Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trinity The Tuck On RuPaul’s Drag Race All-Star 7

Trinity The Tuck On RuPaul’s Drag Race All-Star 7

W dziewiątym sezonie RuPaul’s Drag RaceTrinity the Tuck (z domu Taylor) okazała się królową z największą liczbą sztuczek w rękawach. Pochodząca z Birmingham w stanie Alabama, a obecnie mieszkająca w Orlando na Florydzie, Trinity została szybko umieszczona w bokserach jako rezydent sezonu „Southern Pageant Queen” sezonu. Z jej oczywistym polerowaniem i godnymi pozazdroszczenia zestawami umiejętności co tydzień w pełnym show, była już postrzegana jako jeden z najtrudniejszych pretendentów sezonu. Ale nikt się nie spodziewał, ile Trinity musiała dać w dziedzinach pozakonkursowych, takich jak aktorstwo, komedia i improwizacja. Ale tydzień po tygodniu Trinity ujawniała nową umiejętność, zaskakując wszystkich w konkursie (łącznie z nią samą). Zanim wszystko się skończyło, dotrwała do końca, kończąc swój bieg jako finalistka.

Trinity nie czekała długo, aby wrócić do konkursu, aby również się odkupić, i dołączyła do obsady wszystkie gwiazdki 4 W ciągu jednego roku od ostatniego dziewiątego sezonu. Zdeterminowana, by zasłużyć na swoje miejsce w Galerii Sław Drag Racing, Trinity szturmowała konkurencję swoją twarzą w grze, wygrywając cztery główne wyzwania i ostatecznie stając się zwycięzcą całego sezonu (wraz z Monetem X Change, w tym, co pozostaje tylko podwójnie koronowany).

Teraz Trinity rywalizuje drag Race Po raz trzeci jako jeden z ośmiu uczestników pierwszej w historii edycji All-Winner Edition of wszystkie gwiazdy. Ale podczas gdy niezaprzeczalnie utalentowana Queen pozostaje pod kontrolą, podkreśla, że ​​coś ważnego zmieniło się w jej podejściu do tej trasy: nie ma już nic do udowodnienia. Z trzema zwycięstwami i dwiema legendarnymi gwiazdami na swoim koncie, obecnie remisuje o drugie miejsce. Ale żeby to usłyszeć, nie przejmuje się zbytnio samą konkurencją (choć nadal tak) Chce wygrać, bo kto by nie chciał). „Jestem w 100% zadowolony z tego, co zrobiłem w swojej karierze. Niedawno powiedziałem:„ Nie sądzę, żebym miał coś do udowodnienia ” nylon. „Z powrotem [a third time]Naprawdę chciałem się tylko dobrze bawić”.

Przed odcinkiem z zeszłego tygodnia nylon Wskoczyła na rozmowę Zoom z Trinity The Tuck, aby porozmawiać o zabiciu konkurencji, naprawieniu relacji z Monetem X Change (są bliskimi przyjaciółmi) i dlaczego uważa, że ​​nie jest „wyjątkowo uzdolniona” w szyciu, cyniczny żartowniś z taty i siła Wybrańców.

READ  Britney Spears mówi, że opieka „zabiła moje marzenia”, nie wystąpi na scenie, dopóki nie zostanie podniesiona

Tak więc jesteśmy teraz w siódmym odcinku. Jak ci minęły te ostatnie tygodnie?

To znaczy, super! Zabijam go co tydzień. Powitanie?

Nie kłamałeś! Mówiąc o tym tygodniu, ten tydzień był wyzwaniem projektowym, które ostatnio wygrałeś i powiedziałeś, że dodałeś dodatkowego stresu. Czy uważasz, że presja była specyficzna dla wyzwań projektowych?

Nie, celowałem w prawie każdym wyzwaniu, przez które przeszedłem drag RaceWięc chyba nie jestem Tylko Oczekuje się, że będzie dobry w projektowaniu. Wygrałeś metamorfozę, wygrałeś wyzwania aktorskie, wygrałeś Snatch Game. Tak więc było tak wiele różnych rodzajów wyzwań, że czułem ogromną presję, aby przeżyć wszystkie gwiazdki 7.

Cóż, naciśnij lub nie, wygrywasz wyzwanie, a także Lip Sync For Your Legacy. Więc gratulacje są w porządku. Jak się czułeś?

Poczułem się niesamowicie. Wiesz, naprawdę chciałem kolejnej wygranej. Czułam, że muszę dogonić kilka innych suk i byłam bardzo szczęśliwa, że ​​otrzymałam to potwierdzenie od sędziów.

The sukienka uszyta przeze mnie Ponieważ wyzwanie jest absolutnie niesamowite. Kiedy i jak stałeś się tak dobry w szyciu?

Nie powiedziałbym, że jestem dobry w szyciu. Czuję się jak krawcowa własnoręcznie zrobiona. Nie mam żadnego przeszkolenia technicznego. Nie jestem dobry we wzorach. Po prostu wiem, co potrafię zrobić, a wszystko inne to rodzaj eksperymentu. Po prostu wiem, jak rzucać ciosami, aby coś wyglądało dobrze, nawet przez błędy. Tak zrobiłem ten projekt: chciałem zrobić sylwetkę, którą umiem zrobić, ale wypróbowałem kilka rzeczy, których wcześniej nie próbowałem i na szczęście zadziałało.

Zwycięstwo wydaje się tym ważniejsze, że pomagała innym królowym. Uszyłaś już całą sukienkę i nadal masz czas, aby pomóc przy innych strojach? Zakłopotany. Na głównej scenie powiedziałeś, że pomogłeś dziewczynom uniknąć zakazu w przyszłości. Czy to naprawdę była strategia, o której myślałeś, czy to był żart i naprawdę pomagałeś tylko dlatego, że jesteś tak pomocną osobą?

O nie, to był żart. Jedną z rzeczy, które odkryłem, jest to, że ludzie mają tendencję do postrzegania moich słów jako Biblii, a nie humoru. Jestem bardzo cyniczny. Jestem tatą Jokera. Robię głupie żarty. Więc mówię, że na głównej scenie to był tylko żart. Nie pomogę komuś odzyskać coś od niego. Nie robię rzeczy z oczekiwaniami. Szczerze, chciałem po prostu, żeby moi przyjaciele dobrze sobie radzili.

READ  Dave Hughes broni gospodarza talk-show Jimmy'ego Fallona w związku z twierdzeniami o „toksycznym” miejscu pracy.

w nie przebityMówiła o sile wybranej rodziny. Czy uważasz, że znaczenie, jakie przywiązujesz do tego i chęć pomocy innym, są ze sobą powiązane?

Zdecydowanie uważam, że dla większości z nas bycie gejem daje ci możliwość znalezienia rodziny z wyboru. Nawet jeśli masz rodzinę w domu, nadal musisz znaleźć plemię, do którego należysz, z którym możesz mieć wspólne doświadczenia i wiedzieć, przez jakie trudności przechodzisz. Więc z tymi dziewczynami wszyscy przechodzimy przez to samo. W większości przypadków wszyscy przeszliśmy przez to samo w naszym życiu. I to właśnie sprawia, że ​​rywalizacja z tymi królowymi jest o wiele lepsza – ponieważ jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy rodziną. Wybieramy bycie w swoim życiu jako przyjaciółki i siostry.

Następnie chciałem porozmawiać o Monet X Change. wielu członków drag Race Fandom spędził kilka ostatnich lat, próbując stworzyć tę rywalizację między wami, ponieważ po wszystkie gwiazdki 4 wspólne zwycięstwo. Ale jedna rzecz wszystkie gwiazdki 7 Dobra robota, uciszyłeś wszystkie te plotki. Tutaj jest bardzo jasne, jak blisko jesteście i ile wzajemnego szacunku macie, aby się nawzajem powalić. Czy ten sezon był jak zjazd?

Och dziewczyno, ci fani… ta baza fanów… mamy jedną z najbardziej zagorzałych fanów spośród wszystkich fanów. Mamy kilku świetnych fanów, ale mamy też naprawdę aktywnych fanów i uwielbiamy tworzyć te narracje dla ludzi. Uwielbiają czytać to, co publikujesz, i przekształcać je w historię, którą chcą dla Ciebie. był jednym z tych, Och, jest rywalizacja, kiedy nie było konkurencji. Nie byliśmy nawet blisko wszystkie gwiazdki 4 Ponieważ wcześniej się nie znaliśmy. Ale po wygranej i trasie poznaliśmy się bardziej. Teraz kocham Moneta. Myślę, że jest przezabawna, myślę, że jest bardzo utalentowana, a powrót do rywalizacji z nią był po prostu świetną zabawą. Więc tak, to było trochę jak zjazd.

Większość królowych umawia się na randki wszystkie gwiazdy Z czymś do udowodnienia, a przynajmniej do pokazania masom czegoś nowego. Co najbardziej chcesz osiągnąć wracając po raz trzeci?

READ  Uhonorowanie Magdaleny Abakanowicz doodlem Google w jej 93. urodziny

Och, nie mam nic więcej do udowodnienia. Nie czuję, że mam coś więcej do udowodnienia. W ciągu dwudziestu lat mojego holowania osiągnąłem wiele rzeczy – wiele jeszcze Rzeczy, o których nigdy nie myślałem, że zrobię – i jestem w 100% zadowolony z tego, co zrobiłem w swojej karierze. Nie sądzę, żeby zostało mi coś do udowodnienia komuś innemu, a jeśli ktoś inny czuje, że muszę coś udowodnić, to na jego koncie. Jestem w 100% zadowolony z tego, co zrobiłem. Patrząc wstecz, naprawdę chciałem się tylko dobrze bawić.

Jakie są główne różnice w każdym z twoich trzech doświadczeń związanych z serialem?

Myślę, że pierwszym doświadczeniem było [defined by] Po prostu nie mają doświadczenia drag Race, nie wiesz, czego się spodziewać. Wchodząc w to, wchodziłam w każdy odcinek przerażona i niespokojna, jak większość dziewczyn. Potem, w drugim sezonie, poczułem, że muszę coś udowodnić. Czułem, że muszę wygrać, bo chciałem pokazać ludziom, że mogę to zrobić. Ale tym razem jest to bardziej jak Cóż, byłem tam, a ty to zrobiłeś. Mam nadzieję, że wygram i mam nadzieję, że wygram. Ale niezależnie od tego, czy to zrobię, czy nie, weszłam z pierwszym celem, żeby się dobrze bawić i podzielić się tym doświadczeniem z moimi siostrami.

Jaka była najbardziej satysfakcjonująca część tego całego doświadczenia?

Myślę, że jest tak, jak powiedziałem – po prostu doświadczenie z tymi dziewczynami, ponieważ wszyscy jesteśmy tak blisko. Wszyscy byliśmy przyjaciółmi, zanim się tam weszliśmy wszystkie gwiazdki 7 Myślę, że to nas zbliża. Ponadto, pozyskując energię, która się do niej zasila, od innych kreatywnych i utalentowanych ludzi, którzy są na tym samym poziomie, co motywuje cię do lepszego działania. Więc to jest to.

Nowe odcinki RuPaul’s Drag Race: All Stars mają premierę w każdy piątek w Paramount+.