych sposobów, w tym na corocznej imprezie Welcome to Cannes Party, panelu tworzenia filmów nowej generacji w pawilonie amerykańskim prezentowanym przez firmę Adobe i nie tylko.

READ  Ocalały | Recenzja filmu