Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Viaplay adaptuje piosenkę Gullries Sharifa „Słuchaj!” Jako główny norweski film fabularny

* Glaries Sharif Jedna uznana powieść Norwegia Najpopularniejsze w 2021 r.

* „Słuchaj” wyreżyserowany przez nagradzanego Kawiarnia w Teheranie („Manchador”) występuje w roli kandydata do nagrody BAFTA Asim Choudary („Ludzie nic nie robią”)

* Viaplay Co najmniej 70 oryginałów ma zostać pokazanych w 2022 r.

Glaries Sharif Powieść „Słuchaj!” Stanie się głównym norweskim filmem z ViaplayWe współpracy z Motlys i Arthaus. Żywa i ciepła eksploracja tożsamości, klasy i rodziny „Słuchaj!” Oznaki Kawiarnia w Teheranie (Nagradzany film krótkometrażowy „Manchador”), który jest teraz pierwszym filmem, który został nakręcony Osło. Film dołącza do dramatu II wojny światowej Gold Run Viaplay Lista norweskich funkcji i będzie na nich emitowana Viaplay Po oknie kinowym jesienią 2023 roku.

w Osło15-letni Mahmoud nie może się doczekać letnich wakacji. Brakuje tylko pracy, pieniędzy czy czegoś takiego. Więc kiedy jego wujek przyjeżdża z wizytą z PakistanMahmoud podejmuje się zadania pokazania wszystkiego, co ma mu do zaoferowania stolica. Tymczasem jego młodszy brat Ali zdradza mu bardzo osobistą tajemnicę, pozostawiając Mahmuda przed największym sprawdzianem swojego życia, jeśli chodzi o utrzymanie rodziny razem.

Film z udziałem przybyszów Mohameda Ahmeda i Lisa Haiderwraz z wielokrotnie nagradzaną brytyjską supergwiazdą Asim Choudary („Wonderful Woman 1984”; „Czarne lustro: Bandersnatch”), wielokrotnie nagradzany Królewskie Towarzystwo Telewizyjne Jedna nagroda i dwie nominacje do nagrody telewizyjnej BAFTA za „Ludzie po prostu nie robią nic”.

Kawiarnia w Teheranie: „To nie pasuje dzisiaj Norwegia To jest coś, co wiem. Chcę zrobić film dla wszystkich, którzy czują to samo i przyciągnąć widzów bez względu na to, czy są pochodzenia pakistańskiego. 'Słuchać!’ Będzie to nowoczesny, bogaty i zabawny wizerunek wspaniałej rodziny ze Wschodu Osło. Film zawsze będzie odważny, gniewny, czarujący, hojny i zawsze pełen miłości”.

Filippa Walstam, Kolekcja Viaplay Menedżer treści:Glaries Sharif Powieść była najczęściej wypożyczaną książką z Biblioteka Publiczna w Oslo W 2021 – który dopiero pokazuje swój fajny urok. Postacie są wielowarstwowe, a motywy uniwersalne. To film dla wszystkich i z dumą go prezentujemy Viaplay Widzowie w Norwegia I na arenie międzynarodowej, wraz z bardzo utalentowanym kreatywnym zespołem.”

READ  Natalie Portman wyciąga szpilkę z Dni Porzucenia w Sydney

Film został napisany przez Erlind Niski („Quick”) i Nora Landsrud („Stockholm Bloodbath”), z Ingvill Berger i Yingvi Satheer produkującymi dla Motlys i Carrie Moen Christiansen jako producent wykonawczy dla Kolekcja Viaplay.

’Słuchać!’ (tytuł norweski: Hør her’a!) Wyprodukowany we współpracy z Norsk filminstitutt, Nordisk Film & TV Fond i Oslo Filmfond.

O Viplay Origins

Co najmniej 70 filmów Viaplay Originals ma mieć premierę w 2022 roku. Nadchodzące oryginały to „Koniec lata”; „RIP Henryk”; 'mniej’; sezon drugi „Grzmot w moim sercu”; 'Żyj życiem’; „Coś się dzieje”; „To mogliśmy być my”; drugi sezon „Trio”; „RSVP”; 'zamek’; „Polowanie na Jaspera S.” ; „Liv Ullman: Droga bez śladu”; „Ci, którzy zabijają” sezon trzeci; trzeci sezon „Twarzą w twarz”; 'Sens życia’; 'głupia rzecz’; „winowajca”; „Sztokholmska krwawa łaźnia”; „Usuń mnie” sezon drugi; 'dzieci’; „Dreamer – Zostań Karen Blixen”; „Fenris”; „Bieżące złoto”; „lekki były”; „komórka 8”; „Elvira” „Połączenie z Morzem Północnym”; Otchłań. „Litwinienka”; „Karma i Gunnar”; „Ronga”; „Ziemia niezdatna do zamieszkania”; „Polskie morderstwo”; 'czarny pies’; „Wolność jaskółki”; trzeci sezon „Honoru”; trzeci sezon „Burnie”; „Hilma” „Kto rzucił” Otto Muller? ’; Biografia Bureh Salming; Wadim. „Wyspa Taylora”; „A co z Moniką”; „Wyjście z królestwa”; „Estonia: ostatnia fala; sezon drugi „Stella Bloomqvist”; 'rój’; „Doskonali ludzie”; i Margo.

Dwa główne filmy anglojęzyczne zostaną wyprodukowane przez Viaplay każdego roku. Firma ma również siedzibę Zjednoczone Królestwo– Joint venture z Film Nation Entertainment i zainwestował w amerykańskie studio Picturestart.

****

Notatki dla redaktorów

Viaplay AB Kolekcja (Ogólne) jest międzynarodowym konkurentem nadawczym. nasz Viaplay Serwis streamingowy jest dostępny w każdym kraju skandynawskim i bałtyckim, Polskai Stany Zjednoczone i HolandiaRozwijamy się szybko, uruchamiając w Zjednoczone Królestwo W 2022 r., a następnie KanadaA NiemcyA Austria A Szwajcaria w 2023 roku. Viaplay Do końca 2023 r. będzie obecny na co najmniej 21 krajach, w tym na co najmniej pięciu rynkach partnerskich dla koncepcji treści marki Viaplay Select. Każdego dnia miliony klientów korzystają z naszej wyjątkowej oferty rozrywkowej, w tym popularnych Viaplay Originals i niezrównanego wyboru sportów premium na żywo. Od nadawców po kanały telewizyjne, stacje radiowe i firmy produkcyjne, naszym celem jest opowiadanie historii, wpływanie na życie i poszerzanie światów. Kolekcja Viaplay Notowany na sztokholmskim Nasdaq („VPLAY B”).

READ  Wewnątrz obchodów urodzin syna Arika Arjuna Rampala

zadzwoń do nas:

[email protected] (lub Mikołaja SmithaA Starszy Komunikacja Kierownik: +46 73699 1700

[email protected] (lub Mateusz HuberKierownik ds. Korporacyjnych: +44 7768440414

.