Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Victor Wimpanyama, nr 1 w drafcie NBA, czołgi, top pick, 223cm francuski nastolatek, Scott Henderson

Victor Wimpanyama, nr 1 w drafcie NBA, czołgi, top pick, 223cm francuski nastolatek, Scott Henderson

Ma 7 stóp i 4 stopy. Gra jak bramkarz. Przychodzi do strasznej drużyny NBA w pobliżu.

Społeczność rekrutacyjna często mówi o możliwościach, ale trudno przecenić, jak dziwnie dobrze wygląda Victor Winpanyama.

18-letni Francuz był na horyzoncie, kiedy przez długi czas był numerem 1 w Draft NBA 2023, a wspaniały występ przeciwko drugiemu w miejscu Scottowi Hendersonowi, który był emitowany w ESPN w środę, tylko podsycił ten ogień .

Zobacz, jak Scoot Henderson z Ignite i Victor Wembanyama z Mets 92 rywalizują na żywo w piątek o 6 rano ET z ESPN na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

„Anywhere between 120 and 150 Scouts” w Las Vegas, aby obejrzeć pokazowy mecz pomiędzy Wenbanyama’s Metropolitans 92 i Henderson’s G-League Ignite, Według Marcusa J. Spears z ESPNA konkurencja dorównuje rozliczeniom.

Wimpanyama zakończył z 37 punktami (55%) strzelania), pięcioma blokami i czterema zbiórkami, podczas gdy Henderson miał 28 punktów (52,3% strzelania), pięć zbiórek i dziewięć asyst. Dla porównania, zespół Hendersona wygrał i zagra ponownie w piątek (6AM EST).

Ale Wembanyama, czający się po boisku jak Gumby, został wstrzyknięty temu, co sprawiło, że Space Jam Monstars zyskały uznanie.

Scoot Henderson #0 z G League Ignite prowadzi w koszu przeciwko Victorowi Wembanyama #1 z Boulogne-Levallois Metropolitans 92 w drugiej kwarcie meczu w The Dollar Loan Center 4 października 2022 roku w Henderson w stanie Nevada. (Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)Źródło: Getty Images

Gwiazdy NBA, takie jak Chris Paul i Devin Booker, strzelcy WNBA Chelsea Gray i Aja Wilson, a także najwyżsi dyrektorzy zespołów czołgów, takich jak RC Buford z San Antonio i Sam Preste z Oklahoma City, wzięły udział, podczas gdy inni podziwiali francuskiego nastolatka online.

„Źródła: Utah zdecydowało się przegrać 82 gry” – zadrwił Bill Simmonswskazując na nagłe zerwanie jazzu w samą porę, by spróbować wylądować w Wimpanyamie.

READ  Usman Khawaja był zadowolony ze swojego rodzinnego rogu pierwszego dnia drugiego testu w Pakistanie

Tim Reynolds z Associated Press NapisałBlokuje strzały na krawędzi i na obwodzie, zbiera zbiórki, biega po ziemi, ustawia parawany, strzela w świetnym obrocie, popisuje się dryblingiem, łapie luźną piłkę, a nawet gra na rozgrywającym przy jednym posiadaniu piłki.

– Och, a wszystko to było w ciągu pierwszych dwóch minut.

Jeff Zilgate z USA Today porównał to do Giannis Anticonmo.

„Ale nie zapominaj, że Antetokounmpo zajęło trochę czasu, aby stać się tym, czym jest dzisiaj. Dzięki temu Wimpanyama od najmłodszych lat przeszedł znacznie więcej treningów i rozwoju z klubami na najwyższym poziomie „. Książki Zilgit.

„Pokolenie to słowo używane do opisania Wembanyamy.

Urodzony we Francji Wimpanyama ma zaledwie 18 lat, ale był na radarze NBA od co najmniej czterech lat ze względu na imponujący zestaw umiejętności jak na swój wzrost – jest na liście między 7-2 a 7-5 w zależności od tego, gdzie patrzysz. pięć Dziesięć, zadebiutował we francuskim zespole drugoligowym i zadebiutował we Francji w wieku 16 lat.

„Jego statystyki nie zawsze rzucają się w oczy, ale trzeba pamiętać, że ligi europejskie nie dają łatwo minut młodym graczom. W zeszłym sezonie grał tylko 18,5 minuty na mecz, chociaż to zwiększy w tym sezonie. zrobić to imponuje harcerzom.”

Podczas gdy NBA ustaliło szanse na loterię, aby uniknąć krachu, Wenbanyama jest niesamowitym powodem, aby spróbować dać sobie najlepszą szansę na wybór nr 1. (A Henderson, jak na to, ile jest wart, jest szalonym drugim miejscem).

Wkrótce do NBA All-Star Team. (Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)Źródło: Getty Images

Oczywiście San Antonio i Houston znów będą okropne, podczas gdy Indiana i Orlando będą wśród mętów Wschodu. Detroit może dołączyć do tego ostatniego, ale w tym sezonie muszą w końcu zrobić krok naprzód; Sacramento też ma nadzieję, że to zrobi, mimo że mieli tę nadzieję od prawie dwóch dekad.

READ  Światowy numer 175 Chris O'Connell strzelił wspaniałego gola w Australian Open pokonując 13. rozstawionego Diego Schwartzmana

Oklahoma City może być dobra z Shayem Gilgusem Alexandrem, a także Joshem Gedim i Chetem Holmgrenem, ale nadal jest ogólnie zła, podczas gdy Utah zastąpił Rudy’ego Goberta i Donovana Mitchella również na dole Zachodu.

W rzeczywistości te zespoły, o których właśnie wspomnieliśmy, są pretendentami do Winpanyamy, chyba że ktoś inny się zepsuje w przyszłym roku.

Co oznacza, że ​​chociaż mogą nie wygrać niczego na boisku, mogą mieć największą wygraną na wyjeździe w całym sezonie.